• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Biała Niżna
  • Łosie
  • Niebieszczany
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Kargową

(14)
  • Dom Nowy Świat gm. Sulechów
    Dom Nowy Świat gm. Sulechów

    Nowy Świat

    • 579 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 238 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KOMFORT | NOWA IWESTYCJA | TWÓJ DOM POD LASEM Prezentujemy Państwu projekt, który jest odpowiedzią na współczesne pragnienie powrotu do natury, bez rezygnacji z komfortu i nowoczes...

  • Dom po modernizacji, gotowy do zamieszkania
    1 / 16
    Dom po modernizacji, gotowy do zamieszkania

    Swarzynice

    • 640 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 3 351 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 191,23 m², położony w spokojnej miejscowości Swarzynice, w gminie Trzebie...

  • Na sprzedaż rodzinny, wygodny dom
    1 / 17
    Na sprzedaż rodzinny, wygodny dom

    Klenica

    • 659 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 3 810 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkową -pod względem możliwości -nieruchomość, składającą się z dużego domu, zabudowań gospodarcz...

  • Syndyk sprzeda nieruchomość
    1 / 5
    Syndyk sprzeda nieruchomość

    Kiełpiny

    • 1 631 200 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 14 309 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Ewy Piątek, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, w postępowaniu prowadzonym pod sygnaturą akt PO1P/GUp-s/1108/2024 sprzeda prawo własnoś...

  • Dom Klenica gm. Bojadła
    1 / 14
    Dom Klenica gm. Bojadła

    Klenica

    • 349 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 3 035 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż parterowy dom z budynkiem gospodarczym, zlokalizowany w spokojnej i cichej miejscowości Klenica. Nieruchomość o powierzchni użytkowej około 115 m usytuowana jest na duż...

  • Dom Brzezie K. Sulechowa gm. Sulechów,
    1 / 15
    Dom Brzezie K. Sulechowa gm. Sulechów,

    Brzezie k. Sulechowa

    • 695 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 4 827 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy Państwu wyjątkowy dom wolnostojący, usytuowany na 17-arowej działce w spokojnej okolicy. Nieruchomość zlokalizowan...

  • Dom 203m2 działka 23ar dwustanowiskowy garaż
    1 / 16
    Dom 203m2 działka 23ar dwustanowiskowy garaż

    Brzezie k. Sulechowa

    • 1 599 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 7 615 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam Dom wybudowany na działce 24ar z najlepszych materiałów ocieplony wełną mineralną wg projektu"Studio Atrium" MONICA GL327 [url] Zamieszkały od 2010r . Dom posiada komi...

  • Dom Babimost,
    1 / 15
    Dom Babimost,

    Babimost

    • 499 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 3 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy Państwu nietuzinkową nieruchomość - dom w historycznej zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowje 116,43m2. Poło...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Zabór

    • 685 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 3 871 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Cigacice

    • 365 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 3 614 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Uście gm. Kolsko,
    1 / 12
    Dom Uście gm. Kolsko,

    Uście

    • 465 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż drewniany całoroczny jednokondygnacyjny dom letniskowy o powierzchni użytkowej parteru około 42,12 m2 dodatkowo użytkowe poddasze w skład ,którego...

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Stary Widzim

    • 1 050 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 5 899 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Cigacice

    • 1 050 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 4 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam dom Karpicko / Wolsztyn ul. Wczasowa
    1 / 16
    Sprzedam dom Karpicko / Wolsztyn ul. Wczasowa

    Karpicko

    • 690 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 4 727 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży dom jednorodzinny wolnostojący murowany piętrowy z płaskim dachem. Położenie nieruchomości to Karpicko przy ul. Wczasowa - wieś w Polsce, położona w województwie wielk...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Rakoniewice, Nowotomyska
    1 / 9
    Dom Rakoniewice, Nowotomyska

    Rakoniewice

    • 390 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeżeli cenisz sobie niezależność i wygodę oraz szukasz wygodnego mieszkania, do którego można się wprowadzić lada dzień, wykończonego w wysokim standardzie to ta oferta jest dla Ci...

  • Dom Otyń,
    1 / 13
    Dom Otyń,

    Otyń

    • 970 000 zł cena
    • 239 m2 powierzchnia
    • 4 059 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 239,11m2 z garażem w bryle budynku, dodatkowo 125,05m2 to zabud...

  • Dom Grochowice gm. Kotla,
    1 / 12
    Dom Grochowice gm. Kotla,

    Grochowice

    • 380 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Cena do negocjacji. Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom z zabudowaniami gospodarczymi w miejscowości Grochowice gm. Kotla. Dom...

  • Energooszczędny dom gotowy do zamieszkania!
    1 / 12
    Energooszczędny dom gotowy do zamieszkania!

    Rakoniewice

    • 380 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 048 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Solec

    • 850 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RANDAL NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Nowy Tomyśl

    • 1 099 000 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 5 414 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Zielona Góra

    • 1 150 000 zł cena
    • 181 m2 powierzchnia
    • 6 354 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • NA SPRZEDAŻ PIĘKNY DOM | NOWY TOMYŚL - GLINNO | BARDZO DOBRA LOKA...

    Glinno

    • 995 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 5 077 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NA SPRZEDAŻ PIĘKNY DOM | NOWY TOMYŚL, GLINNO | BARDZO DOBRA LOKALIZACJA | 196m2 | DZIAŁKA 920 m2 | DUŻY, PIĘKNY OGRÓD | 3 ŁAZIENKI | 2 BALKONY | TARAS | GARAŻ | ZAMONTOWANA FOTOWOL...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Dąbrówka Wielkopolska

    • 599 000 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 1 762 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Energooszczędny dom gotowy do zamieszkania!
    1 / 12
    Energooszczędny dom gotowy do zamieszkania!

    Rakoniewice

    • 380 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam dom z garażem przy lesie Nowa Tuchorza k/ Wolsztyn
    1 / 16
    Sprzedam dom z garażem przy lesie Nowa Tuchorza k/ Wolsztyn

    Nowa Tuchorza

    • 399 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 3 353 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom jednorodzinny całoroczny w stanie surowym otwartym w przepięknej lokalizacji - niedaleko od Jeziora Kuźnickiego. Cudowna okolica, piękne widoki na jezioro, łąki i lasy. Gwaran...

  • Dom Zielona Góra,
    1 / 16
    Dom Zielona Góra,

    Zielona Góra

    • 2 450 000 zł cena
    • 275 m2 powierzchnia
    • 8 910 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy dom piętrowy o powierzchni i całkowitej 275,45 m2 , wzniesiony na przestronnej działce o p...

  • Nowoczesny Dom 2 pok. Z wyposażeniem
    1 / 4
    Nowoczesny Dom 2 pok. Z wyposażeniem

    Zielona Góra

    • 230 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 11 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowy domek 2 pokoje, //domek jest modułowy do przeniesienia - mam namiar do solidnej firmy transportowej / widna łazienka, z pełnym wyposażeniem aneks kuchenny na wymiar, meble wys...

  • Dom Boszkowo-Letnisko gm. Włoszakowice,
    1 / 12
    Dom Boszkowo-Letnisko gm. Włoszakowice,

    Boszkowo

    • 2 100 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 16 154 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom premium o powierzchni całkowitej 130,93 m² (powierzchnia użytkowa 114,95 m²), położony w malowniczej miejscowości Boszkowo. Dom usyt...

  • Dom szeregowiec
    1 / 18
    Dom szeregowiec

    Nowy Tomyśl

    • 989 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Dom Zaborówiec gm. Wijewo,
    1 / 15
    Dom Zaborówiec gm. Wijewo,

    Zaborówiec

    • 989 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 13 737 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż wyjątkowy dom letniskowy z całorocznym przeznaczeniem, położony w malowniczej miejscowości Zaborowiec, w województwi...

  • Dom Płoty gm. Czerwieńsk,
    1 / 14
    Dom Płoty gm. Czerwieńsk,

    Płoty

    • 1 350 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 8 283 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Oferujemy Państwu dom wolnostojący w miejscowości Płoty znajdującej się niespełna 10 km od centrum Zielonej Góry. Dom o powierzc...

  • Dom Rakoniewice,
    1 / 5
    Dom Rakoniewice,

    Rakoniewice

    • 539 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 695 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiam wyjątkową ofertę zakupu, niezwykle przestronnego, pięciopokojowego domu. Nieruchomość o powierzchni  ok. 200m², położona na działce o powierzchni 892m², znajduje się n...

  • OKAZJA! dom wolnostojący w Dominicach, 500m plaża

    Dominice

    • 400 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 3 362 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący w Dominicach, przy ul. Jana Kowalewicza – stan surowy zamknięty, z pełną dokumentacją i możliwością natychmiastowego wznowienia prac wykończeniowych. Budowa rozpoc...

  • DOMek= Mieszkanie 85m2 PRZYTOK
    1 / 16
    DOMek= Mieszkanie 85m2 PRZYTOK

    Przytok

    • 199 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 2 342 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Przytok popularna miejscowość tz. sypialnia Zielonej Góry Zjazd bezpośrednio z drogi asfaltowej. Dobry dojazd do Zielonej Góry oraz trasy S3 .Dojazd do centrum Zielonej Góry zajmuj...

  • Dom Płoty gm. Czerwieńsk, Olchowa
    1 / 13
    Dom Płoty gm. Czerwieńsk, Olchowa

    Płoty

    • 619 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 7 283 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zamieszkaj blisko natury, w nowym domu z własnym ogrodem - cisza, las i szybki dojazd do Zielonej Góry. Przedstawiamy nową inwestycję na kameralnym Osiedlu Leśny Zakątek, położony...

  • Leśny dom pośród jezior w Miedzichowie
    1 / 16
    Leśny dom pośród jezior w Miedzichowie

    Miedzichowo

    • 1 149 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 9 575 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż prezentujemy Leśny Dom, który leczy duszę - położony w miejscowości Miedzichowo (woj.wielkopolskie, pow.nowotomys...

  • SPRZEDAM DOM Z OGRODEM
    1 / 16
    SPRZEDAM DOM Z OGRODEM

    Nowy Tomyśl

    • 770 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    SPRZEDAM DOM Z OGRODEM️️ Lokalizacja: NOWY TOMYŚL Cena: 770 000 zł Szeregowiec o powierzchni 154 m² znajduje się na działce 394 m². Dom ma dwa piętra i jest ocieplony styropian...

  • Klimatyczny Dom wolnostojący w Centrum Zielonej Gó
    1 / 16
    Klimatyczny Dom wolnostojący w Centrum Zielonej Gó

    Zielona Góra

    • 1 099 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ALDAN Nieruchomości przedstawia do sprzedaży dom wolnostojący z dużym pięknym ogrodem w Zielonej Górze przy ul. Obywatelskiej !!! Dom ma powierzchnię użytkową ok. 150 m2, w tym mi...

  • Dom Brenno gm. Wijewo, Wiatraczna
    1 / 15
    Dom Brenno gm. Wijewo, Wiatraczna

    Brenno

    • 940 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 3 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Brenno - dom 350 m² w formie pensjonatu, blisko jeziora i lasów, potencjał inwestycyjny. Na sprzedaż budynek jednorodzinny w miejscowości Brenno, położony w atrakcyjnej turystyczni...

  • Dom Dominice gm. Włoszakowice,
    1 / 14
    Dom Dominice gm. Włoszakowice,

    Dominice

    • 619 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 15 872 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Urokliwy dom całoroczny w Dominicach - idealny na wypoczynek i inwestycję - dom stoi na działce budowlanej! O nieruchomości Ch...

  • Dom Nowy Tomyśl, 3 Stycznia
    1 / 15
    Dom Nowy Tomyśl, 3 Stycznia

    Nowy Tomyśl

    • 1 999 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 6 664 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna z ogromnym potencjałem adaptacyjnym, położona w historycznej części Nowego Tomyśla, przy ul. 3 Stycznia. Lokalizacja zapewnia dostęp...

  • Dom Wijewo,
    1 / 8
    Dom Wijewo,

    Wijewo

    • 480 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 4 211 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 94,5m2 w malowniczym Wijewie. Przedstawiam nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i urokliwej miejscowo...

  • Dom stan surowy zamknięty + działka 964 m²
    1 / 16
    Dom stan surowy zamknięty + działka 964 m²

    Niedoradz

    • 550 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący, położony na niewielkiej działce, w spokojnej, zielonej okolicy miejscowości Niedorad...

  • Nieruchomość - Wilkanowo

    Wilkanowo

    • 485 300 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 2 942 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W toku postępowania upadłościowego dłużnika: ANETTY KRYSTYNY ZIENTARA w upadłości konsumenckiej, Syndyk sprzeda w drodze bezprzetargowej (sprzedaż z wolnej ręki) nieruchomości: 1)...