• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Karpowo
  • Niewistka
  • Tajęcina
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Przytok

(2)
  • NOCLEGI DLA FIRM Wynajmę dom w cenie mieszkania
    1 / 6

    Nowe

    NOCLEGI DLA FIRM Wynajmę dom w cenie mieszkania

    Przytok

    • 2 800 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Wynajmę dom wolnostojący, 35m2, od 01 mają 2026, w pełni wyposażony w Przytoku na terenie pola golfowego. Blisko las, korty tenisowe, pole golfowe. Duży parking, duży teten zielony...

  • DOMek= Mieszkanie 85m2 PRZYTOK
    1 / 16
    DOMek= Mieszkanie 85m2 PRZYTOK

    Przytok

    • 199 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 2 342 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Przytok popularna miejscowość tz. sypialnia Zielonej Góry Zjazd bezpośrednio z drogi asfaltowej. Dobry dojazd do Zielonej Góry oraz trasy S3 .Dojazd do centrum Zielonej Góry zajmuj...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Cigacice

    • 1 050 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 4 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zielona Góra

    • 345 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zielona Góra

    • 449 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Zielona Góra

    • 589 900 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 726 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Cigacice

    • 365 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 3 614 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Zielona Góra Śląskie, Osiedle Śląskie
    1 / 5
    Mieszkanie Zielona Góra Śląskie, Osiedle Śląskie

    Zielona Góra

    • 556 072 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 930 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Prezentujemy Państwu pierwszy etap inwestycji na Osiedlu Śląskim. Nowopowstający budynek dwuklatkowy z 2, 3, 4 pokojowymi mieszkaniami o powierzchni od 39,25 m2 do 87,35 m2 wraz z...

  • Mieszkanie Zielona Góra Łężyca, Łężyca-Inwestycyjna
    1 / 11
    Mieszkanie Zielona Góra Łężyca, Łężyca-Inwestycyjna

    Zielona Góra

    • 534 359 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 482 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3 pokoje | 63,69 m² | Balkon | Komórka | Bez PCC i prowizji Osiedle NIWA - ul. Łężyca-Inwestycyjna, Zielona Góra Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,6...

  • mieszkanie w kamienicy, garaż w cenie mieszkania
    1 / 7
    mieszkanie w kamienicy, garaż w cenie mieszkania

    Zielona Góra

    • 470 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 344 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

     Wyjątkowa perełka w sercu miasta!  Mieszkanie w kamienicy z duszą — rok budowy 1939! Zapraszam Cię do miejsca, które łączy historię z nowoczesnym komfortem. Na sprzedaż przestr...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zielona Góra

    • 415 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Zabór

    • 685 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 3 871 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Zielona Góra Łężyca, Łężyca-Inwestycyjna
    Mieszkanie Zielona Góra Łężyca, Łężyca-Inwestycyjna

    Zielona Góra

    • 529 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu kolejny etap inwestycji Osiedla NIWA w Łężycy.  Nowo powstający budynek  z 2, 3, 4,  pokojowymi mieszkaniami o powierzchni od 31,3 m2 do 66,6 m2 wraz z dużymi...

  • dwupoziomowe mieszkanie w centrum miasta
    1 / 6
    dwupoziomowe mieszkanie w centrum miasta

    Zielona Góra

    • 345 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z propozycją dla tych, którzy cenią sobie klimat ścisłego centrum, ale lubią też trochę przestrzeni i swobody. Oferujemy dwupoziomowe mie...

  • Mieszkanie Zielona Góra Śląskie, Osiedle Śląskie
    1 / 5
    Mieszkanie Zielona Góra Śląskie, Osiedle Śląskie

    Zielona Góra

    • 683 910 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 549 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie 79,81 mkw w stanie deweloperskim na Osiedlu Śląskim. Do mieszkania przynależy balkon oraz komórka lokatorska, która jest gratis do zakup...

  • Mieszkanie Zielona Góra Śląskie, Osiedle Śląskie
    Mieszkanie Zielona Góra Śląskie, Osiedle Śląskie

    Zielona Góra

    • 527 775 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Działka budowlana Zabór, Cichy Zakątek
    1 / 4
    Działka budowlana Zabór, Cichy Zakątek

    Zabór

    • 351 400 zł cena
    • 2 510 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o regularnym kształcie położoną w miejscowości Zabór przy ulicy Cichy Zakątek, w odległości zaledwie 15 km od Zielonej Góry. To i...

  • Lokal użytkowy Zabór,
    1 / 7
    Lokal użytkowy Zabór,

    Zabór

    • 3 750 000 zł cena
    • 1 462 m2 powierzchnia
    • 2 565 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa nieruchomość komercyjna w sercu Lubuskiego - idealna na hotel, restaurację lub centrum eventowe! Z przyjemnością prezentujemy niepowtarzalny lokal użytkowy z ogromnym po...

  • Mieszkanie Zielona Góra,
    Mieszkanie Zielona Góra,

    Zielona Góra

    • 280 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 11 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Szukasz mieszkania, które można wynająć praktycznie od pierwszego dnia? A może zależy Ci na lokalizacji, która zawsze będzie pra...

  • Apartament 2 pok. w Pogorzelicy nad morzem !!!
    1 / 15
    Apartament 2 pok. w Pogorzelicy nad morzem !!!

    Zielona Góra

    • 447 848 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ALDAN Nieruchomości - posiada w swojej ofercie wyjątkową ofertę sprzedaży Apartamentów nad morzem w nowoczesnym i monitorowanym kompleksie Apartamentowców w miejscowości Pogorzelic...

  • sprzedam mieszkanie, kawalerke
    1 / 11
    sprzedam mieszkanie, kawalerke

    Zielona Góra

    • 270 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    sprzedam mieszkanie,kawalerke 26,70 m2,w kamienicy na przeciwko filharmonii,na 1 pietrze,swietnie,nadajaca sie na inwestycje,salon fryzjerski, biuro,gabinet.itp. do mieszkania jest...

  • Mieszkanie Zielona Góra,
    1 / 12
    Mieszkanie Zielona Góra,

    Zielona Góra

    • 555 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 410 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Prezentujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 66,08 m², położone na 1 piętrze kamienicy przy ul. Jaskółczej...

  • Mieszkanie, 72,20 m², Zielona Góra

    Zielona Góra

    • 330 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk Bogdana Kasprowicza osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zamieszkałej w Zielonej Górze oferuje do sprzedaży spółdzielcze własnościowe prawo do lok...

  • Mieszkanie Zielona Góra, Stefana Batorego
    1 / 6
    Mieszkanie Zielona Góra, Stefana Batorego

    Zielona Góra

    • 411 730 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 043 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Klient Kupujący nie ponosi kosztów podatku PCC oraz obsługi biura nieruchomości. Prezentujemy Państwu pierwszy etap inwestycji przy ul. Batorego. Nowopowstający jednoklatkowy budy...

  • Mieszkanie Zielona Góra, Stefana Batorego
    1 / 7
    Mieszkanie Zielona Góra, Stefana Batorego

    Zielona Góra

    • 473 347 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Sprzedam kawalerkę ul. Konicza okolice uniwersytetu Campus A
    1 / 8
    Sprzedam kawalerkę ul. Konicza okolice uniwersytetu Campus A

    Zielona Góra

    • 286 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 11 440 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w centrum Zielonej Góry przy ul. Konicza na trzecim piętrze, 3 min od terenu Campusu A Uniwersytetu Zielonogórskiego o powierzchni 24,80m2 + pi...

  • Wynajmę kawalerkę os. Morelowe
    1 / 5
    Wynajmę kawalerkę os. Morelowe

    Zielona Góra

    • 2 500 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Witam Wynajmę kawalerkę 28m2 na ulicy Morelowej. W pobliżu przedszkola, szkoły, przystanek autobusowy, sklepy. Kawalerka ma w pełni wyposażoną kuchnie , łazienka z pralką , narożn...

  • PRAWDZIWA GRADKA DLA INWESTORA
    PRAWDZIWA GRADKA DLA INWESTORA

    Zabór

    • 4 000 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Biuro Nieruchomości City Invest ZAPRASZA PRAWDZIWA GRADKA DLA INWESTORA Posiadamy w swojej ofercie bardzo atrakcyjną działkę usługowo-magazynową . Bardzo atrakcyjna lokalizacja...

  • Apartament 2pok Jana z Kolna. Przestrzenny widok LUX

    Zielona Góra

    • 616 200 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 12 083 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Tomasz Wojtyniak
    Agent nieruchomości

  • do wynajęcia
    do wynajęcia

    Zielona Góra

    • 2 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    W DOMKU JEDNORODZINNYM BLISKO CENTRUM MIEJSCE PARKINGOWE BLISKO UNIWERSYTETU KAMPUS A

  • Umeblowane 2 pokoje na os. Zastalowskim
    Umeblowane 2 pokoje na os. Zastalowskim

    Zielona Góra

    • 355 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 961 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    OFERTA TYLKO W METROHOUSE! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!!! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w zadbanym bloku, położone na spokojnym osiedlu w sąsiedztwie lasu i ter...

  • Działki Droszków k/Zielonej Góry

    Nowe

    Działki Droszków k/Zielonej Góry

    Droszków

    • 200 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki o powierzchni 10 arów i większe utwardzona droga,doprowadzony prąd woda i gaz. Cena od 200zl m2.Osiedle zamknięte. Telefon kontaktowy [tel].