• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ornowo
  • Witoszewo
  • Książnik
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Letnica

(3)
  • Dom Letnica gm. Świdnica,
    1 / 8
    Dom Letnica gm. Świdnica,

    Letnica

    • 559 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 4 235 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiam Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym w miejscowości Letnica w sąsiedztwie Zielonej Góry. Nieruchomość położona jest na dużej, ustawnej dzi...

  • Urokliwa działka z widokiem na las- Letnica
    1 / 12
    Urokliwa działka z widokiem na las- Letnica

    Letnica

    • 250 000 zł cena
    • 2 241 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    *Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze ** Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego Oferuję do sprzedaży ciekawie położoną działkę w gminie Świdnica. Działka jest narożnikowa,...

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Letnica

    • 599 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 3 816 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Przepiękny dom wolnostojący do wykończenia Świdnica
    1 / 16
    Przepiękny dom wolnostojący do wykończenia Świdnica

    Świdnica

    • 898 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 3 666 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dwupoziomowy dom 245m2 położony przy ul. Sosnowej 12 w Świdnicy pod Zieloną Górą. Tylko 14min do centrum miasta! Atrakcyjna lokalizacja na działce o pow. 666m2, przy spokojnej utwa...

  • Działka w  otulinie lasu - Grabowiec
    1 / 9
    Działka w otulinie lasu - Grabowiec

    Grabowiec

    • 212 095 zł cena
    • 3 263 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 3263m2 położoną przy lesie, w spokojnej miejscowości Grabowiec w gminie Świdnica , w odległości ok.20km od Zielonej Góry. Działka leży w...

  • Atrakcyjnie położona działka w gminie Świdnica
    1 / 8
    Atrakcyjnie położona działka w gminie Świdnica

    Grabowiec

    • 217 035 zł cena
    • 3 339 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    .Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 3339 m2 położoną przy lesie, w spokojnej miejscowości Grabowiec w gminie Świdnica ,w odległości ok.20km od Zielonej Góry. Istnieje możli...

  • Atrakcyjnie położona działka przy lesie
    1 / 4
    Atrakcyjnie położona działka przy lesie

    Grabowiec

    • 241 620 zł cena
    • 4 027 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 4027m2 położoną przy lesie, w spokojnej miejscowości Grabowiec w gminie Świdnica , w odległości ok.20km od Zielonej Góry. Działka leży w...

  • DOM 234m2 Świdnica / Zielona Góra do wykończenia

    Świdnica

    • 898 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 3 666 zł/m2 cena za metr

Świdnica

    • 10 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    działka doskonała na cele rekreacyjne w pobliżu zbiornika wodnego las , potok ,studnia prąd w pobliżu brak opłat / rolna cena do uzgodnienia