• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Głuchowo

(2)
  • Dom Głuchowo

    Głuchowo

    • 1 380 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 8 071 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REZERWACJA!!! Parterowy dom otoczony zielenią w granicy Poznania, gmina Komorniki. Wyobraź sobie miejsce w którym czujesz przestrzeń i wygodę wnętrza a poranki zaczynasz od...

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Głuchowo

    • 2 600 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HanRad Nieruchomości Hanna Radziwiłko
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Na sprzedaż dom z ogrodem, Szamotuły

    Szamotuły

    • 890 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 945 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 180 m2 blisko centrum Szamotuł. Parter domu składa się z dwóch pokoi - biura i pomieszczenia gospodarczego z wyjściem na ogród, kuchn...

  • Dom Szamotuły ul.

    Szamotuły

    • 940 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 530 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zapoznania się z oferta domu w Szamotułach- zlokalizowany blisko trasy wylotowej na Poznań- DW184Dom wyremontowany kilka lat temu- zarówno wnętrza jak i z zewnątrz. Pr...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Podrzewie

    • 1 490 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 8 765 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HanRad Nieruchomości Hanna Radziwiłko
    Biuro nieruchomości

  • Dom na sprzedaż w Jastrowie blisko Szamotuł

    Jastrowo

    • 750 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 5 515 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    KOMFORTOWY DOM BLISKO SZAMOTUŁ NOWE STANDARDY REKLAMY: oprócz tradycyjnych zdjęć: WIRTUALNY SPACER - [url] FILM - [url] WIĘCEJ ZDJĘĆ - [url] LOKALIZACJA Zapraszamy d...

  • Dom Psarskie gm. Śrem,
    1 / 15
    Dom Psarskie gm. Śrem,

    Psarskie

    • 1 140 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 5 877 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Dom wolnostojący 160,32 m² + garaż 33,85 m² - działka 886 m² - Psarskie, gm. Śrem Na sprzedaż przestronny i bardzo funkcjonalny...

  • Dom Obrzycko,
    1 / 15
    Dom Obrzycko,

    Obrzycko

    • 830 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 883 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny i w pełni wykończony dom wolnostojący z 2012 roku, zlokalizowany w spokojnej miejscowości Zielonagóra (powiat szamotulski, gmina Obrzycko) nieopodal Puszczy...

  • Domek letniskowy Chojno - Koziołek
    1 / 11
    Domek letniskowy Chojno - Koziołek

    Chojno-Młyn

    • 40 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Witam, Mam do sprzedania domek letniskowy położony w miejscowości Chojno – Koziołek nr 41, niedaleko Wronek w obrębie Puszczy Noteckiej, blisko jeziora Radziszewskiego (5 min pies...

  • Dom Szamotuły,
    1 / 5
    Dom Szamotuły,

    Szamotuły

    • 625 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 5 581 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej 4 lokalowej, zlokalizowane w Szamotułach. Nieruchomość w stanie deweloperskim z dbałością o energooszczędność i komfort użytk...

  • Nowy Dom Parterowy
    Nowy Dom Parterowy

    Wronki

    • 465 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 5 536 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Kupujący nie płaci prowizji!! Nowa inwestycja w Koźmin okolice Wronki Bliźniak parterowy z poddaszem, nieużytkowym około 24m2 Dach - dwuspadowy, deskowany, dachowka cementowa....

  • Dom o powierzchni 200 m² w Sierakowie

    Sieraków

    • 1 365 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 6 205 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży przestronny dom o powierzchni około 200 m², położony na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o powierzchni 1224 m². Działka jest pełna zieleni, co zapewni...

  • WOLNOSTOJĄCY | LAS | CISZA | SĘKOWO | natura
    1 / 16
    WOLNOSTOJĄCY | LAS | CISZA | SĘKOWO | natura

    Sękowo

    • 590 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 2 707 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam na prezentację we wtorek 28 kwietnia od godz. 10 - 12. Dom jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym w Sękowie | Duża działka, zielona okolica, stan częściowo do wykończe...

  • Dom z prywatnym lasem Obelzanki gm. Wronki
    1 / 16
    Dom z prywatnym lasem Obelzanki gm. Wronki

    Obelzanki

    • 1 599 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 4 997 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom z prywatnym lasem i widokiem na Puszczę Notecką – Obelzanki gm. Wronki OFERTA BEZPOŚREDNIA – Kupujący nie płaci prowizji! Prowizję kupującego pokrywa sp...