• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Przemęt
  • Wolsztyn +20 km
  • Kaźmierz
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Pólko

(1)
  • Mieszkanie Pólko k. Kaźmierza

    Pólko

    • 89 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 1 619 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2pokojowe do remontu w miejscowości Pólko k. Kaźmierza. Więcej informacji telefonicznie.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wilczyna

    • 249 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 017 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Grażyna Sobek
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Podrzewie

    • 1 490 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 8 765 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HanRad Nieruchomości Hanna Radziwiłko
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kaźmierz

    • 299 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    GEPHOUSE
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 9
    Dom szeregowiec

    Kaźmierz

    • 549 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 5 229 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AZielińska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom na sprzedaż w Jastrowie blisko Szamotuł

    Jastrowo

    • 750 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 5 515 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    KOMFORTOWY DOM BLISKO SZAMOTUŁ NOWE STANDARDY REKLAMY: oprócz tradycyjnych zdjęć: WIRTUALNY SPACER - [url] FILM - [url] WIĘCEJ ZDJĘĆ - [url] LOKALIZACJA Zapraszamy d...

  • Sprzedam działki Radzyny
    Sprzedam działki Radzyny

    Radzyny

    • 206 000 zł cena
    • 1 031 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjne działki pod zabudowę położone w miejscowości Radzyny: Działka nr 2 • powierzchnia: 1031 m² • cena: 206 000 zł Działka nr 3 • powierzchnia: 1081 m² • cena: 21...

  • Działka inwestycyjna Młodasko gm. Kaźmierz, Kaźmierska
    1 / 15
    Działka inwestycyjna Młodasko gm. Kaźmierz, Kaźmierska

    Młodasko

    • 1 950 000 zł cena
    • 12 276 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka usługowa 1,22 ha przy DK 92 - Młodasko, gm. Kaźmierz Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa z możliwością zabudowy mieszkaniowej o powierzchni 1,2276 ha, położona w miejs...

  • Działka budowlana Mieściska gm. Duszniki, Wiosenna
    1 / 11
    Działka budowlana Mieściska gm. Duszniki, Wiosenna

    Mieściska

    • 150 000 zł cena
    • 1 248 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Mieściska, gmina Duszniki. To idealne miejsce na Twój dom, z dala od wielkomiejskiego zgi...

  • Duże mieszkanie dwupoziomowe okolice Tarnowa Podgórnego
    1 / 11
    Duże mieszkanie dwupoziomowe okolice Tarnowa Podgórnego

    Kaźmierz

    • 550 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 140 m², zlokalizowane Kaźmierza (ul. Świerkowa) Tarnowo Podgórne 7km. Nieruchomość oferuje standard domu jednorod...

  • WOLNOSTOJĄCY | LAS | CISZA | SĘKOWO | natura
    1 / 16
    WOLNOSTOJĄCY | LAS | CISZA | SĘKOWO | natura

    Sękowo

    • 590 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 2 707 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam na prezentację we wtorek 28 kwietnia od godz. 10 - 12. Dom jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym w Sękowie | Duża działka, zielona okolica, stan częściowo do wykończe...

  • ???? Dom blisko Poznania + garaż na 2 auta!
    1 / 11
    ???? Dom blisko Poznania + garaż na 2 auta!

    Kaźmierz

    • 650 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 4 305 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący 151 m² | działka 660 m² | garaż 2 auta | blisko Poznania Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 151 m², położony na działce 660 m² w spokojnej miejscowości Ka...