• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Buk

(1)
  • Nowoczesny cudny dom z pełnym umeblowaniem w cenie

    Buk

    • 1 700 000 zł cena
    • 214 m2 powierzchnia
    • 7 944 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DZIEŃ OTWARTY - 30 października !! 10:00 - 14:00 !! - obowiązują zgłoszenia telefonicznie Kupujący nie płaci prowizji! DOM SPRZEDAWANY JEST Z CAŁYM WYPOSAŻENIEM ORAZ MEBLAMI...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • SKÓRZEWO - SZEREGOWIEC - 5 pokoi

    Skórzewo

    • 985 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 4 975 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej . Główne atuty nieruchomości: • rozkład pomieszczeń • bliskość terenów zielonych • blisko do szkoły, przedszkola, przychod...

  • Dom na sprzedaż (woj. wielkopolskie). Lusowo, 335 000 PLN, 66,00 m2
    1 / 20
    Dom na sprzedaż (woj. wielkopolskie). Lusowo, 335 000 PLN, 66,00...

    Lusowo

    • 335 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 5 076 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM CAŁOROCZNY WRAZ Z DZIAŁKĄ W LUSOWIE K. POZNANIA NIERUCHOMOŚĆ: Polecam na sprzedaż dom o powierzchni 66 m2 gotowy do zamieszkania całorocznego na działce ROD w Lusowie, gmina...

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Chomęcice

    • 1 750 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 8 255 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Podrzewie

    • 1 490 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 8 765 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HanRad Nieruchomości Hanna Radziwiłko
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 16
    Dom szeregowiec

    Skórzewo

    • 3 900 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    AZielińska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Dopiewo

    • 829 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 4 064 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Ostatni wolny dom! Skórzewo 628tys pln.
    1 / 4
    Ostatni wolny dom! Skórzewo 628tys pln.

    Skórzewo

    • 628 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 7 567 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 18
    Dom szeregowiec

    Skórzewo

    • 915 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 6 225 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Experts
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Sapowice

    • 2 950 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 11 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Dopiewo

    • 869 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 5 755 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HanRad Nieruchomości Hanna Radziwiłko
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 9
    Dom szeregowiec

    Kaźmierz

    • 549 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 5 229 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AZielińska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Ostatni wolny dom w inwestycji! Gotowa inwestycja!
    1 / 13
    Ostatni wolny dom w inwestycji! Gotowa inwestycja!

    Skórzewo

    • 628 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 7 477 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Strykowo

    • 899 000 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 3 943 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Nowy bliźniak z garażem!
    1 / 12
    Nowy bliźniak z garażem!

    Dębienko » ul. Podleśna

    • 688 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 4 986 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PMG Investment
    Biuro nieruchomości

  • Nowy wykończony bliźniak dla rodziny w Skórzewie
    1 / 20
    Nowy wykończony bliźniak dla rodziny w Skórzewie

    Skórzewo

    • 1 089 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 10 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tekton Capital Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Granówko gm. Granowo,
    1 / 11
    Dom Granówko gm. Granowo,

    Granówko

    • 620 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 4 218 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twoje wymarzone miejsce na start! Oferujemy do sprzedaży nowoczesny, energooszczędny bliźniak położony w  miejscowości Granówko. To idealna propozycja dla rodzin szukających spoko...

  • Dom Granowo,
    1 / 4
    Dom Granowo,

    Granowo

    • 650 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 2 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Atrakcyjny, siedmiopokojowy dom o powierzchni  całkowitej wraz z piwnicą 250m², położony  w urokliwej miejscowości Granowo. Dom...

  • Dom z ogrodem dla Rodziny - Lusówko
    Dom z ogrodem dla Rodziny - Lusówko

    Lusówko

    • 1 390 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 7 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Domek całoroczny pod Pogorzelicą !

    Konarzewo

    • 399 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Idealna nieruchomość na weekendowe wypady nad morze lub jako inwestycja pod najem! POMIĘDZY DWOMA JEZIORAMI I TYLKO NIECAŁY KILOMETR DO POGORZELICY !Do Pogorzelicy oddalone o jedyn...

  • KOMFORTOWY DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ NA SPRZEDAŻ – DĄBRÓWKA, UL....

    Dąbrówka

    • 780 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 9 874 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    KOMFORTOWY DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ NA SPRZEDAŻ – DĄBRÓWKA, UL. DAGLEZJOWA | 79 m² | 3 POKOJE | KLIMATYZACJA | OGRÓD | GARAŻ | NOWOCZESNE BUDOWNICTWO | ŚWIETNA LOKALIZACJA BLISKO...

  • Dom Dopiewo,
    1 / 13
    Dom Dopiewo,

    Dopiewo

    • 799 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 6 392 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Oferujemy lokal w zabudowie dwurodzinnej, położony w cichej i przyjaznej okolicy. Jeśli szukasz balansu między komfortem a spoko...

  • Wynajmę Domek nad jeziorem z kominkiem agroturystyka ferie weekend Poznań 30 km
    1 / 3
    Wynajmę Domek nad jeziorem z kominkiem agroturystyka ferie weeken...

    Sapowice

    • 500 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYNAJMĘ!!!! Cena za dobę 500 zł za 5 osób! Wynajmę na dowolny okres klimatyczny domek nad jeziorem z linią brzegową 30 km od centrum Poznania . Idealne miejsce na wypoczynek o każd...

  • Dom Dopiewiec gm. Dopiewo,
    1 / 2
    Dom Dopiewiec gm. Dopiewo,

    Dopiewiec

    • 749 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 6 571 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lewa połowa bliźniaka z rynku pierwotnego. Nieruchomość położona w spokojnej miejscowości z łatwym dostępem do terenów zielonych. Termin oddania - II kwartał 2026 Dom...

  • Dom Łódź gm. Stęszew,
    Dom Łódź gm. Stęszew,

    Łódź

    • 459 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowy dom w zabudowie czworaczej w Łodzi, gm. Stęszew. Lokalizacja: Łódź, gm. Stęszew - spokojna okolica zlokalizowana między dwoma urokliwymi jez...

  • Dom Sady gm. Tarnowo Podgórne, Poprzeczna
    1 / 5
    Dom Sady gm. Tarnowo Podgórne, Poprzeczna

    Sady

    • 990 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 5 658 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Działka z Warunkami Zabudowy pod budynek handlowo-usługowy Działka inwestycyjna 950 m² w Sadach z Warunkami Zabudowy idealna pod gastronomię lub usługi! Lokalizacja: Sady dynamiczn...

  • WOLNOSTOJĄCY | LAS | CISZA | SĘKOWO | natura
    1 / 16
    WOLNOSTOJĄCY | LAS | CISZA | SĘKOWO | natura

    Sękowo

    • 590 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 2 707 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam na prezentację we wtorek 28 kwietnia od godz. 10 - 12. Dom jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym w Sękowie | Duża działka, zielona okolica, stan częściowo do wykończe...

  • Dom 121 m² 6 pokoi, 2 łazienki, Taras, ogród, Lusówko, Rozalin, u...

    Lusówko

    • 1 160 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 9 587 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom na sprzedaż Powierzchnia:121 m² Liczba pokoi: 6 Rodzaj zabudowy: bliźniak Stan wykończenia: do zamieszkania Rynek: wtórny Dostępne od: do uzgodnienia Typ ogłoszeniodawcy...

  • ???? Dom blisko Poznania + garaż na 2 auta!
    1 / 11
    ???? Dom blisko Poznania + garaż na 2 auta!

    Kaźmierz

    • 650 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 4 305 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący 151 m² | działka 660 m² | garaż 2 auta | blisko Poznania Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 151 m², położony na działce 660 m² w spokojnej miejscowości Ka...

  • Dom Sady gm. Tarnowo Podgórne, Truskawkowa
    1 / 15
    Dom Sady gm. Tarnowo Podgórne, Truskawkowa

    Sady

    • 967 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 9 481 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Szukasz gotowego do wprowadzenia domu, który łączy nowoczesne technologie z wyjątkową strefą relaksu? Zapraszam do zapoznania si...

  • Dom szeregowiec
    1 / 7
    Dom szeregowiec

    Otusz

    • 575 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 6 687 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pegaz Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości