• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Gniezno

(8)
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Gniezno

    • 6 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    BROWWAR - Piotr Browarski
    Biuro nieruchomości

  • Dom Gniezno ul. Grzybowo

    Gniezno » ul. Grzybowo

    • 990 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Inwestycja w centrum Gniezna!  Budynek 4 mieszkania + Lokal użytkowy + Działka 934m2 | Ul. GrzybowoCena: 990 000 PLNPowierzchnia działki: 934 m²Lokalizacja: Gniezno, ul. Grzybowo (...

  • Dom Gniezno ul. Kawiary

    Gniezno » ul. Kawiary

    • 5 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Gniezno ul.Kawiarydo wynajęcia dom o powierzchni około 200m2idealny dla osób pracujących -firmy, 8 pokoi, 2 łazienki, 2 kuchnie, całość umeblowana i wyposażona ,maksimum 12-15 osób...

  • Dom Gniezno ul.

    Gniezno

    • 1 200 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 8 164 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż - elegancki dom  Gniezno - DalkiLokalizacja: Gniezno, Dalki - na granicy miasta Powierzchnia domu: 147 m²Powierzchnia działki: 904 m²Na sprzedaż wyjątkowy dom parterow...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Gniezno

    • 1 890 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 9 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Idealny dom dla Ciebie
    1 / 5
    Idealny dom dla Ciebie

    Gniezno

    • 1 890 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 9 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Gniezno

    • 4 900 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 7 539 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Gniezno ul. Łąkowa

    Gniezno » ul. Łąkowa

    • 550 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Gniezno ul.Łąkowa nr  6 - dom jednorodzinny, piętrowy,  działka 1350m2Powierzchnia domu: Około 200 m² to znacząca przestrzeń, która daje dużo możliwości adaptacji do własnych potrz...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Jelitowo

    Jelitowo

    • 4 300 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 5 059 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Do sprzedania zespół parkowo-dworski, świetnie skomunikowany (60km od Poznania), w skład którego wchodzą: dwór (z drugiej poł. XIX w, 700 mkw), gościniec (148mkw), stajnia park ze...

  • Sprzedam dom parterowy - stan dewoloperski w Szczytnikach Duchown...

    Szczytniki Duchowne

    • 619 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 253 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam nowy dom parterowy jednorodzinny o powierzchni 98,91m2 + poddasze użytkowe 39m2 usytuowany na działce 919m2. Nieruchomość położona jest w Szczytnikach Duchownych w spokoj...

  • Dom Baranowo ul.

    Baranowo

    • 1 189 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 8 144 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu parterowego domu.Wybudowany z wysokiej jakości materiałów budowlanych, posadowiony na regularnej płaskiej działce, która ma jeszcze pote...

  • Mały domek wolnostojący na działce 700m2
    1 / 19
    Mały domek wolnostojący na działce 700m2

    Gulczewko

    • 210 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 3 560 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom mieszkanie inwestycja Kamienica pod Wrześnią
    1 / 7
    Dom mieszkanie inwestycja Kamienica pod Wrześnią

    Gulczewo

    • 209 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 1 130 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Domek letniskowy przy linii brzegowej jeziora Popielewskiego
    1 / 13
    Domek letniskowy przy linii brzegowej jeziora Popielewskiego

    Trzemeszno

    • 499 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 181 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu letniskowego. Zlokalizowany w malowniczej okolicy Trzemeszna, nieruchomość zachwyca swoim urokiem i idealnym położ...

  • Dom bliźniak
    1 / 17
    Dom bliźniak

    Baranowo

    • 990 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Szczytniki Czerniejewskie

    • 460 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Galeria Nieruchomości Danuta Kolmer-Rozpłochowska
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 14
    Dom bliźniak

    Fałkowo

    • 617 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 6 635 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pegaz Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Polska Wieś

    • 1 449 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 1 812 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom Niechanowo ul. Parkowa

    Niechanowo » ul. Parkowa

    • 799 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 3 805 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom o powierzchni 250m², położony w spokojnej okolicy Niechanowa przy ul. Parkowej,  (na przeciwko parku)Nieruchomość składa się z dwóch różnych mieszkań, co stanowi ro...

  • Dom na sprzedaż, Witkowo, Warszawska

    Witkowo

    • 850 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 5 183 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM Z DUŻĄ DZIAŁKĄ I PIĘKNYM OGRODEM NA SPRZEDAŻ | WITKOWO | POWIERZCHNIA DZIAŁKI 2999 M2 | 6 POKOI NOWE STANDARDY REKLAMY - oprócz tradycyjnych zdjęć: WIRTUALNY SPACER - [ur...

  • Nieruchomość mieszkalna z halą produkcyjną

    Kłecko

    • 1 449 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 1 812 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Dom Trzemeszno Centrum, Żeromskiego Stefana
    1 / 15
    Dom Trzemeszno Centrum, Żeromskiego Stefana

    Trzemeszno

    • 589 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 3 570 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu bardzo atrakcyjny 1-piętrowy, całkowicie podpiwniczony dom w zabudowie bliźniaczej, posadowiony na działce o powierzchni 561 m2, położony w Trzemesznie, w wil...

  • Dom Łubowo Siemianowo, Siemianowo
    1 / 13
    Dom Łubowo Siemianowo, Siemianowo

    Łubowo

    • 285 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 1 913 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu do zakupu nieruchomość z rozpoczętą budową bardzo atrakcyjnego jednorodzinnego, wolnostojącego, parterowego z poddaszem użytkowym domu, o powierzchni całkowit...

  • Dom przy parku Gulczewo 8min od Wrześni Września klima
    1 / 8
    Dom przy parku Gulczewo 8min od Wrześni Września klima

    Gulczewo

    • 429 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 575 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Proszę o kontakt TYLKO telefoniczny z właścicielem nieruchomości! Dom przylegający do parku, boisko, plac zabaw, siłownia, klimatyzacja. Dom z niebanalną elewacją z gnejsu i kami...

  • Dom Trzemeszno Centrum, Plac Kilińskiego
    1 / 15
    Dom Trzemeszno Centrum, Plac Kilińskiego

    Trzemeszno

    • 1 300 000 zł cena
    • 773 m2 powierzchnia
    • 1 682 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWA NIŻSZA CENA! Mamy przyjemność zaoferować Państwu atrakcyjną kamienicę, zlokalizowaną na trzemeszeńskiej Starówce, na działce o pow. 1414 m2. Budynek jest czterokondygnacyjny,...

  • Dom Cielimowo gm. Niechanowo Cielimowo, Sosnowa
    1 / 12
    Dom Cielimowo gm. Niechanowo Cielimowo, Sosnowa

    Cielimowo

    • 568 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 2 272 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu bardzo atrakcyjny 1-piętrowy, częściowo podpiwniczony dom w zabudowie bliźniaczej, posadowiony na działce o powierzchni 573 m2, położony w Cielimowie, w stars...

  • Dom Witkowo Kwiatowa, Kwiatowa
    1 / 15
    Dom Witkowo Kwiatowa, Kwiatowa

    Witkowo

    • 319 000 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 1 512 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TERAZ JESZCZE NIŻSZA CENA! Prezentujemy Państwu bardzo ciekawą i atrakcyjną nieruchomość, jaką jest 1-piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym, położony w...

  • Dom projekt WK1 Vintage las jezioro
    1 / 5
    Dom projekt WK1 Vintage las jezioro

    Jankowo Dolne

    • 2 000 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam .. sprzedam gotowy dom i projekt 300 m/kw - dzialka 3000m/kw wielkopolska + kultowy zegarek maserati .. dom dzialka tip top ukonczone 100% .. posiadlosc jak na foto dom w les...