• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Czerwionka-Leszczyny +20 km
  • Jankowo Dolne
  • Baranówka
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Pakszyn

(1)
  • Urocze mieszkanie w Pakszynie
    1 / 20
    Urocze mieszkanie w Pakszynie

    Pakszyn

    • 250 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 3 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie w okolice Wrzesni, Goniczki

    Goniczki

    • 137 500 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Goniczki usytuowane są pare kilometrów od Wrzesni, niedaleko drogi 92. Mieszkanie (55m²) składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju i położona pod nią piwnica (22m²)...

  • Pokój do wynajecia

    Gniezno

    • 950 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Posiadam dwa pokoje do wynajęcia. Mieszkanie znajduje się w centrum Gniezna.

  • Mieszkanie Gniezno ul. Poznańska

    Gniezno » ul. Poznańska

    • 3 600 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    do wynajęcia  apartament  powierzchni 110m2,  idealnie usytuowanego w sercu Gniezna, w malowniczej dzielnicy Piekary. Ten uroczy apartament oferuje wyjątkowe połączenie komfortu, e...

  • Mieszkanie Gniezno ul. Franklina Roosevelta

    Gniezno » ul. Roosevelta

    • 1 700 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65m2-umeblowane i całkowicie wyposażone-sprzęt agd,pralka,lodówka,tv i inne, pokoje całkowicie wyposażone i urządzone,łó...

  • Mieszkanie Witkowo, ul. Płk. Hynka
    1 / 6
    Mieszkanie Witkowo, ul. Płk. Hynka

    Witkowo

    • 189 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gniezno

    • 520 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Tara
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gniezno

    • 2 100 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Galeria Nieruchomości Danuta Kolmer-Rozpłochowska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Jankowo Dolne
    1 / 7
    Mieszkanie Jankowo Dolne

    Jankowo Dolne

    • 113 600 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 4 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Gniezno rynek pierwotny ul. Franklina Roosevelta

    Gniezno » ul. Roosevelta

    • 750 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 7 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie-dom szeregowy o powierzchni mieszkalnej 97 m², zlokalizowany na malowniczej i zadbanej działce o powierzchni 240 m². Ten starannie zaprojektowany...

  • Syndyk sprzeda udział 1/8 w mieszkaniu

    Kocanowo

    • 24 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda 1/8 części w prawie własności lokalu mieszkalnego numer 1, położonego w Kocanowie, stanowiące...

  • Mieszkanie na poddaszu w sercu Gniezna
    Mieszkanie na poddaszu w sercu Gniezna

    Gniezno

    • 170 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Gniezno ul. Ks. Prym. Macieja Łubieńskiego

    Gniezno » pl. Macieja

    • 150 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie - Gniezno, ul. Łubieńskiego 17II piętro | Centrum miasta | Powierzchnia: 40 m² LOKALIZACJANieruchomość położona w ścisłym centrum Gniezna, w budynku wielorod...

  • Mieszkanie Gniezno ul. Ks. Prym. Macieja Łubieńskiego

    Gniezno » pl. Macieja

    • 200 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: Mieszkanie 50 m² - Centrum Gniezna, ul. Łubieńskiego 17, II piętro Cena: tylko 200.000 zł!➤ LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w doskonałym punkcie Gniezna, przy ul...

  • Mieszkanie Gniezno ul. Marii Konopnickiej

    Gniezno » ul. Konopnickiej

    • 335 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 791 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Gniezno - ul. Marii Konopnickiej  nr 16Nowoczesne mieszkanie z balkonem i piwnicą - gotowe do zamieszkania! Lokalizacja: III piętro w budynku z 2019 roku Powierzchnia użytkowa: ok....

  • Mieszkanie Gniezno ul. Franklina Roosevelta

    Gniezno » ul. Roosevelta

    • 1 300 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Gniezno, ul. Roosevelta - do wynajęcia mieszkanie 37 m² Lokalizacja:Mieszkanie położone w bloku przy ul. Roosevelta, w spokojnej części miasta. W pobliżu sklepy, punkty usługowe, p...

  • Mieszkanie Gniezno Centrum, Żuławy
    1 / 13
    Mieszkanie Gniezno Centrum, Żuławy

    Gniezno

    • 390 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    NOWA NIŻSZA CENA Prezentujemy Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjną nieruchomość, jaką jest mieszkanie 2-pokojowe, o łącznej powierzchni 39,32 m2 (w tym mieszkanie 37,92 m2 i piwn...

  • Mieszkanie Gniezno Centrum, Sienkiewicza Henryka
    1 / 15
    Mieszkanie Gniezno Centrum, Sienkiewicza Henryka

    Gniezno

    • 1 800 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mamy przyjemność przedstawić Państwu bardzo atrakcyjną ofertę wynajęcia lokalu mieszkalnego o powierzchni 80,7 m2, położonego na II piętrze budynku o pięciu kondygnacjach, położone...

  • Mieszkanie Gniezno Centrum, Wyszyńskiego Stefana
    1 / 9
    Mieszkanie Gniezno Centrum, Wyszyńskiego Stefana

    Gniezno

    • 1 200 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu do wynajęcia bardzo atrakcyjną kawalerkę, położoną w Gnieźnie przy ul. Wyszyńskiego. Lokal położony jest na II piętrze kamienicy o 4 kondygnacjach, na terenie...

  • Sprzedam lub zamienię mieszkanie okol.Wrześni
    Sprzedam lub zamienię mieszkanie okol.Wrześni

    Białężyce

    • 230 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 477 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam lub zamienię mieszkanie do remontu z działką 2 Ary.Do mieszkania jest również góra,drugi poziom do zagospodarowania ok.30 m.kw.

  • Mieszkanie Gniezno Winiary, os. Piastowskie
    1 / 12
    Mieszkanie Gniezno Winiary, os. Piastowskie

    Gniezno

    • 1 800 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość do wynajęcia w trybie najmu okazjonalnego, jaką jest całkowicie umeblowane i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 39...

  • Mieszkanie Gniezno ul. Tadeusza Sobieralskiego

    Gniezno » ul. Sobieralskiego

    • 1 500 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu to komfortowe mieszkanie o powierzchni 38m2, położone w Gnieźnie przy ulicy Sobieralskiego. Mieszkanie jest idealne zarówno dla singla, pary, j...

  • Mieszkanie Gniezno Centrum, Kościuszki
    1 / 15
    Mieszkanie Gniezno Centrum, Kościuszki

    Gniezno

    • 495 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Mamy przyjemność przedstawić Państwu bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 75,15 m2, położonego na II piętrze budynku o pięciu kondygnacjach, położon...

  • 3 pokoje 48 m² balkon świetna lokalizacja Winiary Gniezno
    1 / 15
    3 pokoje 48 m² balkon świetna lokalizacja Winiary Gniezno

    Gniezno

    • 300 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m², położone w Gnieźnie na os. Orła Białego, na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z trzech pokoi...

  • Mieszkanie Gniezno Tysiąclecie, Staszica
    1 / 7
    Mieszkanie Gniezno Tysiąclecie, Staszica

    Gniezno

    • 225 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość na sprzedaż, jaką jest kawalerka, o powierzchni 30,81 m2. Lokal położony jest na 2 piętrze niskiego docieplonego bloku z cegły n...

  • Pomarzanowice mieszkanie 3 pokoje
    1 / 16
    Pomarzanowice mieszkanie 3 pokoje

    Pomarzanowice

    • 349 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 540 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie 3-pokojowe położone w spokojnej, zielonej miejscowości Pomarzanowice, z bardzo dobrym dojazdem do Poznania. Idealna propozycja dla rod...

  • Mieszkanie Gniezno ul. Franklina Roosevelta

    Gniezno » ul. Roosevelta

    • 1 400 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42m2•mieszkanie umeblowane i całkowicie wyposażone•sprzęt agd,pralka,lodówka,tv i inne, pokoje całkowicie wyposażone i u...

  • Mieszkanie Gniezno ul. Ks. Stanisława Staszica

    Gniezno » ul. Staszica

    • 1 300 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Gniezno, ul. Staszica nr 10 Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 32 m², położone na III piętrze w bloku. Lokal idealny dla singla lub pary, dostępny od zaraz.Mieszkanie...

  • Wyjątkowe, super lokalizacja, kameralny budynek
    1 / 3
    Wyjątkowe, super lokalizacja, kameralny budynek

    Pobiedziska

    • 595 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 6 468 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż niepowtarzalne – klimatyczne i bardzo przestronne mieszkanie w Pobiedziskach. W wyjątkowej lokalizacji – w samym centrum miasta, w bliskości rynku, a jednocześnie przy...

  • Mieszkanie Gniezno ul. Warzywna

    Gniezno » ul. Warzywna

    • 1 300 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przytulne 2 pokoje w Gnieźnie - ul. Warzywna | Parter | ParkingPowierzchnia: 34 m² (przemyślany układ: 2 pokoje, w tym jeden przejściowy).Stan: Mieszkanie odświeżone, gotowe do zam...

  • Mieszkanie Gniezno Centrum, Żuławy
    1 / 8
    Mieszkanie Gniezno Centrum, Żuławy

    Gniezno

    • 1 200 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość do wynajęcia, jaką jest kawalerka w Gnieźnie przy ul. Żuławy. Lokal położony jest na parterze kamienicy o 4 kondygnacjach w Cent...