• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Świdnik
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Witkowo

(1)
  • Mieszkanie Witkowo, ul. Płk. Hynka
    1 / 6
    Mieszkanie Witkowo, ul. Płk. Hynka

    Witkowo

    • 189 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie w okolice Wrzesni, Goniczki

    Goniczki

    • 137 500 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Goniczki usytuowane są pare kilometrów od Wrzesni, niedaleko drogi 92. Mieszkanie (55m²) składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju i położona pod nią piwnica (22m²)...

  • Pokój do wynajecia

    Gniezno

    • 950 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Posiadam dwa pokoje do wynajęcia. Mieszkanie znajduje się w centrum Gniezna.

  • Mieszkanie Gniezno ul. Poznańska

    Gniezno » ul. Poznańska

    • 3 600 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    do wynajęcia  apartament  powierzchni 110m2,  idealnie usytuowanego w sercu Gniezna, w malowniczej dzielnicy Piekary. Ten uroczy apartament oferuje wyjątkowe połączenie komfortu, e...

  • Mieszkanie Gniezno ul. Franklina Roosevelta

    Gniezno » ul. Roosevelta

    • 1 700 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65m2-umeblowane i całkowicie wyposażone-sprzęt agd,pralka,lodówka,tv i inne, pokoje całkowicie wyposażone i urządzone,łó...

  • Urocze mieszkanie w Pakszynie
    1 / 20
    Urocze mieszkanie w Pakszynie

    Pakszyn

    • 250 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 3 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Jankowo Dolne
    1 / 7
    Mieszkanie Jankowo Dolne

    Jankowo Dolne

    • 113 600 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 4 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Gniezno rynek pierwotny ul. Franklina Roosevelta

    Gniezno » ul. Roosevelta

    • 750 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 7 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie-dom szeregowy o powierzchni mieszkalnej 97 m², zlokalizowany na malowniczej i zadbanej działce o powierzchni 240 m². Ten starannie zaprojektowany...

  • Mieszkanie Gniezno ul. Ks. Prym. Macieja Łubieńskiego

    Gniezno » pl. Macieja

    • 150 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie - Gniezno, ul. Łubieńskiego 17II piętro | Centrum miasta | Powierzchnia: 40 m² LOKALIZACJANieruchomość położona w ścisłym centrum Gniezna, w budynku wielorod...

  • Mieszkanie Gniezno ul. Ks. Prym. Macieja Łubieńskiego

    Gniezno » pl. Macieja

    • 200 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: Mieszkanie 50 m² - Centrum Gniezna, ul. Łubieńskiego 17, II piętro Cena: tylko 200.000 zł!➤ LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w doskonałym punkcie Gniezna, przy ul...

  • Sprzedam mieszkanie 59.40m2 w Słupcy
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie 59.40m2 w Słupcy

    Słupca

    • 350 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 933 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w Słupcy – ul. Orzeszkowej 5/9, 62-400 Lokalizacja idealna do życia – blisko natury, centrum i najważniejszych udogodnień! ⸻ Lokalizacja: Mi...

  • Mieszkanie Gniezno ul. Marii Konopnickiej

    Gniezno » ul. Konopnickiej

    • 335 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 791 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Gniezno - ul. Marii Konopnickiej  nr 16Nowoczesne mieszkanie z balkonem i piwnicą - gotowe do zamieszkania! Lokalizacja: III piętro w budynku z 2019 roku Powierzchnia użytkowa: ok....

  • Strzałkowo ul. Górna - mieszkanie na sprzedaż
    1 / 15
    Strzałkowo ul. Górna - mieszkanie na sprzedaż

    Strzałkowo

    • 389 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 5 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy na sprzedaż MIESZKANIE Z BALKONEM W STRZAŁKOWIE UL. GÓRNA znajdujące się na 2 piętrze w niskim bloku 2-piętrowym. Lokal posiada 3 pokoje, dużą kuchnię, łazienkę, odrębne...

  • SPRZEDAŻ MIESZKANIA – Mieczownica, Gmina Ostrowite
    1 / 10
    SPRZEDAŻ MIESZKANIA – Mieczownica, Gmina Ostrowite

    Mieczownica

    • 275 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA – Mieczownica, Gmina Ostrowite Adres: Mieczownica 21A/6, 62-402 Mieczownica, Gmina Ostrowite, powiat słupecki, woj. wielkopolskie Cena: 275 000 zł – d...

  • Mieszkanie Gniezno Centrum, Wyszyńskiego Stefana
    1 / 9
    Mieszkanie Gniezno Centrum, Wyszyńskiego Stefana

    Gniezno

    • 1 200 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu do wynajęcia bardzo atrakcyjną kawalerkę, położoną w Gnieźnie przy ul. Wyszyńskiego. Lokal położony jest na II piętrze kamienicy o 4 kondygnacjach, na terenie...

  • sprzedam mieszkanie, bezczynszowe
    1 / 8
    sprzedam mieszkanie, bezczynszowe

    Strzałkowo

    • 180 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie BEZCZYNSZOWE / w bloku niskim jedno pietrowym .33m2 , pietro 1 cena 180.000tys. [do malej negocjacji] oferta prywatna .Jeden wlasciciel .Komfortowe po remonci...

  • Mieszkanie Gniezno Winiary, os. Piastowskie
    1 / 12
    Mieszkanie Gniezno Winiary, os. Piastowskie

    Gniezno

    • 1 800 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość do wynajęcia w trybie najmu okazjonalnego, jaką jest całkowicie umeblowane i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 39...

  • Mieszkanie Gniezno ul. Tadeusza Sobieralskiego

    Gniezno » ul. Sobieralskiego

    • 1 500 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu to komfortowe mieszkanie o powierzchni 38m2, położone w Gnieźnie przy ulicy Sobieralskiego. Mieszkanie jest idealne zarówno dla singla, pary, j...

  • Na sprzedaż – część kamienicy Carini Sycylia
    1 / 15
    Na sprzedaż – część kamienicy Carini Sycylia

    Słupca

    • 308 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    SYCYLIA Na sprzedaż – część kamienicy w sercu Carini | 73 000 EUR Wyjątkowa nieruchomość położona na malowniczej Starówce w Carini – klimatycznym miasteczku w pobliżu Palermo. Idea...

  • 3 pokoje 48 m² balkon świetna lokalizacja Winiary Gniezno
    1 / 15
    3 pokoje 48 m² balkon świetna lokalizacja Winiary Gniezno

    Gniezno

    • 300 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m², położone w Gnieźnie na os. Orła Białego, na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z trzech pokoi...

  • Na sprzedaż część kamienicy Carini Sycylia
    1 / 15
    Na sprzedaż część kamienicy Carini Sycylia

    Słupca

    • 308 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 080 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż – część kamienicy w sercu Carini | 73 000 EUR Wyjątkowa nieruchomość położona na malowniczej Starówce w Carini – klimatycznym miasteczku w pobliżu Palermo. Idealna prop...

  • Mieszkanie w bloku
    Mieszkanie w bloku

    Strzałkowo

    • 220 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Sprzedam mieszkanie pow. 48,30 m2 zlokalizowane w Wólce . Obok droga (92) , blisko Strzałkowo , Słupca oraz Września . Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze . Posiada 2 pokoje , ku...

  • NA WYNAJEM LOKAL USŁUGOWO-PRZEMYSŁOWY
    1 / 10
    NA WYNAJEM LOKAL USŁUGOWO-PRZEMYSŁOWY

    Giewartów

    • 22 695 zł cena
    • 463 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    OFERTA WYNAJMU LOKAL USŁUGOWO-PRZEMYSŁOWY** ? Giewartów, ul. Lotników Polskich 1A Gmina Ostrowite | Powiat słupecki ⸻ OPIS NIERUCHOMOŚCI Do wynajęcia lokal usługowo-przemysłowy o ł...

  • Mieszkanie 3pokoje
    1 / 8
    Mieszkanie 3pokoje

    Słupca

    • 285 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam kompletnie wyposażone trzypokojowe mieszkanie na 4 piętrze,w pokojach i kuchni zabudowa meblowa, duży balkon, rolety zewnętrzne. Bardzo dobra lokalizacja. Więcej informacj...

  • Na sprzedaż budynek mieszkalny | Słupca, ul. 3 Maja 17
    Na sprzedaż budynek mieszkalny | Słupca, ul. 3 Maja 17

    Słupca

    • 719 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż budynek mieszkalny | Słupca, ul. 3 Maja 17 Cena : 719 000 zł (do małej negocjacji) Na sprzedaż budynek mieszkalny położony w świetnej lokalizacji – przy ul. 3 Maja 17 w...

  • Mieszkanie Gniezno ul. Warzywna

    Gniezno » ul. Warzywna

    • 1 300 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przytulne 2 pokoje w Gnieźnie - ul. Warzywna | Parter | ParkingPowierzchnia: 34 m² (przemyślany układ: 2 pokoje, w tym jeden przejściowy).Stan: Mieszkanie odświeżone, gotowe do zam...

  • Lokal mieszkalny do wynajęcia w Trzemesznie
    Lokal mieszkalny do wynajęcia w Trzemesznie

    Trzemeszno

    • 700 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Mam do wynajęcia lokal mieszkalny w kamienicy. Lokal posiada pokój kuchnie i łazienkę w Trzemesznie.

  • Wynajmę kawalerkę
    Wynajmę kawalerkę

    Trzemeszno

    • 600 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Mam do wynajęcia lokal mieszkalny typu kawalerka z aneksem kuchennym łazienką w kamienicy Trzemeszno

  • Wynajmę kawalerkę
    Wynajmę kawalerkę

    Trzemeszno

    • 700 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Mam do wynajęcia lokal mieszkalny w Trzemesznie. Lokal znajduje się w kamienicy pokój kuchnia łazienka ogrzewanie piecowe

  • Na sprzedaż mieszkanie, Rawicz, ul. Dożynkowa
    1 / 16
    Na sprzedaż mieszkanie, Rawicz, ul. Dożynkowa

    Sierakowo

    • 775 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 9 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronny i wyjątkowo funkcjonalny lokal mieszkalny położony w Rawiczu przy ul. Dożynkowej, w kameralnym budynku czterolokalowym z 2021 roku. Mieszkanie o powierzchni...

  • Na sprzedaż kawalerka w centrum Strzałkowa ul. Sikorskiego
    1 / 9
    Na sprzedaż kawalerka w centrum Strzałkowa ul. Sikorskiego

    Strzałkowo

    • 130 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 5 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka po generalnym remoncie, zlokalizowana przy ul. Sikorskiego 19 w Strzałkowie (62-420). Pierwsze dwa zdjęcia przedstawiają wizualizcję, w mieszkani...