• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Lubochnia

(4)
  • 1 / 4
    Działka budowlana w Lubochni, gm. Gniezno – komfortowa lokalizacj...

    Lubochnia

    • 189 000 zł cena
    • 1 743 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1743 m² w Lubochni. Działka znajduje się przy nowej drodze asfaltowej z bezpośrednim zjazdem. Jej wymiary pozwalają na realizacj...

  • Działka Lubochnia ul. Osiedle Bukowe

    Lubochnia » ul. Osiedle

    • 340 000 zł cena
    • 2 285 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działki budowlane -  Lubochnia  gmina Gniezno Osiedle Bukowe Twoje miejsce blisko natury i miasta!▪️ LOKALIZACJA     Działki położone są w atrakcyjnej części gminy Gniezno - Luboch...

  • Działka Lubochnia ul. Osiedle Kujawki

    Lubochnia » ul. Osiedle

    • 100 000 zł cena
    • 531 m2 powierzchnia
    • 189 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lubochnia  - Kujawki ulica Dębowa na sprzedaż działka pod zabudowę  idealna pod dom lenitskowy lub mieszkalny super miejsce w lesie z dobrym dojazdem , w sąsiedztwie inne domy leni...

  • Działka Lubochnia ul. Osiedle Lipowe

    Lubochnia » os. Osiedle Lipowe

    • 250 000 zł cena
    • 1 826 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnejdziałki budowlanej o powierzchni 1823 m², położonej w malowniczej miejscowości Lubochnia,w pobliżu Jeziora Wierzbiczany Lubochnia O...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka ROD Gniezno

    Gniezno

    • 70 000 zł cena
    • 367 m2 powierzchnia
    • 191 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka ROD imieniem Powstańców Wielkopolskich o powierzchni 367m² położona przy ulicy Górnej ( parking znajduje się wzdłuż działek natomiast do centrum można dojść spacerkiem okoł...

  • Na sprzedaż działka - Gniezno, obręb Mnichowo, ul. Bursztynowa

    Gniezno

    • 410 000 zł cena
    • 4 749 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka gruntu położona w Gnieźnie, obręb Mnichowo, ul. Bursztynowa o powierzchni 4749 m2. Nieruchomość w kształcie prostokąta. Grunt bardzo atrakcyjnie położony, spo...

  • 1 / 4
    Działka Gniezno ul. Osiniec

    Gniezno » ul. Osiniec

    • 350 000 zł cena
    • 2 067 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Osiniec  Aleja Pierwsza (wjazd od ulicy Gniezno Kawiary)•działka o powierzchni 2067m2  (szerokość 40 metrów) •działka ogrodzona i utwardzona na większej części •pod budowę  budynku...

  • Działka Strzyżewo Kościelne ul.

    Strzyżewo Kościelne

    • 110 000 zł cena
    • 961 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 961m² | Strzyżewo Kościelne - Osiedle Fantazja | 110.000 złLokalizacja: Strzyżewo Kościelne, Osiedle Fantazja - duża i malownicza wieś, zaledwie 6 km od GnieznaCe...

  • Działka Jankowo Dolne ul. Osiedle Wczasowe

    Jankowo Dolne » ul. Osiedle Wczasowe

    • 125 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jankowo Dolne Osiedle Wczasowe działka o powierzchni 650m² w bliskiej odległości od malowniczego Jeziora Jankowskiego, stanowiąc idealną lokalizację dla tych, którzy pragną cieszyć...

  • Działka Gniezno ul. Piaskowa

    Gniezno » ul. Piaskowa

    • 2 400 000 zł cena
    • 40 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Gniezno działka inwestycyjna o powierzchni 40.000m2•brak planu zagospodarowania- opracowane studium•położenie w graniach Miasta Gniezna przy nowej obwodnicy•media prąd ,woda, gaz k...

  • Działka Gniezno ul. Trzemeszeńska

    Gniezno » ul. Trzemeszeńska

    • 380 000 zł cena
    • 2 530 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Gniezno ul.Trzemeszeńska nr 9działka budowlana o powierzchni 2530m2szerokość działki 30 metrów, długość 80 metrówdziałka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinnądom w z...

  • Działka Gniezno ul. Trzemeszeńska

    Gniezno » ul. Trzemeszeńska

    • 200 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 236 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Gniezno ul.Trzemeszeńska działka budowlana•powierzchnia 850m2•szerokość działki 33 metrów, głębokość 25 metrów•działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną•dom w za...

  • Działka Wierzbiczany ul.

    Wierzbiczany

    • 155 000 zł cena
    • 1 406 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlana na sprzedaż - Wierzbiczany, gm. Gniezno! Jeśli marzysz o własnym domu w otoczeniu natury, w pobliżu jeziora i lasu, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z bliskoś...

  • Działka Gniezno ul.

    Gniezno

    • 240 000 zł cena
    • 2 681 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka siedliskowa na sprzedaż - Gniezno, okolice Niechanowa (10 km)Szukasz spokojnego miejsca na budowę wymarzonego domu w otoczeniu zieleni? A może interesuje Cię inwestycja w n...

  • Działka Strzyżewo Paczkowe ul.

    Strzyżewo Paczkowe

    • 125 000 zł cena
    • 946 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka Budowlana w Strzyżewie Paczkowym: Idealne Miejsce na Twój DomZapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w malowniczej miejscowości Strzyżewo Paczkow...

  • Działka Trzemeszno ul. Źródełko

    Trzemeszno

    • 149 000 zł cena
    • 1 308 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka Budowlana na Sprzedaż - Trzemeszno, ul. ŹródełkoSpokojna okolica, blisko natury - idealna pod Twój wymarzony dom!Powierzchnia: 1308 m²Duża i ustawna działka - świetna dla r...

  • Działka Gniezno ul. Osiniec

    Gniezno » ul. Osiniec

    • 5 000 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Gniezno - ul. OsiniecDziałka usługowo-przemysłowa na sprzedażPowierzchnia całkowita: 20.000 m²Możliwość podziału na mniejsze działki:3.000 m²  lub 5.000 m² Przeznaczenie terenu (MP...

  • Atrakcyjna działka budowlana nad jeziorem Ostrowickim
    1 / 7
    Atrakcyjna działka budowlana nad jeziorem Ostrowickim

    Bieślin

    • 145 800 zł cena
    • 810 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana nad jeziorem Ostrowickim. Piękna, spokojna okolica, 100m od jeziora, 50m od lasu. Obszar Natura 2000. 10km do Skorzęcina 7km do Trzemeszna 20km do Gni...

  • Działka budowlana Gniezno Piekary, Poziomkowa
    1 / 3
    Działka budowlana Gniezno Piekary, Poziomkowa

    Gniezno

    • 203 550 zł cena
    • 885 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu bardzo ciekawą nieruchomość, jaką jest działka budowlana o powierzchni 885 m2, położona tuż przy granicy miasta Gniezna i Piekar, leżąca jednak już na terenie...

  • Działka budowlana Jankowo Dolne gm. Gniezno, Wierzbiczany
    1 / 7
    Działka budowlana Jankowo Dolne gm. Gniezno, Wierzbiczany

    Jankowo Dolne

    • 175 000 zł cena
    • 1 257 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość, jaką jest działka budowlana o powierzchni 1257 m2, położona w Wierzbiczanach - miejscowości oddalonej od Gniezna zaledwie 7 kil...

  • Sprzedam działkę siedliskowa
    1 / 3
    Sprzedam działkę siedliskowa

    Gniezno

    • 55 zł cena
    • 40 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam Działkę siedliskowa.Atrakcyjne położenie.Blisko las,jezioro,szkoła,sklep.Cisza i spokoj.

  • Sprzedam działkę ROD
    1 / 5
    Sprzedam działkę ROD

    Gniezno

    • 88 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 176 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    *Działka ROD do sprzedaży - raj na ziemi! * Sprzedam uroczą działkę w Rodzinnych Ogrodach Działkowych, położoną w spokojnej i malowniczej okolicy. Działka jest idealnym miejscem n...

  • Działka budowlana Gniezno Arkuszewo, Mazowiecka
    1 / 14
    Działka budowlana Gniezno Arkuszewo, Mazowiecka

    Gniezno

    • 590 000 zł cena
    • 1 966 m2 powierzchnia
    • 301 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość, jaką jest działka o łącznej powierzchni 1966 m2, składająca się z zabudowanej parceli o powierzchni 646 m2 i pustej 1320 m2, z...

  • Gniezno Orcholska 2MN/U + pozwolenie na budowę
    1 / 3
    Gniezno Orcholska 2MN/U + pozwolenie na budowę

    Gniezno

    • 1 102 400 zł cena
    • 4 240 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę - funkcja medyczna | Gniezno, ul. Orcholska Szukasz gruntu, który pozwala zacząć inwestycję od razu, a nie za kilka miesięcy? Ta ofert...

  • Działka budowlana Gniezno Arkuszewo, Trzemeszeńska
    Działka budowlana Gniezno Arkuszewo, Trzemeszeńska

    Gniezno

    • 239 000 zł cena
    • 1 196 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA ZAREZERWOWANA Prezentujemy Państwu do zakupu bardzo ciekawą i atrakcyjną działkę o powierzchni 1195 m2, położoną przy ul. Trzemeszeńskiej w Gnieźnie na terenie dzielnicy Ark...

  • Działka budowlana Gniezno Arkuszewo, Trzemeszeńska
    Działka budowlana Gniezno Arkuszewo, Trzemeszeńska

    Gniezno

    • 229 000 zł cena
    • 1 195 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu do zakupu bardzo ciekawą i atrakcyjną działkę o powierzchni 1195 m2, położoną przy ul. Trzemeszeńskiej w Gnieźnie na terenie dzielnicy Arkuszewo, z terenami re...

  • Sprzedam Działkę ROD „Pszczółka Maja” w Gnieźnie
    1 / 16
    Sprzedam Działkę ROD „Pszczółka Maja” w Gnieźnie

    Gniezno

    • 48 000 zł cena
    • 425 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Posiadam na sprzedaż działkę ROD (Rodzinne Ogrody Działkowe) Lokalizacja: Gnieźnie ul. Pomowska 62 „Pszczółka Maja” Numer działki 24 Działka o powierzchni 425 metrów kwadratowtch...