Kazo / Działki / Dzialki Lubochnia / os. Osiedle Lipowe
działka na sprzedaż
31 sie 2024

Działka Lubochnia ul. Osiedle Lipowe

Lubochnia os. Osiedle Lipowe
woj. Wielkopolskie pow. gnieźnieński gm. gnieźnieński
Dodane 1 rok temu, Sobota, 31 sierpień 2024 13:20
250 000 zł 1 826 m2
250 000 zł 1 826 m2 137 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 826 m2
Cena za metr 137 zł/m2
Typ działki Inwestycyjne
ID oferty K36784105

Opis

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej
działki budowlanej o powierzchni 1823 m², położonej w malowniczej miejscowości Lubochnia,
w pobliżu Jeziora Wierzbiczany Lubochnia Osiedle Lipowe
Działka wyróżnia się unikalnym położeniem, które łączy bliskość natury z wygodnym dostępem do niezbędnej infrastruktury.

Charakterystyka działki:
Powierzchnia: 1823 m²
Otoczenie: Działka jest położona bezpośrednio przy lesie, co gwarantuje ciszę, spokój oraz wyjątkowe walory przyrodnicze. Częściowo zadrzewiona, oferuje naturalny cień i możliwość aranżacji przestrzeni zgodnie z indywidualnymi upodobaniami.
Media:
Prąd: Skrzynka elektryczna na działce, co ułatwia podłączenie do sieci energetycznej.
Woda: Wodociąg dostępny na działce, możliwość szybkiego podłączenia wody z wykorzystaniem studzienki zlokalizowanej bezpośrednio na terenie działki.
Gaz ziemny: Gazociąg znajduje się w ulicy, co umożliwia podłączenie do sieci gazowej bez większych problemów.
Możliwości zabudowy:
Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który oferuje różnorodne możliwości zagospodarowania terenu:

Zabudowa:
Dopuszczalna jest zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz letniskowa, co pozwala na realizację zarówno domu całorocznego, jak i domku wakacyjnego.
Istnieje możliwość prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej w budynku mieszkalnym, co czyni tę działkę idealnym miejscem dla osób chcących połączyć życie prywatne z pracą.