• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Goniczki

(1)
  • Mieszkanie w okolice Wrzesni, Goniczki

    Goniczki

    • 137 500 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Goniczki usytuowane są pare kilometrów od Wrzesni, niedaleko drogi 92. Mieszkanie (55m²) składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju i położona pod nią piwnica (22m²)...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    ?Sprzedam Pilnie Mieszkanie po remoncie ?

    Kołaczkowo

    • 120 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 3 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie po remoncie nowy piec co nowa elektryka hydraulika centralne ogrzewanie nowy komin rynny ocieplone styropianem tynk szlachetny okna pcv panele podłogowe płytki, murowana...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Września

    • 1 500 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 64m Śmidowicz miejsce parkingowe winda
    1 / 14
    Mieszkanie 64m Śmidowicz miejsce parkingowe winda

    Września

    • 547 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 547 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Witkowo, ul. Płk. Hynka
    1 / 6
    Mieszkanie Witkowo, ul. Płk. Hynka

    Witkowo

    • 189 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Przytulne 2 pokojowe mieszkanie we Wrześni

    Września

    • 1 400 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie na ul. Kościuszki we Wrześni. NOWE STANDARDY REKLAMY: oprócz tradycyjnych zdjęć: Wirtualna wizyta w mieszkaniu 360stopni (klik...

  • Umeblowane i wyposażone mieszkanie we Wrześni

    Września

    • 1 700 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Do wynajęcia mieszkanie Września ul. Śmidowicz 8. Pełne umeblowanie i wyposażenie. Dodatkowo pom. gospodarcze. Wysoki standard Zobacz jak przygotowaliśmy reklamę tego mieszkania...

  • Urocze mieszkanie w Pakszynie
    1 / 20
    Urocze mieszkanie w Pakszynie

    Pakszyn

    • 250 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 3 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie na ul. Kościuszki w...

    Września

    • 360 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 347 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie na ul. Kościuszki we Wrześni| 49,4 m2| Atrakcyjna lokalizacja - pełna infrastruktura handlowo-usługowa NOWE STANDARDY REKLAMY...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Września

    • 550 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    KORA Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie 59.40m2 w Słupcy
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie 59.40m2 w Słupcy

    Słupca

    • 350 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 933 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w Słupcy – ul. Orzeszkowej 5/9, 62-400 Lokalizacja idealna do życia – blisko natury, centrum i najważniejszych udogodnień! ⸻ Lokalizacja: Mi...

  • Mieszkanie Września,
    1 / 10
    Mieszkanie Września,

    Września

    • 499 999 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 247 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 62,2 m², położone w zadbanej kamienicy w centrum Wrześni. Doskonała lokalizacja...

  • Strzałkowo ul. Górna - mieszkanie na sprzedaż
    1 / 15
    Strzałkowo ul. Górna - mieszkanie na sprzedaż

    Strzałkowo

    • 389 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 5 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy na sprzedaż MIESZKANIE Z BALKONEM W STRZAŁKOWIE UL. GÓRNA znajdujące się na 2 piętrze w niskim bloku 2-piętrowym. Lokal posiada 3 pokoje, dużą kuchnię, łazienkę, odrębne...

  • SPRZEDAŻ MIESZKANIA – Mieczownica, Gmina Ostrowite
    1 / 10
    SPRZEDAŻ MIESZKANIA – Mieczownica, Gmina Ostrowite

    Mieczownica

    • 275 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA – Mieczownica, Gmina Ostrowite Adres: Mieczownica 21A/6, 62-402 Mieczownica, Gmina Ostrowite, powiat słupecki, woj. wielkopolskie Cena: 275 000 zł – d...

  • Sprzedam lub zamienię mieszkanie okol.Wrześni
    Sprzedam lub zamienię mieszkanie okol.Wrześni

    Białężyce

    • 230 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 477 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam lub zamienię mieszkanie do remontu z działką 2 Ary.Do mieszkania jest również góra,drugi poziom do zagospodarowania ok.30 m.kw.

  • sprzedam mieszkanie, bezczynszowe
    1 / 8
    sprzedam mieszkanie, bezczynszowe

    Strzałkowo

    • 180 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie BEZCZYNSZOWE / w bloku niskim jedno pietrowym .33m2 , pietro 1 cena 180.000tys. [do malej negocjacji] oferta prywatna .Jeden wlasciciel .Komfortowe po remonci...

  • Na sprzedaż – część kamienicy Carini Sycylia
    1 / 15
    Na sprzedaż – część kamienicy Carini Sycylia

    Słupca

    • 308 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    SYCYLIA Na sprzedaż – część kamienicy w sercu Carini | 73 000 EUR Wyjątkowa nieruchomość położona na malowniczej Starówce w Carini – klimatycznym miasteczku w pobliżu Palermo. Idea...

  • Na sprzedaż część kamienicy Carini Sycylia
    1 / 15
    Na sprzedaż część kamienicy Carini Sycylia

    Słupca

    • 308 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 080 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż – część kamienicy w sercu Carini | 73 000 EUR Wyjątkowa nieruchomość położona na malowniczej Starówce w Carini – klimatycznym miasteczku w pobliżu Palermo. Idealna prop...

  • Mieszkanie w bloku
    Mieszkanie w bloku

    Strzałkowo

    • 220 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Sprzedam mieszkanie pow. 48,30 m2 zlokalizowane w Wólce . Obok droga (92) , blisko Strzałkowo , Słupca oraz Września . Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze . Posiada 2 pokoje , ku...

  • NA WYNAJEM LOKAL USŁUGOWO-PRZEMYSŁOWY
    1 / 10
    NA WYNAJEM LOKAL USŁUGOWO-PRZEMYSŁOWY

    Giewartów

    • 22 695 zł cena
    • 463 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    OFERTA WYNAJMU LOKAL USŁUGOWO-PRZEMYSŁOWY** ? Giewartów, ul. Lotników Polskich 1A Gmina Ostrowite | Powiat słupecki ⸻ OPIS NIERUCHOMOŚCI Do wynajęcia lokal usługowo-przemysłowy o ł...

  • Mieszkanie 3pokoje
    1 / 8
    Mieszkanie 3pokoje

    Słupca

    • 285 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam kompletnie wyposażone trzypokojowe mieszkanie na 4 piętrze,w pokojach i kuchni zabudowa meblowa, duży balkon, rolety zewnętrzne. Bardzo dobra lokalizacja. Więcej informacj...

  • Na sprzedaż budynek mieszkalny | Słupca, ul. 3 Maja 17
    Na sprzedaż budynek mieszkalny | Słupca, ul. 3 Maja 17

    Słupca

    • 719 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż budynek mieszkalny | Słupca, ul. 3 Maja 17 Cena : 719 000 zł (do małej negocjacji) Na sprzedaż budynek mieszkalny położony w świetnej lokalizacji – przy ul. 3 Maja 17 w...

  • Na sprzedaż mieszkanie, Rawicz, ul. Dożynkowa
    1 / 16
    Na sprzedaż mieszkanie, Rawicz, ul. Dożynkowa

    Sierakowo

    • 775 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 9 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronny i wyjątkowo funkcjonalny lokal mieszkalny położony w Rawiczu przy ul. Dożynkowej, w kameralnym budynku czterolokalowym z 2021 roku. Mieszkanie o powierzchni...

  • Września Drugie Piętro 47 m2 z Balkonem
    1 / 4
    Września Drugie Piętro 47 m2 z Balkonem

    Września

    • 397 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Września Drugie Piętro 47 m2 z Balkonem Sprzedam gotowe do zamieszkania mieszkanie świeżo po remoncie generalnym składające się z trzech pokoi w tym pokój z aneksem kuchennym. Mies...

  • Na sprzedaż kawalerka w centrum Strzałkowa ul. Sikorskiego
    1 / 9
    Na sprzedaż kawalerka w centrum Strzałkowa ul. Sikorskiego

    Strzałkowo

    • 130 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 5 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka po generalnym remoncie, zlokalizowana przy ul. Sikorskiego 19 w Strzałkowie (62-420). Pierwsze dwa zdjęcia przedstawiają wizualizcję, w mieszkani...