• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Jeleniów
  • Tymowa
  • Zakrucze
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Piła

(124)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piła

    • 290 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 171 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piła

    • 559 705 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 7 884 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Lokator Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokoje w ścisłym centrum Piły z garażem
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokoje w ścisłym centrum Piły z garażem

    Piła

    • 1 249 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Witam Oferuję bezpośrednio do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy al. Piastów w Pile z garażem. Lokal o powierzchni 44,5 m2 usytuowany jest na III piętrze czteropiętrowego budynku...

  • Mieszkanie na sprzedaż w centrum Piły
    1 / 11
    Mieszkanie na sprzedaż w centrum Piły

    Piła

    • 265 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 097 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE 2-POKOJOWE 52,14 m² – PIŁA, CENTRUM – I PIĘTRO Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 52,14 m², zlokalizowane przy ul. Konopnickiej w samym...

  • Kawalerka -centrum Piła
    1 / 8
    Kawalerka -centrum Piła

    Piła

    • 220 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 790 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Sprzedam przytulne, ciche mieszkanie w świetnej lokalizacji - ul. Fałata (centrum miasta). Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni prawie 39m/kw z przynależną piwnicą. Kamienica po...

  • Mieszkanie w stanie dewleoperskim - Piła
    1 / 14
    Mieszkanie w stanie dewleoperskim - Piła

    Piła

    • 407 136 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 694 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe (42,41 m²) w stanie deweloperskim, położone w przepięknej, stylowej willi na osiedlu Zielona Dolina w Pile. Kameralny charakter inwestycji, zaledw...

  • Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż blisko centrum
    1 / 11
    Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż blisko centrum

    Piła

    • 325 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,7 m², zlokalizowana w atrakcyjnej części Piła, w pobliżu centrum miasta. To doskonała propozycja zarówno dla sing...

  • Mieszkanie 50,93m2+Garaż 20,28m2+Piwnica 1,66m2 Piła Mickiewicza(2019)
    1 / 16
    Mieszkanie 50,93m2+Garaż 20,28m2+Piwnica 1,66m2 Piła Mickiewicza(...

    Piła

    • 529 672 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 386 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,93 m², położone na 2 piętrze w nowoczesnym budynku z windą, oddanym do użytkowania w lipcu 2019 roku. Nieruchomość...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam mieszkanie 3 pokoje 68 m2
    1 / 9
    Sprzedam mieszkanie 3 pokoje 68 m2

    Piła

    • 649 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 9 545 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, umeblowane, dużo szaf zabudowanych. Balkon. Winda. Miejsce do parkowania za szlabanem.

  • Przytulne 2 pokojowe mieszkanie 49,9m w Pile (Centrum)
    1 / 14
    Przytulne 2 pokojowe mieszkanie 49,9m w Pile (Centrum)

    Piła

    • 349 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Przytulne 2 pokojowe mieszkanie w Pile – Niskie opłaty, idealne na start! Szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń z wyjątkowo niskimi kosztami utrzymania? Mamy dla Ciebie idealn...

  • Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie
    1 / 9
    Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie

    Piła

    • 319 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 646 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam 2- pokojowe mieszkanie na Osiedlu Jadwiżyn. Mieszkanie położone na 3 piętrze w zadbanym budynku w bloku trzypiętrowym. Doskonała lokalizacja oraz sąsiedztwo terenów zielon...

  • Mieszkanie 2 pokojowe - Piła ul. Kossaka
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe - Piła ul. Kossaka

    Piła

    • 269 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 725 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,58 m², położone na II piętrze w zadbanym budynku przy ul. Kossaka w Pile. To propozycja idealna zarówno dla osób szukających s...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piła

    • 349 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Piła
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4-pokojowe, wieżowiec– Piła, ul. Ludowa
    1 / 9
    Mieszkanie 4-pokojowe, wieżowiec– Piła, ul. Ludowa

    Piła

    • 410 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 5 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 9 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 80,81 m², położone na 9. piętrze w wieżowcu przy ul. Ludowej w Pile. Nieruchomość stanowi spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu w zasobach...

  • Tytul: Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie w centrum Piły
    1 / 8
    Tytul: Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie w centrum Piły

    Piła

    • 270 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 745 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż słoneczne, przytulne mieszkanie w centrum Piły( wszędzie blisko). Mieszkanie znajduje się na 3 pietrze, jego powierzchnia to ponad 47m2 plus piwnica. Składa się z: - 3...

  • Na sprzedaż mieszkanie w centrum Piły
    1 / 11
    Na sprzedaż mieszkanie w centrum Piły

    Piła

    • 295 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Piły. Oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,68 m², położone na 2 piętrze w budynku w ścisłym centrum miasta. To idealna...

  • Mieszkanie na sprzedaż  Piła, Zamość
    1 / 14
    Mieszkanie na sprzedaż Piła, Zamość

    Piła

    • 300 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy na sprzedaż jasne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,94 m², położone na II piętrze w bloku dwupiętrowym. Balkon | 2 piwnice To doskonała propozycja dl...

  • Mieszkanie 2 pokojowe 40,58
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe 40,58

    Piła

    • 269 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w Pile przy ul. Kossaka Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia 40,58 M2 - II piętro - 2 ustawne pokoje - kuchnia - przedpokój - łazienka - duża...

  • Funkcjonalne 3 pokoje mieszkanie
    1 / 16
    Funkcjonalne 3 pokoje mieszkanie

    Piła

    • 348 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Szukasz miejsca, które łączy ciszę i bezpieczeństwo z wygodnym dostępem do miasta? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż umeblowane mieszkanie o praktycznym układzie...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piła

    • 359 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 610 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Piła
    Biuro nieruchomości