• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Gnieznem

(20)
  • Dom projekt WK1 Vintage las jezioro
    1 / 5
    Dom projekt WK1 Vintage las jezioro

    Jankowo Dolne

    • 2 000 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam .. sprzedam gotowy dom i projekt 300 m/kw - dzialka 3000m/kw wielkopolska + kultowy zegarek maserati .. dom dzialka tip top ukonczone 100% .. posiadlosc jak na foto dom w les...

  • Dom Witkowo Kwiatowa, Kwiatowa
    1 / 15
    Dom Witkowo Kwiatowa, Kwiatowa

    Witkowo

    • 319 000 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 1 512 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TERAZ JESZCZE NIŻSZA CENA! Prezentujemy Państwu bardzo ciekawą i atrakcyjną nieruchomość, jaką jest 1-piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym, położony w...

  • Dom Trzemeszno Centrum, Plac Kilińskiego
    1 / 15
    Dom Trzemeszno Centrum, Plac Kilińskiego

    Trzemeszno

    • 1 300 000 zł cena
    • 773 m2 powierzchnia
    • 1 682 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWA NIŻSZA CENA! Mamy przyjemność zaoferować Państwu atrakcyjną kamienicę, zlokalizowaną na trzemeszeńskiej Starówce, na działce o pow. 1414 m2. Budynek jest czterokondygnacyjny,...

  • Dom Cielimowo gm. Niechanowo Cielimowo, Sosnowa
    1 / 12
    Dom Cielimowo gm. Niechanowo Cielimowo, Sosnowa

    Cielimowo

    • 568 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 2 272 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu bardzo atrakcyjny 1-piętrowy, częściowo podpiwniczony dom w zabudowie bliźniaczej, posadowiony na działce o powierzchni 573 m2, położony w Cielimowie, w stars...

  • Dom przy parku Gulczewo 8min od Wrześni Września klima
    1 / 8
    Dom przy parku Gulczewo 8min od Wrześni Września klima

    Gulczewo

    • 429 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 575 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Proszę o kontakt TYLKO telefoniczny z właścicielem nieruchomości! Dom przylegający do parku, boisko, plac zabaw, siłownia, klimatyzacja. Dom z niebanalną elewacją z gnejsu i kami...

  • Dom Łubowo Siemianowo, Siemianowo
    1 / 13
    Dom Łubowo Siemianowo, Siemianowo

    Łubowo

    • 285 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 1 913 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu do zakupu nieruchomość z rozpoczętą budową bardzo atrakcyjnego jednorodzinnego, wolnostojącego, parterowego z poddaszem użytkowym domu, o powierzchni całkowit...

  • Dom Trzemeszno Centrum, Żeromskiego Stefana
    1 / 15
    Dom Trzemeszno Centrum, Żeromskiego Stefana

    Trzemeszno

    • 589 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 3 570 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu bardzo atrakcyjny 1-piętrowy, całkowicie podpiwniczony dom w zabudowie bliźniaczej, posadowiony na działce o powierzchni 561 m2, położony w Trzemesznie, w wil...

  • Nieruchomość mieszkalna z halą produkcyjną

    Kłecko

    • 1 449 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 1 812 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom na sprzedaż, Witkowo, Warszawska

    Witkowo

    • 850 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 5 183 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM Z DUŻĄ DZIAŁKĄ I PIĘKNYM OGRODEM NA SPRZEDAŻ | WITKOWO | POWIERZCHNIA DZIAŁKI 2999 M2 | 6 POKOI NOWE STANDARDY REKLAMY - oprócz tradycyjnych zdjęć: WIRTUALNY SPACER - [ur...

  • Dom Niechanowo ul. Parkowa

    Niechanowo » ul. Parkowa

    • 799 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 3 805 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom o powierzchni 250m², położony w spokojnej okolicy Niechanowa przy ul. Parkowej,  (na przeciwko parku)Nieruchomość składa się z dwóch różnych mieszkań, co stanowi ro...

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Polska Wieś

    • 1 449 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 1 812 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 14
    Dom bliźniak

    Fałkowo

    • 617 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 6 635 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pegaz Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Szczytniki Czerniejewskie

    • 460 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Galeria Nieruchomości Danuta Kolmer-Rozpłochowska
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 17
    Dom bliźniak

    Baranowo

    • 990 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Domek letniskowy przy linii brzegowej jeziora Popielewskiego
    1 / 13
    Domek letniskowy przy linii brzegowej jeziora Popielewskiego

    Trzemeszno

    • 499 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 181 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu letniskowego. Zlokalizowany w malowniczej okolicy Trzemeszna, nieruchomość zachwyca swoim urokiem i idealnym położ...

  • Dom mieszkanie inwestycja Kamienica pod Wrześnią
    1 / 7
    Dom mieszkanie inwestycja Kamienica pod Wrześnią

    Gulczewo

    • 209 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 1 130 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mały domek wolnostojący na działce 700m2
    1 / 19
    Mały domek wolnostojący na działce 700m2

    Gulczewko

    • 210 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 3 560 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Baranowo ul.

    Baranowo

    • 1 189 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 8 144 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu parterowego domu.Wybudowany z wysokiej jakości materiałów budowlanych, posadowiony na regularnej płaskiej działce, która ma jeszcze pote...

  • Sprzedam dom parterowy - stan dewoloperski w Szczytnikach Duchown...

    Szczytniki Duchowne

    • 619 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 253 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam nowy dom parterowy jednorodzinny o powierzchni 98,91m2 + poddasze użytkowe 39m2 usytuowany na działce 919m2. Nieruchomość położona jest w Szczytnikach Duchownych w spokoj...

  • Dom Jelitowo

    Jelitowo

    • 4 300 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 5 059 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Do sprzedania zespół parkowo-dworski, świetnie skomunikowany (60km od Poznania), w skład którego wchodzą: dwór (z drugiej poł. XIX w, 700 mkw), gościniec (148mkw), stajnia park ze...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Pod Rzeszowem w zielonej okolicy

    Dąbrowa

    • 412 500 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia dom w stanie surowym otwartym - na sprzedaż. Nieruchomość ma być gotowa w II kwartale 2024 roku. Istnieje również możliwość doprowad...

  • Dom  Wieniec z wielkim potencjałem. Super okazja
    1 / 6
    Dom Wieniec z wielkim potencjałem. Super okazja

    Wieniec » ul. Parkowa

    • 1 599 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 4 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 16
    Dom bliźniak

    Czerlejno

    • 599 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 076 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RANDAL NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dąbrowa - dom gotowy do zamieszkania blisko jezior

    Dąbrowa

    • 950 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom - Dąbrowa, gm. Ludwin - piękna nieruchomość z urządzoną działką, własnym lasem i szybkim dojazdem do jezior Pojezierza Łęczyńsko-WłodawskiegoW ofercie dom wolnostojący idealny...

  • Dom Gąsawa ul.

    Gąsawa

    • 590 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 2 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wspaniała okolica Gąsawy, malowniczo położona w pobliżu Jeziora Oćwieckiego, oferuje wyjątkowe możliwości dla miłośników natury i spokoju.Ten dom mieszkalny opowierzchni całkowitej...

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Komratowo

    • 650 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Tara
    Biuro nieruchomości

  • Wyjątkowy dom z basenem położony w urokliwej wiejskiej okolicy wś...

    Dominowo

    • 1 290 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 225 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom z basenem położony w urokliwej wiejskiej okolicy wśród pól i niedaleko znajdujących się lasów. Na dużej działce o powierzchni 1780m2...

  • Na sprzedaż dom przy jeziorze Powidzkim
    1 / 8
    Na sprzedaż dom przy jeziorze Powidzkim

    Powidz

    • 449 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 5 832 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Komfortowy 4-pokojowy dom, Gwiazdowo
    1 / 10
    Komfortowy 4-pokojowy dom, Gwiazdowo

    Gwiazdowo

    • 489 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 7 299 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Wiekowo

    • 530 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 3 631 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Galeria Nieruchomości Danuta Kolmer-Rozpłochowska
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Strzałkowo

    • 525 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 5 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OSA Nieruchomości Września
    Biuro nieruchomości

  • DOM NA SPRZEDAŻ DOMINOWO

    Dominowo

    • 1 290 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 225 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Modułowy domek  – idealne rozwiązanie  dla Ciebie
    1 / 7
    Modułowy domek – idealne rozwiązanie dla Ciebie

    Powidz

    • 250 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 103 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 14
    Dom bliźniak

    Oćwieka

    • 380 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 3 040 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Tara
    Biuro nieruchomości

  • Dom Sprzedaż, Dominowo

    Dominowo

    • 1 290 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 225 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Na Sprzedaż, Dom z basenem 400 m2

    Dominowo

    • 1 290 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 225 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Flantrowo

    Flantrowo

    • 1 550 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 8 424 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM NA SPRZEDAŻ - FLANTROWO gmina Janowiec Wielkopolski NIERUCHOMOŚĆ DO ZAMIESZKANIA I PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ ! Przedmiotem oferty jest atrakcyjny dom wol...

  • Dom na sprzedaż, Dominowo

    Dominowo

    • 1 290 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 225 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom blisko lasu i jeziora - Skubarczewo gm.Orchowo
    1 / 16
    Dom blisko lasu i jeziora - Skubarczewo gm.Orchowo

    Skubarczewo

    • 499 000 zł cena
    • 209 m2 powierzchnia
    • 2 388 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecamy Państwu budynek mieszkalny, parterowy, w zabudowie wolnostojącej, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej 209,45 m2. Dom pobudowany w technologii tradycyjnej murowanej w...

  • Domek letniskowy w Anastazewie na sprzedaż
    1 / 11
    Domek letniskowy w Anastazewie na sprzedaż

    Anastazewo

    • 359 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 886 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domek letniskowy w Anastazewie na sprzedaż Zapraszam na prezentację urokliwego domku letniskowego w malowniczej miejscowości Anastazewo! To idealne miejsce dla wszystkich, którzy p...

  • 1 / 3
    Dom Gwiazdowo rynek pierwotny ul.

    Gwiazdowo

    • 510 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 6 892 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom prosto od dewelopera - wyjątkowa okazja!Prowadzę sprzedaż całego projektu - zadzwoń i zapytaj o dostępne opcje mieszkań i domów.+48 [tel] Bez prowizji - brak ukrytych kosztów....

  • Dom Rogowo ul.

    Rogowo

    • 650 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Działka z widokiem na jezioro | Rogowo | 3 464 m² | Linia brzegowa | Dom w stanie surowym otwartymRogowo | powiat żniński | woj. kujawsko-pomorskie Wyjątkowa lokalizacja z bezpośre...

  • Dom Łysinin gm. Gąsawa
    Dom Łysinin gm. Gąsawa

    Łysinin

    • 250 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 3 732 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej Powierzchnia domu to ok 67m2 na co składa się wiatrołap, dwa pokoje, kuchnia, łazienka oraz dodatkowy pokój na poddaszu. Wewnątrz, budyn...

  • sprzedam - rezerwacja blizniaki w Piotrowicach koło Słupcy
    1 / 10
    sprzedam - rezerwacja blizniaki w Piotrowicach koło Słupcy

    Piotrowice

    • 680 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Rezerwacja bliźniaka – luksusowe osiedle w Piotrowicach, gm. Słupca Osiedle „Cicha Przestrzeń” Wyjątkowa inwestycja w kameralnym, zielonym otoczeniu. To nowoczesne osiedle 7 komfo...

  • Naprusewo– Dom w sąsiedztwie jeziora i lasów

    Naprusewo

    • 950 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Naprusewo– Dom w sąsiedztwie jeziora i lasów
    1 / 16
    Naprusewo– Dom w sąsiedztwie jeziora i lasów

    Naprusewo

    • 950 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 6 292 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam atrakcyjną nieruchomość o powierzchni 3565 m2 zlokalizowaną w gminie Ostrowite, zabudowaną budynkiem mieszkalnym o pow. użytkowej 150,70 m2, blaszanym garażem oraz wiatą z...

  • Dom  z halą magazynową i dodatkowy mieszkaniem
    1 / 13
    Dom z halą magazynową i dodatkowy mieszkaniem

    Rogowo

    • 1 050 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 5 224 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż – Rogowo, gm. Lubicz. Dom z 2003 r., działka o powierzchni 7474 m², piękny staw, hala z kanałem i mieszkaniem, fotowoltaika, pompa ciepła! Marzys...

  • piękny dom z 2013r. 154 m2- Strzałkowo
    1 / 16
    piękny dom z 2013r. 154 m2- Strzałkowo

    Strzałkowo

    • 799 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 5 189 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA SPRZEDAŻY DOMU Strzałkowo, ul. Paruszewska Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny, parterowy z możliwością adaptacji poddasza, położony na dużej, zielonej działce w spo...

  • Sprzedam domek letniskowy nad jeziorem Powidzkim
    1 / 16
    Sprzedam domek letniskowy nad jeziorem Powidzkim

    Kosewo

    • 450 000 zł cena
    • 4 464 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam domek letniskowy nad jeziorem Powidzkim w Kosewie .Salon z aneksem kuchennym dwie sypialnie łazienka z prysznicem duży ganek i wiata garażowa możliwość postawienia drugieg...

  • Dom Łysinin

    Łysinin

    • 200 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 2 986 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej Najważniejsze atuty nieruchomości: Lokalizacja - pobliskie jeziora, okoliczna przyroda, a także Biskupin, Gród Piasta, i...