• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Sękowo

(1)
  • WOLNOSTOJĄCY | LAS | CISZA | SĘKOWO | natura
    1 / 16
    WOLNOSTOJĄCY | LAS | CISZA | SĘKOWO | natura

    Sękowo

    • 590 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 2 707 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam na prezentację we wtorek 28 kwietnia od godz. 10 - 12. Dom jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym w Sękowie | Duża działka, zielona okolica, stan częściowo do wykończe...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Pólko k. Kaźmierza

    Pólko

    • 89 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 1 619 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2pokojowe do remontu w miejscowości Pólko k. Kaźmierza. Więcej informacji telefonicznie.

  • Działki budowlane w lesie, w okolicy jeziora
    Działki budowlane w lesie, w okolicy jeziora

    Białokoszyce

    • 45 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działki budowlane znajdujące się w miejscowości Białokoszyce, na terenie Sierakowskiego Parku Krajobrazowego, przy lesie, niedaleko jeziora. Cicha, spokojna okolica. 5 km...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wilczyna

    • 249 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 017 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Grażyna Sobek
    Biuro nieruchomości

  • siedlisko z lasem i stawem okolice Pniew

    Zajączkowo

    • 1 350 000 zł cena
    • 70 600 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Bezpośrednio sprzedam działkę siedliskową w Zajączkowie gmina Pniewy powiat szamotulski z wydanymi na czas nieokreślony warunkami zabudowy dla domu jednorodzinnego ze stajnią. Powi...

  • bezpośrednio sprzedam grunt z MPZP Mrowino trasa Poznań-Szamotuły

    Mrowino

    • 3 550 000 zł cena
    • 64 077 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Opis ogłoszenia Bezpośrednio sprzedam grunt o łącznej powierzchni 6,4077 ha położony w Mrowinie. Teren w całości objęty zapisami dwóch MPZP. Przeznaczenie dla poszczególnych funkc...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Podrzewie

    • 1 490 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 8 765 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HanRad Nieruchomości Hanna Radziwiłko
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kaźmierz

    • 299 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    GEPHOUSE
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 9
    Dom szeregowiec

    Kaźmierz

    • 549 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 5 229 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AZielińska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Psarskie

    • 229 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Głuchowo

    • 2 600 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HanRad Nieruchomości Hanna Radziwiłko
    Biuro nieruchomości

  • Lokal użytkowy Psarskie gm. Śrem,
    1 / 5
    Lokal użytkowy Psarskie gm. Śrem,

    Psarskie

    • 1 150 000 zł cena
    • 820 m2 powierzchnia
    • 1 403 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość komercyjną z dużym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowaną w miejscowości Psarskie, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 310, zaledwie 2,...

  • Dom Głuchowo

    Głuchowo

    • 1 380 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 8 071 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REZERWACJA!!! Parterowy dom otoczony zielenią w granicy Poznania, gmina Komorniki. Wyobraź sobie miejsce w którym czujesz przestrzeń i wygodę wnętrza a poranki zaczynasz od...

  • Dom Psarskie gm. Śrem,
    1 / 15
    Dom Psarskie gm. Śrem,

    Psarskie

    • 1 140 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 5 877 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Dom wolnostojący 160,32 m² + garaż 33,85 m² - działka 886 m² - Psarskie, gm. Śrem Na sprzedaż przestronny i bardzo funkcjonalny...

  • Sprzedam działki budowlane
    Sprzedam działki budowlane

    Ceradz Dolny

    • 200 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane w Ceradzu Dolnym przy lesie prąd woda gaz w drodze 20km od Poznania 3km od jeziora w Niepruszewie 7km od autostrady posiadam działki 1000m2 i 1500m2 oraz...

  • Sprzedam działki Radzyny
    Sprzedam działki Radzyny

    Radzyny

    • 206 000 zł cena
    • 1 031 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjne działki pod zabudowę położone w miejscowości Radzyny: Działka nr 2 • powierzchnia: 1031 m² • cena: 206 000 zł Działka nr 3 • powierzchnia: 1081 m² • cena: 21...

  • Mieszkanie Głuchowo gm. Czempiń,
    1 / 14
    Mieszkanie Głuchowo gm. Czempiń,

    Głuchowo

    • 340 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Mieszkanie z garażem i ogródkiem - Głuchowo / Czempiń | gotowe do własnej aranżacji! Szukasz mieszkania z potencjałem, dodatkow...

  • Mieszkanie Psarskie gm. Śrem,
    1 / 11
    Mieszkanie Psarskie gm. Śrem,

    Psarskie

    • 439 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przytulne mieszkanie z dużym tarasem - Psarskie k. Śrem Nasze biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o...

  • Działka Mrowino, super lokalizacja, wszystkie media
    1 / 5
    Działka Mrowino, super lokalizacja, wszystkie media

    Mrowino

    • 399 999 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka budowlana rolna z WZ na dom jednorodzinny lub blizniak w Mrowinie przy ul. Kokoszczynskiej. 25 na 40m. Przylacze pradowe wykonane, kanalizacja, media w drodze. Pierwsza li...

  • Działka inwestycyjna Młodasko gm. Kaźmierz, Kaźmierska
    1 / 15
    Działka inwestycyjna Młodasko gm. Kaźmierz, Kaźmierska

    Młodasko

    • 1 950 000 zł cena
    • 12 276 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka usługowa 1,22 ha przy DK 92 - Młodasko, gm. Kaźmierz Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa z możliwością zabudowy mieszkaniowej o powierzchni 1,2276 ha, położona w miejs...

  • Działka budowlana Mieściska gm. Duszniki, Wiosenna
    1 / 11
    Działka budowlana Mieściska gm. Duszniki, Wiosenna

    Mieściska

    • 150 000 zł cena
    • 1 248 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Mieściska, gmina Duszniki. To idealne miejsce na Twój dom, z dala od wielkomiejskiego zgi...

  • Duże mieszkanie dwupoziomowe okolice Tarnowa Podgórnego
    1 / 11
    Duże mieszkanie dwupoziomowe okolice Tarnowa Podgórnego

    Kaźmierz

    • 550 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 140 m², zlokalizowane Kaźmierza (ul. Świerkowa) Tarnowo Podgórne 7km. Nieruchomość oferuje standard domu jednorod...

  • bezpośrednio budowalna Sędzinko gm. Duszniki plan miejscowy
    1 / 2
    bezpośrednio budowalna Sędzinko gm. Duszniki plan miejscowy

    Sędzinko

    • 115 000 zł cena
    • 1 137 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Sędzinko gmina Duszniki ul . Polna działka nr 207/1 pow. 1137 m2 na miejscu szkoła sklep itp. szybki dojazd do Poznania bar...

  • Działka usługowa Więckowice gm. Dopiewo,
    Działka usługowa Więckowice gm. Dopiewo,

    Więckowice

    • 1 195 440 zł cena
    • 7 032 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą działki inwestycyjnej nr 319/12, o powierzchni 7032 m2, zlokalizowanej na terenie kompleksu logistycznego w Więckowicach, gm. Dopiew...

  • Mieszkanie Psarskie gm. Śrem,
    Mieszkanie Psarskie gm. Śrem,

    Psarskie

    • 370 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Wyjątkowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym i własnym ogrodem, parter oraz użytkowe poddasze w miejscowości Psarski...

  • ???? Dom blisko Poznania + garaż na 2 auta!
    1 / 11
    ???? Dom blisko Poznania + garaż na 2 auta!

    Kaźmierz

    • 650 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 4 305 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący 151 m² | działka 660 m² | garaż 2 auta | blisko Poznania Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 151 m², położony na działce 660 m² w spokojnej miejscowości Ka...

  • Dom szeregowiec
    1 / 7
    Dom szeregowiec

    Otusz

    • 575 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 6 687 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pegaz Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Land+foundation+permits+plans
    1 / 8
    Land+foundation+permits+plans

    Więckowice

    • 2 000 000 zł cena
    • 3 172 m2 powierzchnia
    • 631 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    I zatwierdzono projekt budowlany magazyn o powierzchni 612 m kw. Cała działka ma 3172 metry kwadratowe i znajduje się w parku przemysłowym. Projekt został zatwierdzony wraz z kompl...

  • Działka rekreacyjna Psarskie gm. Śrem,
    Działka rekreacyjna Psarskie gm. Śrem,

    Psarskie

    • 76 000 zł cena
    • 471 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka powierzchni 471 m² położona w miejscowości Psarskie, powiat śremski, przy ul. Fiołkowej. Nieruchomość znajduje się w wyjątkowo malowniczej lokaliza...

  • 1 / 4
    Mieszkanie w Baborówku, Szamotuły

    Baborówko

    • 329 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE W BABORÓWKU, GM. SZAMOTUŁY SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA OD WŁAŚCICIELA- BEZ POŚREDNIKÓW! Na sprzedaż 3-pokojowe, wyposażone, bez czynszowe mieszkanie o powier...

  • Mieszkanie w Baborówku, gmina Szamotuły
    1 / 9
    Mieszkanie w Baborówku, gmina Szamotuły

    Baborówko

    • 329 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ- MIESZKANIE W BABORÓWKU, GM. SZAMOTUŁY SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA OD WŁAŚCICIELA- BEZ POŚREDNIKÓW! Na sprzedaż 3-pokojowe, wyposażone, bez czynszowe mieszkanie o powierzch...