• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Ceradz Dolny

(1)
  • Sprzedam działki budowlane
    Sprzedam działki budowlane

    Ceradz Dolny

    • 200 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane w Ceradzu Dolnym przy lesie prąd woda gaz w drodze 20km od Poznania 3km od jeziora w Niepruszewie 7km od autostrady posiadam działki 1000m2 i 1500m2 oraz...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom na sprzedaż (woj. wielkopolskie). Lusowo, 335 000 PLN, 66,00 m2
    1 / 20
    Dom na sprzedaż (woj. wielkopolskie). Lusowo, 335 000 PLN, 66,00...

    Lusowo

    • 335 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 5 076 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM CAŁOROCZNY WRAZ Z DZIAŁKĄ W LUSOWIE K. POZNANIA NIERUCHOMOŚĆ: Polecam na sprzedaż dom o powierzchni 66 m2 gotowy do zamieszkania całorocznego na działce ROD w Lusowie, gmina...

  • Działka inna pod dzierżawę
    Działka inna pod dzierżawę

    Lusowo » ul. Działka

    • 4 500 000 zł cena
    • 27 864 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • inwestycyjna

    Lusowo k/Poznania. Polecam na sprzedaż nieruchomość przeznaczoną pod inwestycję dla dewelopera. Bardzo dobra lokalizacja, 1 km do jeziora w Lusowie, w okolicy nowo powstające domy....

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Tarnowo Podgórne

    • 585 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 864 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ 2-POKOJOWE | TARNOWO PODGÓRNE UL. SŁONECZN...

    Tarnowo Podgórne

    • 399 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ 2-POKOJOWE | TARNOWO PODGÓRNE UL. SŁONECZNIKOWA | 56,6 M2 | DWUPOZIOMOWE |MIEJSCE POSTOJOWE ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ W FORMIE: WIRTUALNY SP...

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Sierosław

    • 850 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pernak Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Tarnowo Podgórne

    • 940 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 6 439 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Tarnowo Podgórne

    • 2 490 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Grażyna Sobek
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Tarnowo Podgórne

    • 1 499 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 9 609 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Grażyna Sobek
    Biuro nieruchomości

  • Atrakcyjna działka budowlana w spokojnej okolicy
    1 / 10
    Atrakcyjna działka budowlana w spokojnej okolicy

    Lusówko

    • 534 000 zł cena
    • 2 560 m2 powierzchnia
    • 209 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną w Lusówku pod Poznaniem Mam do zaoferowania bardzo atrakcyjną, nietuzinkową działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Lusówko, gm. Tarno...

  • Działka Sprzedaż, Rogoźno

    Cieśle

    • 2 990 000 zł cena
    • 31 534 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na Sprzedaż działka 31534 m2 (3,1534 ha) pod zabudowę domów wielorodzinnych | Na terenie działki obowiązuje MPZP | Działka w pełni uzbrojona | Gotowiec inwestycyjny | Wszystkie med...

  • Promocyjna cena!!! Duża działka budowlana pod Poznaniem
    1 / 10
    Promocyjna cena!!! Duża działka budowlana pod Poznaniem

    Lusówko

    • 535 000 zł cena
    • 2 547 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Promocyjna cena!!! Atrakcyjna działka budowlana w Lusówku pod Poznaniem Mam do zaoferowania bardzo atrakcyjną, nietuzinkową działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Lusówko,...

  • Atrakcyjna duża działka budowlana Tarnowo Podgórne
    1 / 16
    Atrakcyjna duża działka budowlana Tarnowo Podgórne

    Lusówko

    • 635 000 zł cena
    • 2 547 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną, dużą działkę budowlaną w Lusówku pod Poznaniem Mam do zaoferowania bardzo atrakcyjną, nietuzinkową działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Lusówko, gm....

  • Dom z ogrodem dla Rodziny - Lusówko
    Dom z ogrodem dla Rodziny - Lusówko

    Lusówko

    • 1 390 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 7 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Działki w Grzebienisku
    1 / 7
    Działki w Grzebienisku

    Grzebienisko

    • 400 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam na sprzedaż już tylko 1 działkę która posiada własny egzemplarz z warunkami zabudowy o wymiarach front 25 m x głębokość 50 m , media : Prąd ,woda i telefon. Zlokalizowane międz...

  • Sprzedam dom wolnostojący z garażem Sierosław pod Poznaniem

    Sierosław

    • 2 100 000 zł cena
    • 207 m2 powierzchnia
    • 10 145 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Dom znajduje się w miejscowości Sierosław położonej w gminie Tarnowo Podgórne. W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne i brak uciążliwych obiektów. POWIERZCHNIA: - powierzchni...

  • Dzialka z meldunkiem Sierosław
    1 / 4
    Dzialka z meldunkiem Sierosław

    Sierosław

    • 280 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam dużą działkę w Sieroslawiu, dom Ok 100m. 3 pokoje, salon z kuchnią i łazienka. Dom do dokończenia, lecz nadaje się już do zamieszkania. Więcej informacji udzielę telefon...

  • Sprzedam Działkę ROD Sierosław III
    1 / 16
    Sprzedam Działkę ROD Sierosław III

    Sierosław

    • 85 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 213 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam Działkę ROD Sierosław III cena min: 80 000 zł Piękna działka ROD Sierosław III 400m2 Drewniany Domek typu Brda z tarasem (domek nieduży z poddaszem użytkowym -nie przekra...

  • Mieszkanie
    1 / 5
    Mieszkanie

    Tarnowo Podgórne

    • 2 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie przy domu jednorodzinnym, po remoncie. Osobne , niezależne wejście z wydzielonej części działki. Cena 2000 zł miesięcznie płatne z góry. W cenie ogrzewanie. Prąd , woda...

  • KAWALERKA W TARNOWIE PODGÓRNYM NA WYNAJEM
    1 / 4
    KAWALERKA W TARNOWIE PODGÓRNYM NA WYNAJEM

    Tarnowo Podgórne

    • 2 200 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na wynajem kawalerka o pow. ok 35m2 w Tarnowie Podgórnym Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone (lodówka, pralka, płyta indukcyjna) Koszt najmu : 2 200,00 zł na miesiąc + opłat...

  • Dom do wynajęcia
    Dom do wynajęcia

    Tarnowo Podgórne

    • 4 200 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Do wynajęcia dom jednorodzinny dla pracowników # pokoje dwuosobowe oraz 1 pokój 4 osobowy. Lazienka oraz toaleta . Ogrzewanie gazowe , opłata 4200 za najem oraz opłaty za media w/...

  • Działka inwestycyjna Młodasko gm. Kaźmierz, Kaźmierska
    1 / 15
    Działka inwestycyjna Młodasko gm. Kaźmierz, Kaźmierska

    Młodasko

    • 1 950 000 zł cena
    • 12 276 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka usługowa 1,22 ha przy DK 92 - Młodasko, gm. Kaźmierz Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa z możliwością zabudowy mieszkaniowej o powierzchni 1,2276 ha, położona w miejs...

  • Mieszkanie 3-pokojowe 65,9 m² – Tarnowo Podgórne, ul. Żonkilowa
    Mieszkanie 3-pokojowe 65,9 m² – Tarnowo Podgórne, ul. Żonkilowa

    Tarnowo Podgórne

    • 639 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 831 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,9 m² położone w Tarnowie Podgórnym przy ul. Żonkilowej, w spokojnej części miejscowości z zabudową mieszkaniową....

  • Dom Sierosław gm. Tarnowo Podgórne,
    1 / 9
    Dom Sierosław gm. Tarnowo Podgórne,

    Sierosław

    • 299 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz spokojnego miejsca do życia, odpoczynku lub inwestycji? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż całoroczny, przestronny dom położony na terenie Stowarzyszenia Ogrodów Dział...

  • Działka budowlana Mieściska gm. Duszniki, Wiosenna
    1 / 11
    Działka budowlana Mieściska gm. Duszniki, Wiosenna

    Mieściska

    • 150 000 zł cena
    • 1 248 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Mieściska, gmina Duszniki. To idealne miejsce na Twój dom, z dala od wielkomiejskiego zgi...

  • bezpośrednio budowalna Sędzinko gm. Duszniki plan miejscowy
    1 / 2
    bezpośrednio budowalna Sędzinko gm. Duszniki plan miejscowy

    Sędzinko

    • 115 000 zł cena
    • 1 137 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Sędzinko gmina Duszniki ul . Polna działka nr 207/1 pow. 1137 m2 na miejscu szkoła sklep itp. szybki dojazd do Poznania bar...

  • Działka usługowa Więckowice gm. Dopiewo,
    Działka usługowa Więckowice gm. Dopiewo,

    Więckowice

    • 1 195 440 zł cena
    • 7 032 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą działki inwestycyjnej nr 319/12, o powierzchni 7032 m2, zlokalizowanej na terenie kompleksu logistycznego w Więckowicach, gm. Dopiew...

  • Dom 121 m² 6 pokoi, 2 łazienki, Taras, ogród, Lusówko, Rozalin, u...

    Lusówko

    • 1 160 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 9 587 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom na sprzedaż Powierzchnia:121 m² Liczba pokoi: 6 Rodzaj zabudowy: bliźniak Stan wykończenia: do zamieszkania Rynek: wtórny Dostępne od: do uzgodnienia Typ ogłoszeniodawcy...

  • Dom szeregowiec
    1 / 7
    Dom szeregowiec

    Otusz

    • 575 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 6 687 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pegaz Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • ★ 700m2 ogrodu ★ Pompa ciepła ★ Ogrzewanie podłog
    1 / 8
    ★ 700m2 ogrodu ★ Pompa ciepła ★ Ogrzewanie podłog

    Tarnowo Podgórne

    • 759 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 8 075 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Land+foundation+permits+plans
    1 / 8
    Land+foundation+permits+plans

    Więckowice

    • 2 000 000 zł cena
    • 3 172 m2 powierzchnia
    • 631 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    I zatwierdzono projekt budowlany magazyn o powierzchni 612 m kw. Cała działka ma 3172 metry kwadratowe i znajduje się w parku przemysłowym. Projekt został zatwierdzony wraz z kompl...