• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Luboń

(27)
  • Lokal użytkowy Luboń, Rivoliego
    Lokal użytkowy Luboń, Rivoliego

    Luboń

    • 4 200 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Polecam do najmu lokal położony w Luboniu przy ulicy Powstańców Wlkp. (wejście od ul. Rivoliego) o pow. użytkowej ok. 145 m2 mieszczący się na parterze. Lokal składa się z czterech...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Luboń » al. Jana Pawła II

    • 354 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    SpecHouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Luboń, Konwaliowa
    Dom Luboń, Konwaliowa

    Luboń

    • 1 710 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 9 942 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W najlepszej części Lubonia czeka dom, który łączy w sobie luksus, przestrzeń i styl glamour. To 172,4 m perfekcyjnie zaprojektowanej powierzchni, gdzie każdy detal został dopracow...

  • 81,6 m² | 2 balkony | garaż | al. Jana Pawła II
    1 / 10
    81,6 m² | 2 balkony | garaż | al. Jana Pawła II

    Luboń

    • 749 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 247 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 81,6 m², położone przy al. Jana Pawła II 3 w Luboniu, na 4 piętrze w 6-piętrowym budynku z 2011 roku. To oferta dla osó...

  • Mieszkanie Luboń,
    Mieszkanie Luboń,

    Luboń

    • 2 300 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie na drugim piętrze w nowym budownictwie z windą, Luboń, ul. Pułaskiego. Mieszkanie znajduje się w prężnie rozwijającej się części Lubonia, która z...

  • Wynajmę lokal 80m2. Luboń ul Sobieskiego 15. Własny parking.
    1 / 4
    Wynajmę lokal 80m2. Luboń ul Sobieskiego 15. Własny parking.

    Luboń

    • 3 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę w Luboniu lokal 80m2 nadający się na handel, usługi, serwis itp.. Lokal znajduje się przy przelotowej ulicy - Jana III Sobieskiego 15. Posiada własny parking na ok. 5 samo...

  • Lokal mieszkalny - Luboń

    Luboń

    • 38 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk Masy Upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Sebastiana Wądołkowskiego w upadłości sprzeda z wolnej ręki: - udział w wysokości 1/2 części włas...

  • Na sprzedaż dom wolnostojący Luboń
    1 / 16
    Na sprzedaż dom wolnostojący Luboń

    Luboń

    • 1 680 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 7 707 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA SPRZEDAŻY DOMU WOLNOSTOJĄCEGO - LUBOŃ Na sprzedaż przestronny, w pełni urządzony i zadbany dom wolnostojący położony w spokojnej części Lubonia. Nieruchomość usytuowana jes...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Loka mieszkalny - Luboń

    Luboń

    • 38 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

• Wynajmę mieszkanie
    1 / 3
    Wynajmę mieszkanie

    Luboń

    • 1 800 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę wyposażone i urządzone mieszkanie w centrum Lubonia. Koszt 1800,00 + 500,00 czynsz w tym ogrzewanie gazowe i internet. Dodatkowo media wg. zużycia. Oferta bezpośrednio od...

  • LUBOŃ nowy dom k. Poznania za 1087000,-
    1 / 6
    LUBOŃ nowy dom k. Poznania za 1087000,-

    Luboń

    • 1 180 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Oferta Wstrzymana! Luboń do sprzedaży i nowoczesny wolnostojący, piętrowy dom, lub działalność gospodarczą. Powierzchnia 200m2 podpiwniczony, ogrzewanie co gazowe, okna PCV, ścian...

  • Dom w atrakcyjnej lokalizacji .

    Luboń

    • 850 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w Luboniu przy ul. 3 Maja . Dom do remontu , rozbudowy lub rozbiórki . Bardzo dobra lokalizacja 1 km do autostrady A2 , Lidl i Biedronka 2 km. 1 km do dworca PKP ....

  • Atrakcyjna działka budowlana w Luboniu

    Luboń

    • 790 000 zł cena
    • 970 m2 powierzchnia
    • 815 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Luboniu przy ul. 3 Maja . Bardzo dobra lokalizacja 1 km do autostrady A2 , Lidl i Biedronka 2 km. 1 km do dworca PKP . W p...

  • Dom Luboń rynek pierwotny ul. Maciejkowa

    Luboń » ul. Maciejkowa

    • 849 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 6 582 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom znajduje się w miejscowości Luboń, w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego. Obejmuje domy bliźniacze o dwóch pełnowymiarowych kondygnacjach. Inwestycja posiada ogrodzony te...

  • Do wynajęcia pomieszczenie magazynowo-warsztatowe
    1 / 8
    Do wynajęcia pomieszczenie magazynowo-warsztatowe

    Luboń

    • 2 300 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia pomieszczenie magazynowo -warsztatowe w Luboniu, 80m2, poziom "0", szerokie drzwi (wjazd europaletą). Klimatyzacja. Cena do negocjacji. Tel. kontaktowy [tel]

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Luboń » ul. Żabikowska

    • 502 265 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 513 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    SpecHouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Luboń » ul. Żabikowska

    • 500 650 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    SpecHouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 16
    Dom szeregowiec

    Luboń

    • 849 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 9 540 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RANDAL NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Luboń

    • 244 928 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 8 748 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    SpecHouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Luboń

    • 865 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 8 827 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości