Kazo / Domy / Domy Luboń / ul. Maciejkowa
dom na sprzedaż
30 kwi 2025

Dom Luboń rynek pierwotny ul. Maciejkowa

Luboń ul. Maciejkowa
woj. Wielkopolskie pow. poznański gm. poznański
Dodane 1 rok temu, środa, 30 kwiecień 2025 14:20
849 000 zł 129 m2
849 000 zł 129 m2 6 582 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 129 m2
Cena za metr 6 582 zł/m2
Typ domu Bliźniaki
ID oferty K37115287

Opis

Dom znajduje się w miejscowości Luboń, w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego. Obejmuje domy bliźniacze o dwóch pełnowymiarowych kondygnacjach. Inwestycja posiada ogrodzony teren, zadbany w niezbędną infrastrukturę komunikacyjną, z drogą wewnętrzną oraz indywidualnymi miejscami parkingowymi na podjazdach. Osiedle uzbrojone jest w media miejskie - prąd, wodę, kanalizację, gaz.

W ofercie są dwukondygnacyjne lokale mieszkalne o powierzchni 129 m2, zaprojektowane w układzie pięciopokojowym, co przewiduje kuchnię z jadalnią, schowki, salon z wyjściem na ogród i łazienkę na parterze oraz 4 pokoje, drugą łazienkę i schowek na piętrze. Do każdego segmentu przynależy ogródek o ponad 300 m2.

Numer oferty: 863315
  • Data aktualizacji: 2025-07-06
  • ID ogłoszenia: K37115287
  • Źródło: Etalon Estate Group
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Domy na sprzedaż Luboń, cena: od 721 650 do 976 350 zł, powierzchnia: od 110 do 149 m2

Oferta pochodzi z biura nieruchomości

  • Etalon Estate Group
  • Krysiewicza , 9/9
  • 61-825 Poznań
  • https://etalon-estate.pl

Godziny otwarcia

  • Pon. 9:00 - 17:00
  • Wt. 9:00 - 17:00
  • Śr. 9:00 - 17:00
  • Czw. 9:00 - 17:00
  • Pt. 9:00 - 17:00
  • Sob. zamknięte
  • Nd. zamknięte
Natalia Zaitseva Agent nieruchomości · 58 ogłoszeń Zobacz profil →
Zadzwoń

Natalia Zaitseva Agent nieruchomości

Tel: +48... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość