dom na sprzedaż
30 kwi 2025

Dom Kiekrz rynek pierwotny ul.

woj. Wielkopolskie pow. poznański gm. poznański
Dodane 1 rok temu, środa, 30 kwiecień 2025 14:20
999 000 zł 123 m2
999 000 zł 123 m2 8 122 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 123 m2
Cena za metr 8 122 zł/m2
Typ domu Wolnostojące
ID oferty K37115236

Opis

Dom pod Poznaniem to przystań dla tych, którzy pragną odetchnąć od wielkomiejskiego szumu. Jednocześnie domy w Kiekrzu pozwalają korzystać z udogodnień i infrastruktury Poznania. W Kiekrzu powstało 10 domów z dwupoziomowymi mieszkaniami. W projekcie zwrócono szczególną uwagę na funkcjonalność i energooszczędność. Dlatego każde z mieszkań w domu zlokalizowanym w okolicach jeziora charakteryzuje nie tylko przemyślany układ pomieszczeń, ale także nowoczesne rozwiązania technologiczne takie jak pompa ciepła czy ogrzewanie podłogowe. Nowe domy pod Poznaniem znajdują się w kameralnej części Kiekrza, skąd blisko do ośrodków żeglarskich i plaży z jednoczesnym dostępem do pełnej infrastruktury edukacyjnej oraz handlowo-usługowej.

Natura oraz zlokalizowanie domów pod Poznaniem 300 metrów od jeziora stwarza doskonałe okoliczności do aktywnego spędzania czasu.
Jeśli uprawiasz sporty wodne, lubisz jazdę rowerem i relaksują Cię długie spacery w bliskim kontakcie z przyrodą, to nowoczesne domy Kiekrz stworzono dla Ciebie. Gdy tylko zatęsknisz jednak do atrakcji Starego Miasta, szybko przemieścisz się zachodnią Obwodnicą Poznania lub koleją PKP. Umów się na prezentację, sprzedaż bezpośrednio od dewelopera!
Magdalena Kuświk
+48 Pokaż numer telefonu
ul. Krysiewicza 9/9 Poznań
Etalon Estate Group
www.etalon-estate.pl Numer oferty: 139189
  • Data aktualizacji: 2025-04-30
  • ID ogłoszenia: K37115236
  • Źródło: Etalon Estate Group
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!