działka na sprzedaż
5 cze 2025

Atrakcyjna działka budowlana w Luboniu

woj. Wielkopolskie pow. poznański gm. poznański
Odświeżone 11 miesięcy temu, Czwartek, 5 czerwiec 2025 11:57
790 000 zł 970 m2
790 000 zł 970 m2 815 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 970 m2
Cena za metr 815 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K21965465

Opis

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Luboniu przy ul. 3 Maja .
Bardzo dobra lokalizacja 1 km do autostrady A2 , Lidl i Biedronka 2 km.
1 km do dworca PKP .
W pobliżu plaża miejska nad rzeką Wartą oraz stadion .
Naprzeciwko działki jest plac zabaw .
1 km do Przedszkola .
500 m do Szkoły Podstawowej i Liceum .
200 m do przystanku autobusowego komunikacji miejskiej .

Dostęp do mediów: prąd , woda , kanalizacja , gaz .
Działka o powierzchni 970 m2, objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, możliwość wybudowania bliźniaka , dwie kondygnacje + piwnica , 4 mieszkania , dach płaski lub skośny , 60% procent zabudowy działki .
Działka ustawna w kwadracie , zabudowana domem do remontu , rozbudowy lub rozbiórki .
Cena 790.000
Sprzedaż działki bez prowizji dla biura nieruchomości .
Licencja zawodowa Pośrednika nr 24193.
Kontakt Pokaż numer telefonu
  • Data aktualizacji: 2025-06-05
  • ID ogłoszenia: K21965465
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Luboń, cena: od 671 500 do 908 500 zł, powierzchnia: od 825 do 1116 m2
D
Damian agent nieruchomości · 3 ogłoszeń
Zadzwoń

Damian agent nieruchomości

Tel: dam... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika