• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Buk

(1)
  • Nowoczesny cudny dom z pełnym umeblowaniem w cenie

    Buk

    • 1 700 000 zł cena
    • 214 m2 powierzchnia
    • 7 944 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DZIEŃ OTWARTY - 30 października !! 10:00 - 14:00 !! - obowiązują zgłoszenia telefonicznie Kupujący nie płaci prowizji! DOM SPRZEDAWANY JEST Z CAŁYM WYPOSAŻENIEM ORAZ MEBLAMI...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Sprzedaż, Rogoźno

    Cieśle

    • 2 990 000 zł cena
    • 31 534 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na Sprzedaż działka 31534 m2 (3,1534 ha) pod zabudowę domów wielorodzinnych | Na terenie działki obowiązuje MPZP | Działka w pełni uzbrojona | Gotowiec inwestycyjny | Wszystkie med...

  • Działki w Grzebienisku
    1 / 7
    Działki w Grzebienisku

    Grzebienisko

    • 400 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam na sprzedaż już tylko 1 działkę która posiada własny egzemplarz z warunkami zabudowy o wymiarach front 25 m x głębokość 50 m , media : Prąd ,woda i telefon. Zlokalizowane międz...

  • Sprzedam działki budowlane
    Sprzedam działki budowlane

    Ceradz Dolny

    • 200 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane w Ceradzu Dolnym przy lesie prąd woda gaz w drodze 20km od Poznania 3km od jeziora w Niepruszewie 7km od autostrady posiadam działki 1000m2 i 1500m2 oraz...

  • sprzedam piękną działkę budowlaną 5000 M2 Opalenica ul.Energ
    sprzedam piękną działkę budowlaną 5000 M2 Opalenica ul.Energ

    Opalenica

    • 210 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Pilnie!!Sprzedam piękną działkę budowlaną. 5000m( budowlano - inwestycyjna)w Opalenicy ul Energetyczna..( obok budujące się centrum handlowe) Można przeznaczyć na budowę domu,klin...

  • Działka inwestycyjna Opalenica, 5 Stycznia
    1 / 15
    Działka inwestycyjna Opalenica, 5 Stycznia

    Opalenica

    • 2 100 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 404 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna z WZ pod budownictwo wielorodzinne - Opalenica, 5200 m² Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 5200 m², zlokalizowana w miejscowości Opalen...

  • Dom Opalenica,
    1 / 7
    Dom Opalenica,

    Opalenica

    • 425 000 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 1 968 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana położona w Opalenicy przy ul. Nowej, w gminie Opalenica, powiecie nowotomyskim. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, pośredniej stre...

  • Dom Opalenica,
    Dom Opalenica,

    Opalenica

    • 745 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 7 234 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze NOWA CENA! W zielonej, spokojnej Opalenicy, przy cichej ulicy z asfaltowym dojazdem pod sam dom, czeka miejsce, które łączy peł...

  • bezpośrednio budowalna Sędzinko gm. Duszniki plan miejscowy
    1 / 2
    bezpośrednio budowalna Sędzinko gm. Duszniki plan miejscowy

    Sędzinko

    • 115 000 zł cena
    • 1 137 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Sędzinko gmina Duszniki ul . Polna działka nr 207/1 pow. 1137 m2 na miejscu szkoła sklep itp. szybki dojazd do Poznania bar...

  • Działka usługowa Więckowice gm. Dopiewo,
    Działka usługowa Więckowice gm. Dopiewo,

    Więckowice

    • 1 195 440 zł cena
    • 7 032 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą działki inwestycyjnej nr 319/12, o powierzchni 7032 m2, zlokalizowanej na terenie kompleksu logistycznego w Więckowicach, gm. Dopiew...

  • Mieszkanie Opalenica, 3 Maja
    Mieszkanie Opalenica, 3 Maja

    Opalenica

    • 500 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 576 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania znajdującego się przy ulicy 3 Maja, w Opalenicy (powiat nowotomyski). Miejscowość położ...

  • Dom szeregowiec
    1 / 7
    Dom szeregowiec

    Otusz

    • 575 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 6 687 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pegaz Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Działka inwestycyjna Szewce gm. Buk, Makowa
    Działka inwestycyjna Szewce gm. Buk, Makowa

    Szewce

    • 129 000 zł cena
    • 695 m2 powierzchnia
    • 186 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż oferowana jest atrakcyjna działka o powierzchni 695 m2, położona w dynamicznie rozwijającej się części gminy Buk. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób szu...

  • Land+foundation+permits+plans
    1 / 8

    Nowe

    Land+foundation+permits+plans

    Więckowice

    • 2 000 000 zł cena
    • 3 172 m2 powierzchnia
    • 631 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    I zatwierdzono projekt budowlany magazyn o powierzchni 612 m kw. Cała działka ma 3172 metry kwadratowe i znajduje się w parku przemysłowym. Projekt został zatwierdzony wraz z kompl...