• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Bukiem

(106)
  • Land+foundation+permits+plans
    1 / 8

    Nowe

    Land+foundation+permits+plans

    Więckowice

    • 2 000 000 zł cena
    • 3 172 m2 powierzchnia
    • 631 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    I zatwierdzono projekt budowlany magazyn o powierzchni 612 m kw. Cała działka ma 3172 metry kwadratowe i znajduje się w parku przemysłowym. Projekt został zatwierdzony wraz z kompl...

  • Działka inwestycyjna Szewce gm. Buk, Makowa
    Działka inwestycyjna Szewce gm. Buk, Makowa

    Szewce

    • 129 000 zł cena
    • 695 m2 powierzchnia
    • 186 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż oferowana jest atrakcyjna działka o powierzchni 695 m2, położona w dynamicznie rozwijającej się części gminy Buk. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób szu...

  • ★ 700m2 ogrodu ★ Pompa ciepła ★ Ogrzewanie podłog
    1 / 8
    ★ 700m2 ogrodu ★ Pompa ciepła ★ Ogrzewanie podłog

    Tarnowo Podgórne

    • 759 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 8 075 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 7
    Dom szeregowiec

    Otusz

    • 575 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 6 687 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pegaz Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Opalenica, 3 Maja
    Mieszkanie Opalenica, 3 Maja

    Opalenica

    • 500 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 576 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania znajdującego się przy ulicy 3 Maja, w Opalenicy (powiat nowotomyski). Miejscowość położ...

  • Mieszkanie Zamysłowo gm. Stęszew,
    Mieszkanie Zamysłowo gm. Stęszew,

    Zamysłowo

    • 1 850 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia przytulna kawalerka 28,60 m². Z przyjemnością przedstawiam ofertę wyjątkowej kawalerki, położonej na poddaszu, na wynajem. Mieszkanie o powierzchni 28,60 m², jest ja...

  • Dom Sady gm. Tarnowo Podgórne, Truskawkowa
    1 / 15
    Dom Sady gm. Tarnowo Podgórne, Truskawkowa

    Sady

    • 967 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 9 481 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Szukasz gotowego do wprowadzenia domu, który łączy nowoczesne technologie z wyjątkową strefą relaksu? Zapraszam do zapoznania si...

  • ???? Dom blisko Poznania + garaż na 2 auta!
    1 / 11
    ???? Dom blisko Poznania + garaż na 2 auta!

    Kaźmierz

    • 650 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 4 305 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący 151 m² | działka 660 m² | garaż 2 auta | blisko Poznania Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 151 m², położony na działce 660 m² w spokojnej miejscowości Ka...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom 121 m² 6 pokoi, 2 łazienki, Taras, ogród, Lusówko, Rozalin, u...

    Lusówko

    • 1 160 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 9 587 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom na sprzedaż Powierzchnia:121 m² Liczba pokoi: 6 Rodzaj zabudowy: bliźniak Stan wykończenia: do zamieszkania Rynek: wtórny Dostępne od: do uzgodnienia Typ ogłoszeniodawcy...

  • Działka usługowa Więckowice gm. Dopiewo,
    Działka usługowa Więckowice gm. Dopiewo,

    Więckowice

    • 1 195 440 zł cena
    • 7 032 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą działki inwestycyjnej nr 319/12, o powierzchni 7032 m2, zlokalizowanej na terenie kompleksu logistycznego w Więckowicach, gm. Dopiew...

  • WOLNOSTOJĄCY | LAS | CISZA | SĘKOWO | natura
    1 / 16
    WOLNOSTOJĄCY | LAS | CISZA | SĘKOWO | natura

    Sękowo

    • 590 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 2 707 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam na prezentację we wtorek 28 kwietnia od godz. 10 - 12. Dom jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym w Sękowie | Duża działka, zielona okolica, stan częściowo do wykończe...

  • bezpośrednio budowalna Sędzinko gm. Duszniki plan miejscowy
    1 / 2
    bezpośrednio budowalna Sędzinko gm. Duszniki plan miejscowy

    Sędzinko

    • 115 000 zł cena
    • 1 137 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Sędzinko gmina Duszniki ul . Polna działka nr 207/1 pow. 1137 m2 na miejscu szkoła sklep itp. szybki dojazd do Poznania bar...

  • Dom Opalenica,
    Dom Opalenica,

    Opalenica

    • 745 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 7 234 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze NOWA CENA! W zielonej, spokojnej Opalenicy, przy cichej ulicy z asfaltowym dojazdem pod sam dom, czeka miejsce, które łączy peł...

  • Duże mieszkanie dwupoziomowe okolice Tarnowa Podgórnego
    1 / 11
    Duże mieszkanie dwupoziomowe okolice Tarnowa Podgórnego

    Kaźmierz

    • 550 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 140 m², zlokalizowane Kaźmierza (ul. Świerkowa) Tarnowo Podgórne 7km. Nieruchomość oferuje standard domu jednorod...

  • Mieszkanie Dopiewiec gm. Dopiewo, Polarna
    1 / 15
    Mieszkanie Dopiewiec gm. Dopiewo, Polarna

    Dopiewiec

    • 620 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 12 157 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowo zadbane i w pełni urządzone mieszkanie położone przy ul. Polarnej w Dopiewcu. To propozycja dla osób, które szukają gotowego miejsca do życia - bez remontów,...

  • Działka budowlana Mieściska gm. Duszniki, Wiosenna
    1 / 11
    Działka budowlana Mieściska gm. Duszniki, Wiosenna

    Mieściska

    • 150 000 zł cena
    • 1 248 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Mieściska, gmina Duszniki. To idealne miejsce na Twój dom, z dala od wielkomiejskiego zgi...

  • Dom Sierosław gm. Tarnowo Podgórne,
    1 / 9
    Dom Sierosław gm. Tarnowo Podgórne,

    Sierosław

    • 299 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz spokojnego miejsca do życia, odpoczynku lub inwestycji? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż całoroczny, przestronny dom położony na terenie Stowarzyszenia Ogrodów Dział...

  • Mieszkanie 3-pokojowe 65,9 m² – Tarnowo Podgórne, ul. Żonkilowa
    Mieszkanie 3-pokojowe 65,9 m² – Tarnowo Podgórne, ul. Żonkilowa

    Tarnowo Podgórne

    • 639 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 831 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,9 m² położone w Tarnowie Podgórnym przy ul. Żonkilowej, w spokojnej części miejscowości z zabudową mieszkaniową....

  • Dom Opalenica,
    1 / 7
    Dom Opalenica,

    Opalenica

    • 425 000 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 1 968 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana położona w Opalenicy przy ul. Nowej, w gminie Opalenica, powiecie nowotomyskim. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, pośredniej stre...

  • Sprzedam Działke
    1 / 5
    Sprzedam Działke

    Mirosławki

    • 470 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 214 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 2200 m 2, Mirosławki koło Poznania gmina Stęszew z widokiem na jezioro. Sprzedam Pełna instruktora prąd woda, gaz w drodze, szambo. Dojazd drogą asfaltową. W pobl...