• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Bukiem

(106)
  • Dom Sady gm. Tarnowo Podgórne, Poprzeczna
    1 / 5
    Dom Sady gm. Tarnowo Podgórne, Poprzeczna

    Sady

    • 990 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 5 658 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Działka z Warunkami Zabudowy pod budynek handlowo-usługowy Działka inwestycyjna 950 m² w Sadach z Warunkami Zabudowy idealna pod gastronomię lub usługi! Lokalizacja: Sady dynamiczn...

  • Dom Stęszew, Józefa Wybickiego
    1 / 8
    Dom Stęszew, Józefa Wybickiego

    Stęszew

    • 544 900 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 257 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OSZCZĘDŹ NA STARCIE: BRAK PCC, 0% PROWIZJI, PEŁNA RĘKOJMIA! Nowoczesny dom w stanie deweloperskim - Stęszew, blisko Poznania i Wielkopolskiego Parku Narodowego Na sprzedaż funkcj...

  • Działka inwestycyjna Młodasko gm. Kaźmierz, Kaźmierska
    1 / 15
    Działka inwestycyjna Młodasko gm. Kaźmierz, Kaźmierska

    Młodasko

    • 1 950 000 zł cena
    • 12 276 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka usługowa 1,22 ha przy DK 92 - Młodasko, gm. Kaźmierz Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa z możliwością zabudowy mieszkaniowej o powierzchni 1,2276 ha, położona w miejs...

  • Działka inwestycyjna Nowa Róża gm. Nowy Tomyśl,
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Nowa Róża gm. Nowy Tomyśl,

    Nowa Róża

    • 599 000 zł cena
    • 11 508 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż wyjątkowa działka z Warunkami Zabudowy i pozwoleniem na budowę pod siedlisko o powierzchni 11 508 m2 (1,1508 ha), położona w miejscowości Nowa Róża, w gminie Nowy Tomyś...

  • Działka inwestycyjna Opalenica, 5 Stycznia
    1 / 15
    Działka inwestycyjna Opalenica, 5 Stycznia

    Opalenica

    • 2 100 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 404 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna z WZ pod budownictwo wielorodzinne - Opalenica, 5200 m² Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 5200 m², zlokalizowana w miejscowości Opalen...

  • Działka budowlana Strykowo gm. Stęszew, Rybacka
    1 / 14
    Działka budowlana Strykowo gm. Stęszew, Rybacka

    Strykowo

    • 345 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 329 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o całorocznym domu letniskowym? To tutaj właśnie możesz wybudować swój dom marzeń! Idealne miejsce zarówno dla młodych, aktywnych rodzin jak i osób w kwiecie wieku szukają...

  • Działka budowlana Tarnowo Podgórne, Brzezno
    1 / 13
    Działka budowlana Tarnowo Podgórne, Brzezno

    Tarnowo Podgórne

    • 176 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA! Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Brzezno zlokalizowanej na granicy gminy Kaźmierz oraz gminy Tarnowo Podgórne. Z zaznaczonego terenu planowane do wy...

  • Działka budowlana Tarnowo Podgórne, Brzezno
    1 / 15
    Działka budowlana Tarnowo Podgórne, Brzezno

    Tarnowo Podgórne

    • 480 000 zł cena
    • 3 006 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA! Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Brzezno zlokalizowanej na granicy gminy Kaźmierz oraz gminy Tarnowo Podgórne. UWAGA: Jest możliwość zakupu także wy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Dolne Pole gm. Kaźmierz, Dolne Pole
    1 / 15
    Działka budowlana Dolne Pole gm. Kaźmierz, Dolne Pole

    Dolne Pole

    • 220 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA! Na sprzedaż 3 działki budowlane położone w miejscowości Dolne Pole / Brzezno zlokalizowanej na granicy gminy Kaźmierz oraz gminy Tarnowo Podgórne. Przedmiotem sprzedaży...

  • Dom Stęszew, Józefa Wybickiego
    1 / 11
    Dom Stęszew, Józefa Wybickiego

    Stęszew

    • 579 900 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 8 168 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Lokal użytkowy Tarnowo Podgórne,
    1 / 5
    Lokal użytkowy Tarnowo Podgórne,

    Tarnowo Podgórne

    • 450 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 637 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy o powierzchni 33,78 m², zlokalizowany w Tarnowie Podgórnym, na parterze budynku z 2011 roku (3 piętra). Wejście bezpośrednio z ulicy oraz duże w...

  • Działka budowlana WZ
    1 / 3
    Działka budowlana WZ

    Grodzisk Wielkopolski

    • 230 000 zł cena
    • 1 166 m2 powierzchnia
    • 198 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy w Grodzisku Wielkopolskim na ulicy Sosnowej w spokojnej okolicy. Na działce znajduje się woda , prąd w trakcie re...

  • KAWALERKA W TARNOWIE PODGÓRNYM NA WYNAJEM
    1 / 4
    KAWALERKA W TARNOWIE PODGÓRNYM NA WYNAJEM

    Tarnowo Podgórne

    • 2 200 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na wynajem kawalerka o pow. ok 35m2 w Tarnowie Podgórnym Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone (lodówka, pralka, płyta indukcyjna) Koszt najmu : 2 200,00 zł na miesiąc + opłat...

  • Dom Stęszew,
    1 / 10
    Dom Stęszew,

    Stęszew

    • 815 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 10 449 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom szeregowy w zabudowie o powierzchni 78 m², położony w spokojnej i wygodnej lokalizacji...

  • Mieszkanie
    1 / 5
    Mieszkanie

    Tarnowo Podgórne

    • 2 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie przy domu jednorodzinnym, po remoncie. Osobne , niezależne wejście z wydzielonej części działki. Cena 2000 zł miesięcznie płatne z góry. W cenie ogrzewanie. Prąd , woda...

  • Sprzedam Działkę ROD Sierosław III
    1 / 16
    Sprzedam Działkę ROD Sierosław III

    Sierosław

    • 85 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 213 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam Działkę ROD Sierosław III cena min: 80 000 zł Piękna działka ROD Sierosław III 400m2 Drewniany Domek typu Brda z tarasem (domek nieduży z poddaszem użytkowym -nie przekra...

  • Działka inwestycyjna Chomęcice gm. Komorniki, Południowa
    1 / 8
    Działka inwestycyjna Chomęcice gm. Komorniki, Południowa

    Chomęcice

    • 677 000 zł cena
    • 2 420 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki pod zabudowę mieszkaniowo- usługową, przy ul. Południowej w Chomęcicach, gmina Komorniki, powiat poznański.  Działka częścio...

  • Dom Łódź gm. Stęszew,
    Dom Łódź gm. Stęszew,

    Łódź

    • 459 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowy dom w zabudowie czworaczej w Łodzi, gm. Stęszew. Lokalizacja: Łódź, gm. Stęszew - spokojna okolica zlokalizowana między dwoma urokliwymi jez...

  • 1 / 3
    Nieruchomość niezabudowana - Dąbrowa

    Dąbrowa

    • 3 000 zł cena
    • 961 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE SYNDYKA O ZAMIARZE SPRZEDAŻY UDZIAŁU W NIERUCHOMOŚCI W MIEJSCOWOŚCI DĄBROWA Na podstawie § 1 i § 3 Regulaminu sprzedaży oraz w związku z prowadzonym postępowaniem upa...

  • Dom Dopiewiec gm. Dopiewo,
    1 / 2
    Dom Dopiewiec gm. Dopiewo,

    Dopiewiec

    • 749 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 6 571 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lewa połowa bliźniaka z rynku pierwotnego. Nieruchomość położona w spokojnej miejscowości z łatwym dostępem do terenów zielonych. Termin oddania - II kwartał 2026 Dom...