• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Bukiem

(106)
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Tarnowo Podgórne

    • 940 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 6 439 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 18
    Dom szeregowiec

    Skórzewo

    • 915 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 6 225 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Experts
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kaźmierz

    • 299 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    GEPHOUSE
    Biuro nieruchomości

  • Ostatni wolny dom! Skórzewo 628tys pln.
    1 / 4
    Ostatni wolny dom! Skórzewo 628tys pln.

    Skórzewo

    • 628 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 7 567 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Sierosław

    • 850 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pernak Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ 2-POKOJOWE | TARNOWO PODGÓRNE UL. SŁONECZN...

    Tarnowo Podgórne

    • 399 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ 2-POKOJOWE | TARNOWO PODGÓRNE UL. SŁONECZNIKOWA | 56,6 M2 | DWUPOZIOMOWE |MIEJSCE POSTOJOWE ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ W FORMIE: WIRTUALNY SP...

  • ATRAKCYJNY OBIEKT DLA TWOJEGO BIZNESU W ZAKRZEWIE

    Dopiewo

    • 20 000 zł cena
    • 959 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    ATRAKCYJNY OBIEKT DLA TWOJEGO BIZNESU W ZAKRZEWIE Jeśli poszukujesz cichego miejsca do prowadzenia biznesu, zależy Ci na zadbanym terenie, a także potrzebujesz przestronnego biu...

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Dopiewo

    • 829 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 4 064 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom szeregowiec
    1 / 16
    Dom szeregowiec

    Skórzewo

    • 3 900 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    AZielińska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Twój Dom w Skórzewie
    1 / 4
    Twój Dom w Skórzewie

    Skórzewo

    • 618 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 7 446 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Podrzewie

    • 1 490 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 8 765 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HanRad Nieruchomości Hanna Radziwiłko
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Stęszew

    • 2 300 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Działka pod zabudowę mieszkaniową, handel
    1 / 7
    Działka pod zabudowę mieszkaniową, handel

    Porażyn

    • 250 000 zł cena
    • 1 947 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w Porażynie koło Opalenicy w pobliżu drogi wojewódzkiej nr 307 na trasie Nowy Tomyśl- Buk. Dogodne skomunikowanie z Poznaniem. Zgodnie ze studium obszar obejmujący...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Konarzewo

    • 299 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wilczyna

    • 249 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 017 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Grażyna Sobek
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Tarnowo Podgórne

    • 585 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 864 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Chomęcice

    • 1 750 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 8 255 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • do wynajęcia pokoje Poznań Skórzewo
    1 / 7
    do wynajęcia pokoje Poznań Skórzewo

    Skórzewo

    • 800 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia komfortowe pokoje w centrum Skórzewa koło Poznania. Mieszkanie po remoncie z nowym wyposażeniem dla osób z Ukrainy. Cena 800 zł. za osobę w pokoju. Cena zawiera...

  • Działka inna pod dzierżawę
    Działka inna pod dzierżawę

    Lusowo » ul. Działka

    • 4 500 000 zł cena
    • 27 864 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • inwestycyjna

    Lusowo k/Poznania. Polecam na sprzedaż nieruchomość przeznaczoną pod inwestycję dla dewelopera. Bardzo dobra lokalizacja, 1 km do jeziora w Lusowie, w okolicy nowo powstające domy....

  • Dom na sprzedaż (woj. wielkopolskie). Lusowo, 335 000 PLN, 66,00 m2
    1 / 20
    Dom na sprzedaż (woj. wielkopolskie). Lusowo, 335 000 PLN, 66,00...

    Lusowo

    • 335 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 5 076 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM CAŁOROCZNY WRAZ Z DZIAŁKĄ W LUSOWIE K. POZNANIA NIERUCHOMOŚĆ: Polecam na sprzedaż dom o powierzchni 66 m2 gotowy do zamieszkania całorocznego na działce ROD w Lusowie, gmina...