• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Grzepnica
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Bukiem

(106)
  • Atrakcyjna duża działka budowlana Tarnowo Podgórne
    1 / 16
    Atrakcyjna duża działka budowlana Tarnowo Podgórne

    Lusówko

    • 635 000 zł cena
    • 2 547 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną, dużą działkę budowlaną w Lusówku pod Poznaniem Mam do zaoferowania bardzo atrakcyjną, nietuzinkową działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Lusówko, gm....

  • Dom Granówko gm. Granowo,
    1 / 11
    Dom Granówko gm. Granowo,

    Granówko

    • 620 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 4 218 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twoje wymarzone miejsce na start! Oferujemy do sprzedaży nowoczesny, energooszczędny bliźniak położony w  miejscowości Granówko. To idealna propozycja dla rodzin szukających spoko...

  • Promocyjna cena!!! Duża działka budowlana pod Poznaniem
    1 / 10
    Promocyjna cena!!! Duża działka budowlana pod Poznaniem

    Lusówko

    • 535 000 zł cena
    • 2 547 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Promocyjna cena!!! Atrakcyjna działka budowlana w Lusówku pod Poznaniem Mam do zaoferowania bardzo atrakcyjną, nietuzinkową działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Lusówko,...

  • Działka Sprzedaż, Rogoźno

    Cieśle

    • 2 990 000 zł cena
    • 31 534 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na Sprzedaż działka 31534 m2 (3,1534 ha) pod zabudowę domów wielorodzinnych | Na terenie działki obowiązuje MPZP | Działka w pełni uzbrojona | Gotowiec inwestycyjny | Wszystkie med...

  • Obiekt Wynajem, Dopiewo, Zakrzewo

    Zakrzewo

    • 20 000 zł cena
    • 959 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    ATRAKCYJNY OBIEKT DLA TWOJEGO BIZNESU W ZAKRZEWIE Jeśli poszukujesz cichego miejsca do prowadzenia biznesu, zależy Ci na zadbanym terenie, a także potrzebujesz przestronnego biu...

  • Atrakcyjna działka budowlana w spokojnej okolicy
    1 / 10
    Atrakcyjna działka budowlana w spokojnej okolicy

    Lusówko

    • 534 000 zł cena
    • 2 560 m2 powierzchnia
    • 209 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną w Lusówku pod Poznaniem Mam do zaoferowania bardzo atrakcyjną, nietuzinkową działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Lusówko, gm. Tarno...

  • Sprzedam Działkę Budowlaną
    1 / 2
    Sprzedam Działkę Budowlaną

    Mirosławki

    • 480 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 2200 m 2, Mirosławki koło Poznania gmina Stęszew z widokiem na jezioro. Sprzedam Pełna instruktora prąd woda, gaz w drodze, szambo. Dojazd drogą asfaltową. W po...

  • Nowy wykończony bliźniak dla rodziny w Skórzewie
    1 / 20
    Nowy wykończony bliźniak dla rodziny w Skórzewie

    Skórzewo

    • 1 089 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 10 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tekton Capital Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nowy bliźniak z garażem!
    1 / 12
    Nowy bliźniak z garażem!

    Dębienko » ul. Podleśna

    • 688 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 4 986 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PMG Investment
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Dopiewo, Zakrzewo obiekt na wynajem

    Dopiewo

    • 20 000 zł cena
    • 959 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Tarnowo Podgórne

    • 1 499 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 9 609 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Grażyna Sobek
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Tarnowo Podgórne

    • 2 490 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Grażyna Sobek
    Biuro nieruchomości

  • DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ | GRODZISK WIELKOPOLSKI | 715m2 I 718m2 | WAR...

    Grodzisk Wielkopolski

    • 121 550 zł cena
    • 715 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OSTATNIA DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ | GRODZISK WIELKOPOLSKI | 715m2 I 718m2 | WARUNKI ZABUDOWY | DOBRA LOKALIZACJA | PRĄD I WODA NA DZIAŁCE | Sprawdź nowoczesną prezentację: 1. FILM:...

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Strykowo

    • 899 000 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 3 943 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Ostatni wolny dom w inwestycji! Gotowa inwestycja!
    1 / 13
    Ostatni wolny dom w inwestycji! Gotowa inwestycja!

    Skórzewo

    • 628 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 7 477 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 9
    Dom szeregowiec

    Kaźmierz

    • 549 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 5 229 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AZielińska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Dopiewo

    • 869 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 5 755 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HanRad Nieruchomości Hanna Radziwiłko
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Sapowice

    • 2 950 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 11 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • ATRAKCYJNY OBIEKT DLA TWOJEGO BIZNESU W ZAKRZEWIE

    Zakrzewo

    • 20 000 zł cena
    • 959 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Wysogotowo

    • 1 149 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 10 079 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości