• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Opalenica

(1)
  • Mieszkanie Opalenica, 3 Maja
    Mieszkanie Opalenica, 3 Maja

    Opalenica

    • 500 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 576 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania znajdującego się przy ulicy 3 Maja, w Opalenicy (powiat nowotomyski). Miejscowość położ...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Pólko k. Kaźmierza

    Pólko

    • 89 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 1 619 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2pokojowe do remontu w miejscowości Pólko k. Kaźmierza. Więcej informacji telefonicznie.

  • 3 Pok.os.Poznańskie Poznań/Czapury Bez PCC Gotowe

    Czapury

    • 294 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    BEZ PCC ! POLECAM NA SPRZEDAŻ bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie w STANIE DEWELOPERSKIM, położone na II piętrze w nowym budynku na os. Poznańskim tuż przy lesie na pograniczu Po...

  • do wynajęcia pokoje Poznań Skórzewo
    1 / 7
    do wynajęcia pokoje Poznań Skórzewo

    Skórzewo

    • 800 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia komfortowe pokoje w centrum Skórzewa koło Poznania. Mieszkanie po remoncie z nowym wyposażeniem dla osób z Ukrainy. Cena 800 zł. za osobę w pokoju. Cena zawiera...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wilczyna

    • 249 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 017 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Grażyna Sobek
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Konarzewo

    • 299 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Komorniki

    • 530 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 5 761 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Komorniki

    • 395 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Ogłoszenie Wynajmu Mieszkania w Czapurach na Osiedlu Poznańskim

    Czapury

    • 2 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ogłoszenie Wynajmu Mieszkania w Czapurach na Osiedlu Poznańskim Zapraszam do zapoznania się z reklamą w formie: 1. WIRTUALNY SPACER (KLIKNIJ LUB KOPIUJ)– [url] 2. FILM (KLIKNI...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Komorniki

    • 415 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Plewiska

    • 420 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 352 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Twój Dom w Skórzewie
    1 / 4
    Twój Dom w Skórzewie

    Skórzewo

    • 618 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 7 446 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM - 3 POK - NOWY BLOK - OSIEDLE P...

    Czapury

    • 345 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM - 3 POK - NOWY BLOK - OSIEDLE POZNAŃSKIE LOKALIZACJA Mieszkanie znajduje się w Czapurach na Osiedlu Poznańskim tuż przy lesie. W najbliższej...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kaźmierz

    • 299 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    GEPHOUSE
    Biuro nieruchomości

  • MOSINA (GW), CZAPURY MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ

    Czapury

    • 345 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• NOWE MIESZKANIE- szukamy pierwszego lokatora! Mieszkanie umeblowa...

    Czapury

    • 1 950 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    NOWE MIESZKANIE- szukamy pierwszego lokatora! Mieszkanie umeblowane i wyposażone | Poznań Starołęka - Czapury - OKAZJA NOWE formy REKLAMY – wyprzedzamy STANDARDY: 1. Fotografie...

  • 5538|Mosina (gw), Czapury Mieszkanie na sprzedaż

    Czapury

    • 325 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Kawalerka umeblowana wyposażona | Nowe Budownictwo | Poznań Starołęka - Czapury - GOTOWIEC INWESTYCYJNY - Mieszkanie jest wynajęte - możliwość cesji umowy najmu. NOWE formy REKL...

  • 5547|Mosina (gw), Czapury Mieszkanie na sprzedaż

    Czapury

    • 575 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 456 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    GÓRNY SEGMENT DOMU W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ NA SPRZEDAŻ |GOTOWY DO WPROWADZENIA - NIE WYMAGA ŻADNYCH NAKŁADÓW FINANSOWYCH | CZAPURY K. POZNANIA UL. JAGODOWA| 68,5 m2 | 4 POKOJE | Z D...

  • Mieszkanie Sprzedaż, Mosina, Czapury

    Czapury

    • 345 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie na sprzedaż Mosina, Czapury

    Czapury

    • 345 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie na sprzedaż, Komorniki, Plewiska

    Plewiska

    • 445 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 11 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 41 m2 z ogrodem ok. 30 m2! Plewiska, ul. Kminkowa. Jedynie 3 minuty od Poznania, ciche miejsce położone wśród innych bloków. Zobacz, jak przygo...

  • Dwupokojowe z ogródkiem, miejsce parkingowe.
    Dwupokojowe z ogródkiem, miejsce parkingowe.

    Plewiska

    • 529 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 10 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Wynajmę mieszkanie klimatyzacja Dopiewiec
    1 / 16
    Wynajmę mieszkanie klimatyzacja Dopiewiec

    Dopiewiec

    • 2 500 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję do wynajęcia piękny nowoczesny apartament o powierzchni 38 m2 na Osiedlu Dąbrówka - Leśna Polana przy ul. Droga Mleczna 3 w Dopiewcu . Apartament składa się z dwóch pokoi...

  • Mieszkanie Komorniki,
    1 / 13
    Mieszkanie Komorniki,

    Komorniki

    • 499 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 66,13 m², położony w spokojnej części podpoznańskich Komornik, z bardzo dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej oraz dogodnym dojazde...

  • Mieszkanie Racot gm. Kościan,
    1 / 13
    Mieszkanie Racot gm. Kościan,

    Racot

    • 112 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Oferta mieszkania w Racocie Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania położonego w malowniczym Racocie, w bezpośrednim sąsiedztwie...

  • Nowa kawalerka z balkonem
    1 / 15
    Nowa kawalerka z balkonem

    Czapury

    • 269 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 12 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Witam mam na sprzedaż kawalerke 22 metry plus balkon 5 metrow w stanie deweloperskim na 1 piętrze w bloku(16b) 3 piętrowym w Czapurach na osiedlu poznańskim 700 metro od Poznania...

  • Mieszkanie Plewiska gm. Komorniki, Fabianowska
    1 / 15
    Mieszkanie Plewiska gm. Komorniki, Fabianowska

    Plewiska

    • 799 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 11 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania. Oryginalny układ mieszkania, oraz wysoki standard wykończenia - ta nieruchomość ma w sobie "t...

  • Mieszkanie Dopiewiec gm. Dopiewo, Polarna
    1 / 15
    Mieszkanie Dopiewiec gm. Dopiewo, Polarna

    Dopiewiec

    • 620 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 12 157 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowo zadbane i w pełni urządzone mieszkanie położone przy ul. Polarnej w Dopiewcu. To propozycja dla osób, które szukają gotowego miejsca do życia - bez remontów,...

  • Duże mieszkanie dwupoziomowe okolice Tarnowa Podgórnego
    1 / 11
    Duże mieszkanie dwupoziomowe okolice Tarnowa Podgórnego

    Kaźmierz

    • 550 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 140 m², zlokalizowane Kaźmierza (ul. Świerkowa) Tarnowo Podgórne 7km. Nieruchomość oferuje standard domu jednorod...

  • Plewiska mieszkanie do wynajecia
    Plewiska mieszkanie do wynajecia

    Plewiska

    • 3 600 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mam do wynajęcia mieszkanie w Plewiskach słoneczne czesciowo umeblowane dwu poziomowe na osiedlu Zielarskim podana cena za wynajem jest z czynszem i do negocjacji zainter...

  • Mieszkanie Komorniki ul. Krokusowa

    Komorniki » ul. Krokusowa

    • 890 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 9 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny apartament w szeregowcu o powierzchni ok. 80 m² z garażem (16,5 m²) w bryle budynku oraz trzema balkonami, położony na kameralnym Osiedlu Zac...