• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Stęszew

(1)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Stęszew

    • 2 300 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Konarzewo

    • 299 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Wynajmę mieszkanie klimatyzacja Dopiewiec
    1 / 16
    Wynajmę mieszkanie klimatyzacja Dopiewiec

    Dopiewiec

    • 2 500 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję do wynajęcia piękny nowoczesny apartament o powierzchni 38 m2 na Osiedlu Dąbrówka - Leśna Polana przy ul. Droga Mleczna 3 w Dopiewcu . Apartament składa się z dwóch pokoi...

  • Mieszkanie Strykowo gm. Stęszew,
    1 / 8
    Mieszkanie Strykowo gm. Stęszew,

    Strykowo

    • 420 700 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 012 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NOWE mieszkania 2 i 3-pokojowe Strykowo od 46 m² do 61 m² Blisko jeziora, kupujący nie płaci prowizji. Na sprzedaż nowe mieszkania w nowoczesnym budynku w Strykowie, zlokalizowane...

  • Mieszkanie Strykowo gm. Stęszew,
    1 / 10
    Mieszkanie Strykowo gm. Stęszew,

    Strykowo

    • 348 750 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Strykowo gm. Stęszew,
    1 / 6
    Mieszkanie Strykowo gm. Stęszew,

    Strykowo

    • 428 400 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 023 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Dopiewiec gm. Dopiewo, Polarna
    1 / 15
    Mieszkanie Dopiewiec gm. Dopiewo, Polarna

    Dopiewiec

    • 620 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 12 157 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowo zadbane i w pełni urządzone mieszkanie położone przy ul. Polarnej w Dopiewcu. To propozycja dla osób, które szukają gotowego miejsca do życia - bez remontów,...

  • Mieszkanie Zamysłowo gm. Stęszew,
    Mieszkanie Zamysłowo gm. Stęszew,

    Zamysłowo

    • 1 850 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia przytulna kawalerka 28,60 m². Z przyjemnością przedstawiam ofertę wyjątkowej kawalerki, położonej na poddaszu, na wynajem. Mieszkanie o powierzchni 28,60 m², jest ja...