• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Opalenica

(2)
  • Działka inwestycyjna Opalenica, 5 Stycznia
    1 / 15
    Działka inwestycyjna Opalenica, 5 Stycznia

    Opalenica

    • 2 100 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 404 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna z WZ pod budownictwo wielorodzinne - Opalenica, 5200 m² Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 5200 m², zlokalizowana w miejscowości Opalen...

  • sprzedam piękną działkę budowlaną 5000 M2 Opalenica ul.Energ
    sprzedam piękną działkę budowlaną 5000 M2 Opalenica ul.Energ

    Opalenica

    • 210 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Pilnie!!Sprzedam piękną działkę budowlaną. 5000m( budowlano - inwestycyjna)w Opalenicy ul Energetyczna..( obok budujące się centrum handlowe) Można przeznaczyć na budowę domu,klin...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Duża działka budowlana w spokojnej części Cichej Góry
    1 / 9
    Duża działka budowlana w spokojnej części Cichej Góry

    Cicha Góra

    • 382 800 zł cena
    • 5 468 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dużą działkę w kameralnej części Cichej Górze Mam do zaoferowania dużą działkę o powierzchni 5.468 m2, zlokalizowaną w spokojnej, kameralnej części miejscowości Cicha Gó...

  • Atrakcyjny grunt inwestycyjny pod Nowym Tomyślem
    1 / 6
    Atrakcyjny grunt inwestycyjny pod Nowym Tomyślem

    Cicha Góra

    • 3 849 999 zł cena
    • 94 566 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam atrakcyjny grunt położony w Cichej Górze Mam do zaoferowania atrakcyjny grunt o powierzchni 9,4567 ha , zlokalizowany w spokojnej części miejscowości Cicha Góra w okolic...

  • Działka pod zabudowę mieszkaniową, handel
    1 / 7
    Działka pod zabudowę mieszkaniową, handel

    Porażyn

    • 250 000 zł cena
    • 1 947 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w Porażynie koło Opalenicy w pobliżu drogi wojewódzkiej nr 307 na trasie Nowy Tomyśl- Buk. Dogodne skomunikowanie z Poznaniem. Zgodnie ze studium obszar obejmujący...

  • DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ | GRODZISK WIELKOPOLSKI | 715m2 I 718m2 | WAR...

    Grodzisk Wielkopolski

    • 121 550 zł cena
    • 715 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OSTATNIA DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ | GRODZISK WIELKOPOLSKI | 715m2 I 718m2 | WARUNKI ZABUDOWY | DOBRA LOKALIZACJA | PRĄD I WODA NA DZIAŁCE | Sprawdź nowoczesną prezentację: 1. FILM:...

  • Sprzedam Działkę Budowlaną
    1 / 2
    Sprzedam Działkę Budowlaną

    Mirosławki

    • 480 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 2200 m 2, Mirosławki koło Poznania gmina Stęszew z widokiem na jezioro. Sprzedam Pełna instruktora prąd woda, gaz w drodze, szambo. Dojazd drogą asfaltową. W po...

  • Działka Sprzedaż, Rogoźno

    Cieśle

    • 2 990 000 zł cena
    • 31 534 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na Sprzedaż działka 31534 m2 (3,1534 ha) pod zabudowę domów wielorodzinnych | Na terenie działki obowiązuje MPZP | Działka w pełni uzbrojona | Gotowiec inwestycyjny | Wszystkie med...

  • Działka na sprzedaż, Grodzisk Wielkopolski

    Grodzisk Wielkopolski

    • 122 060 zł cena
    • 718 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OSTATNIA DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ! | GRODZISK WIELKOPOLSKI | 718m2 | WARUNKI ZABUDOWY | DOBRA LOKALIZACJA | PRĄD I WODA NA DZIAŁCE | Sprawdź nowoczesną prezentację: 1. FILM: [url]...

  • Działki w Grzebienisku
    1 / 7
    Działki w Grzebienisku

    Grzebienisko

    • 400 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam na sprzedaż już tylko 1 działkę która posiada własny egzemplarz z warunkami zabudowy o wymiarach front 25 m x głębokość 50 m , media : Prąd ,woda i telefon. Zlokalizowane międz...

  • Działka Strykowo ul. Strykowo

    Strykowo

    • 399 000 zł cena
    • 1 138 m2 powierzchnia
    • 351 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy rewelacyjnie położoną działkę budowlaną blisko jeziora w miejscowości Strykowo (gmina Stęszew). Ustawna działka w kształcie równoległoboku (zbliżonego do prost...

  • Sprzedam Działki Dąbrowa gmina Kuślin
    1 / 10
    Sprzedam Działki Dąbrowa gmina Kuślin

    Dąbrowa Nowa

    • 95 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam Działki Dąbrowa gmina Kuślin Więcej info telefonicznie lub mail lub sms jeśli nie odbieram Działki 1000-1100 m2 Działki budowlane w Dąbrowie w pięknym otoczeniu lasu. W s...

  • Sprzedam działki budowlane
    Sprzedam działki budowlane

    Ceradz Dolny

    • 200 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane w Ceradzu Dolnym przy lesie prąd woda gaz w drodze 20km od Poznania 3km od jeziora w Niepruszewie 7km od autostrady posiadam działki 1000m2 i 1500m2 oraz...

  • Działka budowlana WZ
    1 / 3
    Działka budowlana WZ

    Grodzisk Wielkopolski

    • 230 000 zł cena
    • 1 166 m2 powierzchnia
    • 198 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy w Grodzisku Wielkopolskim na ulicy Sosnowej w spokojnej okolicy. Na działce znajduje się woda , prąd w trakcie re...

  • Sprzedam działkę
    1 / 5
    Sprzedam działkę

    Kamieniec

    • 120 000 zł cena
    • 1 284 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam Atrakcyjną Działkę Budowlaną na Wsi – Idealne Miejsce na Twój Dom Marzeń! Lokalizacja: Malownicza wieś w województwie Wielkopolskim. Spokojna okolica otoczona lasami i pol...

  • Sprzedam działkę
    1 / 2
    Sprzedam działkę

    Kamieniec

    • 260 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Strykowo gm. Stęszew, Rybacka
    1 / 14
    Działka budowlana Strykowo gm. Stęszew, Rybacka

    Strykowo

    • 345 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 329 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o całorocznym domu letniskowym? To tutaj właśnie możesz wybudować swój dom marzeń! Idealne miejsce zarówno dla młodych, aktywnych rodzin jak i osób w kwiecie wieku szukają...

  • Działka inwestycyjna Nowa Róża gm. Nowy Tomyśl,
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Nowa Róża gm. Nowy Tomyśl,

    Nowa Róża

    • 599 000 zł cena
    • 11 508 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż wyjątkowa działka z Warunkami Zabudowy i pozwoleniem na budowę pod siedlisko o powierzchni 11 508 m2 (1,1508 ha), położona w miejscowości Nowa Róża, w gminie Nowy Tomyś...

  • Sprzedam Działke
    1 / 5
    Sprzedam Działke

    Mirosławki

    • 470 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 214 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 2200 m 2, Mirosławki koło Poznania gmina Stęszew z widokiem na jezioro. Sprzedam Pełna instruktora prąd woda, gaz w drodze, szambo. Dojazd drogą asfaltową. W pobl...

  • Działka budowlana Mieściska gm. Duszniki, Wiosenna
    1 / 11
    Działka budowlana Mieściska gm. Duszniki, Wiosenna

    Mieściska

    • 150 000 zł cena
    • 1 248 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Mieściska, gmina Duszniki. To idealne miejsce na Twój dom, z dala od wielkomiejskiego zgi...

  • bezpośrednio budowalna Sędzinko gm. Duszniki plan miejscowy
    1 / 2
    bezpośrednio budowalna Sędzinko gm. Duszniki plan miejscowy

    Sędzinko

    • 115 000 zł cena
    • 1 137 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Sędzinko gmina Duszniki ul . Polna działka nr 207/1 pow. 1137 m2 na miejscu szkoła sklep itp. szybki dojazd do Poznania bar...

  • Działka usługowa Więckowice gm. Dopiewo,
    Działka usługowa Więckowice gm. Dopiewo,

    Więckowice

    • 1 195 440 zł cena
    • 7 032 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą działki inwestycyjnej nr 319/12, o powierzchni 7032 m2, zlokalizowanej na terenie kompleksu logistycznego w Więckowicach, gm. Dopiew...

  • Działka inwestycyjna Szewce gm. Buk, Makowa
    Działka inwestycyjna Szewce gm. Buk, Makowa

    Szewce

    • 129 000 zł cena
    • 695 m2 powierzchnia
    • 186 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż oferowana jest atrakcyjna działka o powierzchni 695 m2, położona w dynamicznie rozwijającej się części gminy Buk. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób szu...

  • Land+foundation+permits+plans
    1 / 8

    Nowe

    Land+foundation+permits+plans

    Więckowice

    • 2 000 000 zł cena
    • 3 172 m2 powierzchnia
    • 631 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    I zatwierdzono projekt budowlany magazyn o powierzchni 612 m kw. Cała działka ma 3172 metry kwadratowe i znajduje się w parku przemysłowym. Projekt został zatwierdzony wraz z kompl...