• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Staniszów
  • Mazanów
  • Wolsztyn
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Kaźmierz

(2)
  • ???? Dom blisko Poznania + garaż na 2 auta!
    1 / 11
    ???? Dom blisko Poznania + garaż na 2 auta!

    Kaźmierz

    • 650 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 4 305 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący 151 m² | działka 660 m² | garaż 2 auta | blisko Poznania Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 151 m², położony na działce 660 m² w spokojnej miejscowości Ka...

  • Dom szeregowiec
    1 / 9
    Dom szeregowiec

    Kaźmierz

    • 549 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 5 229 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AZielińska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom na sprzedaż (woj. wielkopolskie). Lusowo, 335 000 PLN, 66,00 m2
    1 / 20
    Dom na sprzedaż (woj. wielkopolskie). Lusowo, 335 000 PLN, 66,00...

    Lusowo

    • 335 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 5 076 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM CAŁOROCZNY WRAZ Z DZIAŁKĄ W LUSOWIE K. POZNANIA NIERUCHOMOŚĆ: Polecam na sprzedaż dom o powierzchni 66 m2 gotowy do zamieszkania całorocznego na działce ROD w Lusowie, gmina...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Podrzewie

    • 1 490 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 8 765 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HanRad Nieruchomości Hanna Radziwiłko
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Dopiewo

    • 829 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 4 064 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliżniak blisko jeziora
    1 / 8
    Dom bliżniak blisko jeziora

    Kiekrz

    • 999 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 8 189 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliżniak blisko jeziora
    1 / 8
    Dom bliżniak blisko jeziora

    Kiekrz

    • 999 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 8 122 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Chyby

    • 2 499 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 10 413 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BROWWAR - Piotr Browarski
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Rokietnica

    • 779 000 zł cena
    • 174 m2 powierzchnia
    • 4 478 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Przeźmierowo

    • 1 399 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 6 569 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Dopiewo

    • 869 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 5 755 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HanRad Nieruchomości Hanna Radziwiłko
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Rokietnica

    • 1 549 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 9 006 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom na sprzedaż w Jastrowie blisko Szamotuł

    Jastrowo

    • 750 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 5 515 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    KOMFORTOWY DOM BLISKO SZAMOTUŁ NOWE STANDARDY REKLAMY: oprócz tradycyjnych zdjęć: WIRTUALNY SPACER - [url] FILM - [url] WIĘCEJ ZDJĘĆ - [url] LOKALIZACJA Zapraszamy d...

  • REZERWACJA Bliźniak 4 pokoje ogród do wprowadzenia
    1 / 19
    REZERWACJA Bliźniak 4 pokoje ogród do wprowadzenia

    Rokietnica

    • 629 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 8 277 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HETMAN Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Rokietnica

    • 980 000 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 4 538 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Chyby

    • 1 990 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 7 654 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HanRad Nieruchomości Hanna Radziwiłko
    Biuro nieruchomości

  • Dom z pięknym widokiem dla Rodziny
    Dom z pięknym widokiem dla Rodziny

    Rokietnica

    • 1 350 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 8 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Dom z ogrodem dla Rodziny - Lusówko
    Dom z ogrodem dla Rodziny - Lusówko

    Lusówko

    • 1 390 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 7 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • KOMFORTOWY DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ NA SPRZEDAŻ – DĄBRÓWKA, UL....

    Dąbrówka

    • 780 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 9 874 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    KOMFORTOWY DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ NA SPRZEDAŻ – DĄBRÓWKA, UL. DAGLEZJOWA | 79 m² | 3 POKOJE | KLIMATYZACJA | OGRÓD | GARAŻ | NOWOCZESNE BUDOWNICTWO | ŚWIETNA LOKALIZACJA BLISKO...

  • Dom Kiekrz rynek pierwotny ul.

    Kiekrz

    • 999 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 8 122 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom pod Poznaniem to przystań dla tych, którzy pragną odetchnąć od wielkomiejskiego szumu. Jednocześnie domy w Kiekrzu pozwalają korzystać z udogodnień i infrastruktury Poznania....

  • Dom Dopiewo,
    1 / 13
    Dom Dopiewo,

    Dopiewo

    • 799 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 6 392 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Oferujemy lokal w zabudowie dwurodzinnej, położony w cichej i przyjaznej okolicy. Jeśli szukasz balansu między komfortem a spoko...

  • Dom Psarskie gm. Śrem,
    1 / 15
    Dom Psarskie gm. Śrem,

    Psarskie

    • 1 140 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 5 877 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Dom wolnostojący 160,32 m² + garaż 33,85 m² - działka 886 m² - Psarskie, gm. Śrem Na sprzedaż przestronny i bardzo funkcjonalny...

  • House for US Military Camp Kosciuszko V Garrison. 2 Jacuzzi Garden AC
    1 / 16
    House for US Military Camp Kosciuszko V Garrison. 2 Jacuzzi Garde...

    Chyby

    • 5 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    House for US Military Camp Kosciuszko V Garrison. 2 Jacuzzi Garden AC 5000 Pln plus gas/Water/ekecticity/gardener/ www.super-apartamenty.pl [tel] Ogłoszenie dodane do wielu portal...

  • Dom Dopiewiec gm. Dopiewo,
    1 / 2
    Dom Dopiewiec gm. Dopiewo,

    Dopiewiec

    • 749 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 6 571 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lewa połowa bliźniaka z rynku pierwotnego. Nieruchomość położona w spokojnej miejscowości z łatwym dostępem do terenów zielonych. Termin oddania - II kwartał 2026 Dom...

  • Dom Rokietnica, Kolejowa
    1 / 15
    Dom Rokietnica, Kolejowa

    Rokietnica

    • 1 150 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 161,94 m² (144,39 m² użytkowej), położony na ogrodzonej działce 450 m² w miejscowości Rokietnica. Nier...

  • Dom Przeźmierowo gm. Tarnowo Podgórne, Południowa
    1 / 15
    Dom Przeźmierowo gm. Tarnowo Podgórne, Południowa

    Przeźmierowo

    • 1 429 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 10 993 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gotowego do zamieszkania, funkcjonalnego domu położonego w dobrej lokalizacji, na spokojnym osiedlu w Przeźmierowie przy ul. Południo...

  • KOMFORTOWE 100m² DLA FIRM (10 OSÓB) | KIEKRZ | 2 MIEJSCA PAR
    1 / 10
    KOMFORTOWE 100m² DLA FIRM (10 OSÓB) | KIEKRZ | 2 MIEJSCA PAR

    Kiekrz

    • 4 990 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    TYTUŁ: KOMFORTOWE 100m² DLA FIRM (10 OSÓB) | KIEKRZ | 2 MIEJSCA PARKINGOWE | 2 ŁAZIENKI OPIS: Oferuję do wynajęcia przestronne, samodzielne mieszkanie o powierzchni 100 m² w Poznan...

  • Rokietnica, dom na działce z potencjałem, MPZP
    1 / 16
    Rokietnica, dom na działce z potencjałem, MPZP

    Rokietnica

    • 699 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 5 975 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż parterowy, 5-pokojowy dom na dużej, kształtnej działce budowlanej w doskonałej lokalizacji w Rokietnicy przy ul. Obornickiej. Dolna kondygnacja idealna na działalność....

  • WOLNOSTOJĄCY | LAS | CISZA | SĘKOWO | natura
    1 / 16
    WOLNOSTOJĄCY | LAS | CISZA | SĘKOWO | natura

    Sękowo

    • 590 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 2 707 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam na prezentację we wtorek 28 kwietnia od godz. 10 - 12. Dom jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym w Sękowie | Duża działka, zielona okolica, stan częściowo do wykończe...

  • Rokietnica, dom z potencjałem i dużym ogrodem
    1 / 16
    Rokietnica, dom z potencjałem i dużym ogrodem

    Rokietnica

    • 1 590 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 8 196 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa oferta domu na sprzedaż w Rokietnicy, w świetnej lokalizacji przy ul. Rolnej. Warta rozważenia, jeśli szukacie Państwo domu z dużym ogrodem lub możliwości połączenia funk...

  • Dom 121 m² 6 pokoi, 2 łazienki, Taras, ogród, Lusówko, Rozalin, u...

    Lusówko

    • 1 160 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 9 587 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom na sprzedaż Powierzchnia:121 m² Liczba pokoi: 6 Rodzaj zabudowy: bliźniak Stan wykończenia: do zamieszkania Rynek: wtórny Dostępne od: do uzgodnienia Typ ogłoszeniodawcy...

  • Dom szeregowiec
    1 / 7
    Dom szeregowiec

    Otusz

    • 575 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 6 687 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pegaz Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości