• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wronkami

(35)
  • Lokal mieszkalny - Szamotuły

    Szamotuły

    • 356 200 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE SYNDYKA O SPRZEDAŻY LOKALU MIESZKALNEGO Szamotuły, ul. Sportowa 26H/1, pow. 54,54 m² Syndyk masy upadłości Anny Pruszkowskiej (sygn. akt: PO1P/GUp-s/1625/2025), działa...

  • Mieszkanie Psarskie gm. Śrem,
    Mieszkanie Psarskie gm. Śrem,

    Psarskie

    • 370 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Wyjątkowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym i własnym ogrodem, parter oraz użytkowe poddasze w miejscowości Psarski...

  • Dom z prywatnym lasem Obelzanki gm. Wronki
    1 / 16
    Dom z prywatnym lasem Obelzanki gm. Wronki

    Obelzanki

    • 1 599 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 4 997 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom z prywatnym lasem i widokiem na Puszczę Notecką – Obelzanki gm. Wronki OFERTA BEZPOŚREDNIA – Kupujący nie płaci prowizji! Prowizję kupującego pokrywa sp...

  • Dom Szamotuły,
    1 / 5
    Dom Szamotuły,

    Szamotuły

    • 625 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 5 581 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej 4 lokalowej, zlokalizowane w Szamotułach. Nieruchomość w stanie deweloperskim z dbałością o energooszczędność i komfort użytk...

  • Domek letniskowy Chojno - Koziołek
    1 / 11
    Domek letniskowy Chojno - Koziołek

    Chojno-Młyn

    • 40 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Witam, Mam do sprzedania domek letniskowy położony w miejscowości Chojno – Koziołek nr 41, niedaleko Wronek w obrębie Puszczy Noteckiej, blisko jeziora Radziszewskiego (5 min pies...

  • Mieszkanie Szamotuły, Ostrorogska
    1 / 10
    Mieszkanie Szamotuły, Ostrorogska

    Szamotuły

    • 465 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 3 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Działka budowlana na sprzedaż - Szamotuły, warunki zabudowy. Powiat szamotulski, woj. wielkopolskie Powierzchnia: 700 m² | Wymiary: 23 m x 32 m Na sprzedaż atrakcyjna działka bu...

  • Mieszkanie do wynajęcia 40m2 - 2 pokoje łazienka aneks kuche
    1 / 11
    Mieszkanie do wynajęcia 40m2 - 2 pokoje łazienka aneks kuche

    Lubasz

    • 1 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę niezależne mieszkanie o łącznej powierzchni 40m2. Umiejscowione w oddzielnym budynku na zamkniętej posesji. Salon + drugi pokój z aneksem kuchennym + łazienka + korytarz. P...

  • Mieszkanie Psarskie gm. Śrem,
    1 / 11
    Mieszkanie Psarskie gm. Śrem,

    Psarskie

    • 439 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przytulne mieszkanie z dużym tarasem - Psarskie k. Śrem Nasze biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Ziemia rolna łąka 0.45 h Ostroròg powiat Szamotuły Ziemia
    1 / 4
    Ziemia rolna łąka 0.45 h Ostroròg powiat Szamotuły Ziemia

    Ostroróg

    • 13 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna łąka położona 0.45h dojazd droga polna położona obrzeże Ostroroga powiat Szamotuły w przyszłości obwodnica Ostroroga cena 13zł za m2do negocjacji

  • Mieszkanie Głuchowo gm. Czempiń,
    1 / 14
    Mieszkanie Głuchowo gm. Czempiń,

    Głuchowo

    • 340 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Mieszkanie z garażem i ogródkiem - Głuchowo / Czempiń | gotowe do własnej aranżacji! Szukasz mieszkania z potencjałem, dodatkow...

  • Dom Obrzycko,
    1 / 15
    Dom Obrzycko,

    Obrzycko

    • 830 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 883 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny i w pełni wykończony dom wolnostojący z 2012 roku, zlokalizowany w spokojnej miejscowości Zielonagóra (powiat szamotulski, gmina Obrzycko) nieopodal Puszczy...

  • Działka inwestycyjna Obrzycko,
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Obrzycko,

    Obrzycko

    • 165 000 zł cena
    • 1 364 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Prezentuję do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Zielonagóra (Powiat Szamotulski, Gmina Obrzycko) o powierzchni 1364 m2. Teren jest objęty Miejscowym Planem Zag...

  • Dom Psarskie gm. Śrem,
    1 / 15
    Dom Psarskie gm. Śrem,

    Psarskie

    • 1 140 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 5 877 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Dom wolnostojący 160,32 m² + garaż 33,85 m² - działka 886 m² - Psarskie, gm. Śrem Na sprzedaż przestronny i bardzo funkcjonalny...

  • Dom Głuchowo

    Głuchowo

    • 1 380 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 8 071 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REZERWACJA!!! Parterowy dom otoczony zielenią w granicy Poznania, gmina Komorniki. Wyobraź sobie miejsce w którym czujesz przestrzeń i wygodę wnętrza a poranki zaczynasz od...

  • Lokal użytkowy Psarskie gm. Śrem,
    1 / 5
    Lokal użytkowy Psarskie gm. Śrem,

    Psarskie

    • 1 150 000 zł cena
    • 820 m2 powierzchnia
    • 1 403 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość komercyjną z dużym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowaną w miejscowości Psarskie, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 310, zaledwie 2,...

  • Zamieszkaj już od dziś! Gotowe! Zadzwoń!
    1 / 9
    Zamieszkaj już od dziś! Gotowe! Zadzwoń!

    Szamotuły

    • 369 767 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 251 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Zamieszkaj już od dziś! Gotowe! Zadzwoń!
    1 / 8
    Zamieszkaj już od dziś! Gotowe! Zadzwoń!

    Szamotuły

    • 426 166 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 611 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Głuchowo

    • 2 600 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HanRad Nieruchomości Hanna Radziwiłko
    Biuro nieruchomości

  • Zamieszkaj już od dziś! Gotowe! Zadzwoń!
    1 / 6
    Zamieszkaj już od dziś! Gotowe! Zadzwoń!

    Szamotuły

    • 481 928 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 6 101 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Psarskie

    • 229 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości