• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kąty Rybackie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wronkami

(35)
  • Dom na sprzedaż w Jastrowie blisko Szamotuł

    Jastrowo

    • 750 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 5 515 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    KOMFORTOWY DOM BLISKO SZAMOTUŁ NOWE STANDARDY REKLAMY: oprócz tradycyjnych zdjęć: WIRTUALNY SPACER - [url] FILM - [url] WIĘCEJ ZDJĘĆ - [url] LOKALIZACJA Zapraszamy d...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Miłkowo

    • 699 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 4 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesne mieszkanie w centrum
    1 / 8
    Nowoczesne mieszkanie w centrum

    Szamotuły

    • 447 414 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 850 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesne mieszkanie w centrum
    1 / 8
    Nowoczesne mieszkanie w centrum

    Szamotuły

    • 573 387 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 352 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesne mieszkanie w centrum
    1 / 8
    Nowoczesne mieszkanie w centrum

    Szamotuły

    • 365 230 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 940 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesne mieszkanie w centrum
    1 / 8
    Nowoczesne mieszkanie w centrum

    Szamotuły

    • 581 464 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesne mieszkanie w centrum
    1 / 8
    Nowoczesne mieszkanie w centrum

    Szamotuły

    • 438 240 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 826 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesne mieszkanie w centrum
    1 / 8
    Nowoczesne mieszkanie w centrum

    Szamotuły

    • 433 235 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Szamotuły

    • 2 100 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Stajkowo

    • 279 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 2 907 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman oddział Czarnków
    Biuro nieruchomości

  • siedlisko z lasem i stawem okolice Pniew

    Zajączkowo

    • 1 350 000 zł cena
    • 70 600 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Katarzyna
    archiwista

  • Dom Szamotuły ul.

    Szamotuły

    • 940 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 530 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zapoznania się z oferta domu w Szamotułach- zlokalizowany blisko trasy wylotowej na Poznań- DW184Dom wyremontowany kilka lat temu- zarówno wnętrza jak i z zewnątrz. Pr...

  • Na sprzedaż dom z ogrodem, Szamotuły

    Szamotuły

    • 890 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 945 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 180 m2 blisko centrum Szamotuł. Parter domu składa się z dwóch pokoi - biura i pomieszczenia gospodarczego z wyjściem na ogród, kuchn...

  • Dzalka rolna łąka Ostroròg

    Ostroróg

    • 65 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzalka rolna łąka Ostroròg powiat Szamotuły jesteś zainteresowany zaproponuj cenę jestem otwarty na propozycje cenową zaproponuj cenę

  • Działki budowlane w lesie, w okolicy jeziora
    Działki budowlane w lesie, w okolicy jeziora

    Białokoszyce

    • 45 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działki budowlane znajdujące się w miejscowości Białokoszyce, na terenie Sierakowskiego Parku Krajobrazowego, przy lesie, niedaleko jeziora. Cicha, spokojna okolica. 5 km...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mniszki gm. Skulsk - działka na sprzedaż 0,679 ha
    1 / 11
    Mniszki gm. Skulsk - działka na sprzedaż 0,679 ha

    Mniszki

    • 340 000 zł cena
    • 6 791 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Polecamy Państwu ofertę sprzedaży działki rolnej (nr 167/15) położonej w miejscowości Mniszki, gm. Skulsk. Działka oddalona jest od jeziora Skulska Wieś o około 400 m. Kształt dzia...

  • Działka Sarbia

    Sarbia

    • 85 000 zł cena
    • 3 105 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka w Sarbii, gmina Mieścisko, powiat wągrowiecki. IDEALNA NA AGROTURYSTYKĘ Z PRZEZNACZENIEM ZABUDOWY LETNISKOWEJ Przedstawiamy: DZIAŁKĘ REKREACYJNĄ o...

  • Dom Runowo

    Runowo

    • 360 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 2 536 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM NA DUŻEJ DZIAŁCE Runowo gm. Wągrowiec Na sprzedaż dom jednorodzinny wraz z budynkami gospodarczymi, położony w Runowie. Przedstawiamy budynek parterowy z użytkowym p...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Średnica

    • 850 000 zł cena
    • 202 m2 powierzchnia
    • 4 208 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BROWWAR - Piotr Browarski
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Podrzewie

    • 1 490 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 8 765 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HanRad Nieruchomości Hanna Radziwiłko
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dębogóra

    • 120 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 2 265 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Ryczywół

    • 279 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 3 624 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Ryczywół

    • 375 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 2 193 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Drawsko

    • 799 000 zł cena
    • 293 m2 powierzchnia
    • 2 727 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman oddział Czarnków
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Średnica

    • 850 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 5 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Śmieszkowo

    • 859 000 zł cena
    • 224 m2 powierzchnia
    • 3 835 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ryczywół

    • 309 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Wizany

    • 539 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 5 134 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman oddział Czarnków
    Biuro nieruchomości

  • Wielka okazja inwestycyjna w Ryczywole

    Ryczywół

    • 1 999 000 zł cena
    • 1 565 m2 powierzchnia
    • 1 278 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    illia Kolomiiets
    Agent nieruchomości

  • Oferta sprzedaży kamienicy w centrum Ryczywołu

    Ryczywół

    • 320 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 1 940 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    illia Kolomiiets
    Agent nieruchomości

  • WYJĄTKOWA OFERTA DOMU W RYCZYWÓLE

    Ryczywół

    • 280 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 4 913 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    illia Kolomiiets
    Agent nieruchomości

  • Oferta sprzedaży kamienicy w centrum Ryczywołu

    Ryczywół

    • 800 000 zł cena
    • 579 m2 powierzchnia
    • 1 382 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    illia Kolomiiets
    Agent nieruchomości

  • **Na sprzedaż: Atrakcyjna działka gruntu w Ryczywole**

    Ryczywół

    • 310 000 zł cena
    • 3 256 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    illia Kolomiiets
    Agent nieruchomości

  • Sprzedam zadbany dom z pięknym ogrodem
    1 / 16
    Sprzedam zadbany dom z pięknym ogrodem

    Stare Bielice

    • 829 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 4 684 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SPRZEDAM ZADBANY DOM Z PIĘKNYM OGRODEM I WIDOKIEM NA RZEKĘ NOTEĆ Sprzedam bardzo zadbany dom wolnostojący o pow. 177 m2 w Starych Bielicach, położony na działkach 104/2, 104/3 i 1...

  • Agroturystyka w Puszczy Noteckiej

    Zatom Nowy

    • 3 950 000 zł cena
    • 150 000 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Gospodarstwo agroturystyczne Olchowy Młyn w Puszczy Noteckiej do sprzedania na zasadach wyłączności w sieci KNC Nieruchomości. Kupujący nie płaci prowizji! Agent prowadzący Rafał...

  • Działki w Grzebienisku
    1 / 7
    Działki w Grzebienisku

    Grzebienisko

    • 400 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam na sprzedaż już tylko 1 działkę która posiada własny egzemplarz z warunkami zabudowy o wymiarach front 25 m x głębokość 50 m , media : Prąd ,woda i telefon. Zlokalizowane międz...

  • Działka Gorzewo

    Gorzewo

    • 2 400 000 zł cena
    • 75 200 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    7,5 ha ziemi z własnym lasem, nad rzeką. WZ dla 5 różnych inwestycji Działka marzeń - natura, spokój i potencjał inwestycyjny zarówno na cele prywatne oraz biznesowe. Wyobr...

  • Sprzedam 10-letni dom w Romanowie Górnym, gmina Czarnkow
    1 / 2
    Sprzedam 10-letni dom w Romanowie Górnym, gmina Czarnkow

    Romanowo Górne

    • 750 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom na wsi, wszystkie media,oprocz wodociągu 2 czynne studnie,budynek gospodarczy - w nim 2 miejsca garażowe, 17 metrów na 6 metrów, sufit betonowy, częściowo podpiwniczo...

  • Lokal użytkowy Kamionna gm. Międzychód,
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kamionna gm. Międzychód,

    Kamionna

    • 1 580 000 zł cena
    • 854 m2 powierzchnia
    • 1 851 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Kamionnej - budynek wielomieszkaniowy, hala, garaże - duży potencjał dochodowy. Na sprzedaż rozbudowana nieruchomość inwestycyjna położona w...

  • Dom Runowo gm. Kórnik,
    1 / 8
    Dom Runowo gm. Kórnik,

    Runowo

    • 246 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 60 m², położony w spokojnym Runowie, zaledwie 1 km od Kórnika. Idealna propozycja dla rodziny, pary lub inwestora szukającego p...

  • Działka budowlana Mieściska gm. Duszniki, Wiosenna
    1 / 11
    Działka budowlana Mieściska gm. Duszniki, Wiosenna

    Mieściska

    • 150 000 zł cena
    • 1 248 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Mieściska, gmina Duszniki. To idealne miejsce na Twój dom, z dala od wielkomiejskiego zgi...

  • WOLNOSTOJĄCY | LAS | CISZA | SĘKOWO | natura
    1 / 16
    WOLNOSTOJĄCY | LAS | CISZA | SĘKOWO | natura

    Sękowo

    • 590 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 2 707 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam na prezentację we wtorek 28 kwietnia od godz. 10 - 12. Dom jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym w Sękowie | Duża działka, zielona okolica, stan częściowo do wykończe...

  • Działka Dzierżążno wielkie

    Dzierżążno Wielkie

    • 32 000 zł cena
    • 779 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BURMISTRZ WIELENIA o g ł a s z adrugi przetarg ustny nieograniczonyna zbycie prawa własności nieruchomości gruntowej oznaczonej nr ewidencyjnym 626/9, księga wieczysta Nr PO2T/000...

  • Działka Dzierżążno wielkie

    Dzierżążno Wielkie

    • 34 000 zł cena
    • 836 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BURMISTRZ WIELENIAo g ł a s z adrugi przetarg ustny nieograniczonyna zbycie prawa własności nieruchomości gruntowej oznaczonej nr ewidencyjnym 626/10, księga wieczysta Nr PO2T/000...

  • Działka Herburtowo

    Herburtowo

    • 75 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BURMISTRZ WIELENIAo g ł a s z adrugi przetarg ustny nieograniczonyna zbycie prawa własności nieruchomości gruntowej oznaczonej nr ewidencyjnym 47, księga wieczysta Nr PO2T/0003004...