• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Człopa

(1)
  • Urokliwie położony teren w Człopie na Pojezierzu Wałeckim
    1 / 5
    Urokliwie położony teren w Człopie na Pojezierzu Wałeckim

    Człopa

    • 1 168 500 zł cena
    • 16 567 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż przepięknie położona nieruchomość w Człopie na Pojezierzu Wałeckim, w pobliżu dwóch jezior- Jeziora Miejskiego oraz Jeziora Młyńskiego Wielkiego, przy skrzyżowaniu ulic...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę w Drezdenku o pow. 3695 m2
    1 / 7
    Sprzedam działkę w Drezdenku o pow. 3695 m2

    Drezdenko

    • 209 000 zł cena
    • 3 695 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SPRZEDAM DZIAŁKĘ W DREZDENKU O POW. 3695 m2 Oferuję na sprzedaż działkę rolną z możliwością przekształcenia na budowlaną o nr ew. 179/8 o pow. 3695 m2 (ok. 37 arów) w Drezdenku. D...

  • Działka nad Jeziorem L brzeg78m K.Choszczna.1 Ha. OKAZJA
    1 / 15
    Działka nad Jeziorem L brzeg78m K.Choszczna.1 Ha. OKAZJA

    Zieleniewo

    • 300 000 zł cena
    • 11 403 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna z linią brzegową Jeziora Pławno w Zieleniewie okolice Choszczna. Działka z bezpośrednim dostępem do jeziora. Teren położony między brzegiem atrakcyjnego jeziora a dro...

  • Działka w Zieleniewie, 7km od morza
    1 / 9
    Działka w Zieleniewie, 7km od morza

    Zieleniewo

    • 329 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DUŻA, ponad 0,5 ha DZIAŁKA W ZIELENIEWIE k/KOŁOBRZEGU ! Przedstawiamy Państwu atrakcyjnie zlokalizowaną, niezabudowaną działkę położoną w Zieleniewie w gminie Kołobrzeg, w odległo...

  • Sprzedam działki z budynkiem garażowo-warsztatowym
    1 / 10
    Sprzedam działki z budynkiem garażowo-warsztatowym

    Drezdenko

    • 230 000 zł cena
    • 1 465 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM DZIAŁKI Z POSTAWIONYM BUDYNKIEM WARSZTATOWO-GARAŻOWYM W DREZDENKU Oferuję na sprzedaż 3 sąsiadujące ze sobą działki rolno-budowlane o nr ew. 179/7 o pow. 1069 m2, 173/1...

  • Działka budowlana w Drezdenku ul. Słoneczna
    1 / 9
    Działka budowlana w Drezdenku ul. Słoneczna

    Drezdenko

    • 135 000 zł cena
    • 502 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM DZIAŁKĘ W DREZDENKU O POW. 502 m2 Oferuję na sprzedaż działkę o nr ew. 1545 o pow. 502 m2 (5 arów) w Drezdenku. Działka znajduje się w ładnej okolicy, w cichym i spokojny...

  • DZIAŁKA INWESTYCYJNA !! DRAWNO

    Drawno

    • 1 300 000 zł cena
    • 13 451 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Ogłoszenie Sprzedaży Działki Inwestycyjnej w Drawnie, Województwo Zachodniopomorskie, cena 1 300 000 złZapraszamy do zakupu atrakcyjnej działki inwestycyjnej położonej w malownicze...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Drezdenku
    1 / 6
    Sprzedam działkę budowlaną w Drezdenku

    Drezdenko

    • 159 000 zł cena
    • 2 099 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ W DREZDENKU O POW. 2099 m2 Oferuję na sprzedaż działkę o nr ew. 148/2, obręb Radowo o pow. 2099 m2 (21 arów). Działka znajduje się w cichym i spokojnym...

  • Dzialka
    Dzialka

    Trzcianka

    • 20 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam, sprzedam działkę (ul. Tetmajera) na której znajduje się murowany domek z piwnicą, łazienką z wc. Prąd i woda podłączone. Na działce jest pomieszczenie gospodarcze. Wiecej in...

  • Sprzedam działki w Jabłonowie
    1 / 2
    Sprzedam działki w Jabłonowie

    Jabłonowo

    • 168 000 zł cena
    • 1 531 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki w Jabłonowie, działki posiadają bezterminowe warunki zabudowy na domy jednorodzinne. Zlokalizowane w cichej miejscowości, w okolicy osiedla domów jednorodzinnych p...

  • Sprzedam działkę - super oferta
    1 / 2
    Sprzedam działkę - super oferta

    Dobino

    • 250 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o działce w spokojnym i oddalonym od ludzi miejscu, gdzie jedynym hałasem jest śpiew ptaków. To idealne miejsce dla Ciebie. Działka budowlana położona w Dobinie między Pił...

  • Działka pod budownictwo mieszkaniowe Kołobrzeg- Zieleniewo
    1 / 8
    Działka pod budownictwo mieszkaniowe Kołobrzeg- Zieleniewo

    Zieleniewo

    • 4 840 000 zł cena
    • 28 488 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Duża działka o pow 28 488m2 inwestycyjna idealna dla dewelopera pod zabudowę domów jednorodzinnych w okolicy Parku rozrywki Dziki Zachód w Kołobrzeg- Zieleniewo 170zł/m2

  • Działka rolna Zieleniewo gm. Kołobrzeg
    1 / 3
    Działka rolna Zieleniewo gm. Kołobrzeg

    Zieleniewo

    • 300 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA ROLNA W ZIELENIEWIE K/KOŁOBRZEGU! Przedstawiamy Państwu grunt rolny położony w Zieleniewie w gminie Kołobrzeg, w odległości 7 km od morza, blisko Kołobrzegu. OPIS LOKALIZ...

  • Syndyk sprzeda udział w prawie własności nieruchomości!
    Syndyk sprzeda udział w prawie własności nieruchomości!

    Mierzęcin

    • 15 000 zł cena
    • 1 369 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OGŁOSZENIE Syndyk masy upadłości Marcina Tecława w upadłości sprzeda w drodze bezprzetargowej (sprzedaż z wolnej ręki) udział wynoszący 1/8 w prawie własności nieruchomości grunto...

  • Działka siedliskowa nad rozlewiskiem 4 km od morza

    Zieleniewo

    • 375 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Marzysz o własnej posesji z widokiem na wodę, a jednocześnie chcesz być o krok od tętniącego życiem kurortu? Ta oferta łączy ekologiczny styl życia, ciszę natury i bliskość Kołobrz...

  • Działka rolna Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Jantarowa
    1 / 8
    Działka rolna Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Jantarowa

    Zieleniewo

    • 375 280 zł cena
    • 4 691 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka dla inwestora o pow. 4.691 m2, który poczeka na zmianę planu zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową. Wymiary działki: długość 28,5 m wzdłuż ul. Jantarowej. głębokość-...

  • Działka budowlana Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Chabrowa
    1 / 13
    Działka budowlana Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Chabrowa

    Zieleniewo

    • 718 800 zł cena
    • 3 594 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przeznaczenie: grunt rolny z prawem zabudowy Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na infor...

  • Działka budowlana Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Liliowa
    1 / 5
    Działka budowlana Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Liliowa

    Zieleniewo

    • 650 000 zł cena
    • 5 172 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zieleniewo na sprzedaż działka gruntu o pow. 5.172 m2 oddalona ok. 3 km do morza. Działka położona na granicy administracyjnej Kołobrzegu i Zieleniewa w sąsiedztwie nowo powstając...

  • Działka Zieleniewo gm. Kołobrzeg
    Działka Zieleniewo gm. Kołobrzeg

    Zieleniewo

    • 516 120 zł cena
    • 2 346 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zieleniewo ul. Malinowa na sprzedaż niezabudowana działka budowlana o pow. 2.346 m2 (nad działką biegnie linia energetyczna). Teren obniżony, trzeba go nawozić. Pozostałe media są...

  • Działki z WZ nad jeziorem w otulinie Drawieńskiego Parku N.
    1 / 9
    Działki z WZ nad jeziorem w otulinie Drawieńskiego Parku N.

    Przesieki

    • 715 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż nieruchomość składającą się z 3 działek o numerach ewidencyjnych 152/2, 424 i 149 położonych w sercu małej rekreacyjnej miejscowości Przesieki, Gmina Krzyż Wlkp...

  • Działka przemysłowo-usługowa w Drezdenku
    1 / 8
    Działka przemysłowo-usługowa w Drezdenku

    Drezdenko

    • 1 000 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż: działka produkcyjno-usługowa z pozwoleniem na budowę hali w Drezdenku, Aleja Piastów Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość o przeznaczeniu produkcyjno-usługowy...

  • Działka przemysłowo-usługowa z halami w Drezdenku
    1 / 8
    Działka przemysłowo-usługowa z halami w Drezdenku

    Drezdenko

    • 1 500 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż: działka produkcyjno-usługowa z halami w Drezdenku, Aleja Piastów Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość o przeznaczeniu produkcyjno-usługowym, położoną w Drezde...

  • 1 / 2
    Działka, 4 999 m², Słonów

    Słonów

    • 145 000 zł cena
    • 4 999 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości PHU Agroimpex Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Słonowie ogłasza o wyznaczeniu terminu przetargu pisemnego, nieograniczonego, ofertowego na sprzedaż niezabu...

  • Działka budowlana
    1 / 7
    Działka budowlana

    Zieleniewo

    • 675 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych o pow. 1500 m2 z możliwością powiększenia do 4500m2. Wszystkie media { prąd, woda, kanaliza, gaz, świat...

  • Działka budowlana Wałcz Kłębowiec, wszystkie media w drodze
    1 / 11
    Działka budowlana Wałcz Kłębowiec, wszystkie media w drodze

    Kłębowiec

    • 129 000 zł cena
    • 883 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w urokliwym miejscu wraz z wydanymi warunkami zabudowy w centrum miejscowości Kłębowiec gm. Wałcz. Działka nr 145/5 o powierzchni 883m². Ważnym atutem s...

  • Działka Radęcin

    Radęcin

    • 150 000 zł cena
    • 2 763 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    BURMISTRZ DOBIEGNIEWAOGŁASZA DRUGI PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONYNA SPRZEDAŻ PRAWA WŁASNOŚCI NIŻEJ WYMIENIONEJNIERUCHOMOŚCI ZABUDOWANEJ, STANOWIĄCEJWŁASNOŚĆ GMINY Lp.Nr ewidencyjny...

  • Działka Dzierżążno wielkie

    Dzierżążno Wielkie

    • 32 000 zł cena
    • 779 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BURMISTRZ WIELENIA o g ł a s z adrugi przetarg ustny nieograniczonyna zbycie prawa własności nieruchomości gruntowej oznaczonej nr ewidencyjnym 626/9, księga wieczysta Nr PO2T/000...

  • Działka Dzierżążno wielkie

    Dzierżążno Wielkie

    • 34 000 zł cena