• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Objezierze

(1)
  • Sprzedam działkę 1333 m2
    1 / 3
    Sprzedam działkę 1333 m2

    Objezierze

    • 90 000 zł cena
    • 1 333 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka na sprzedaż w miejscowości Objezierze Zachodniopomorskie w sam raz na budowę domu lub domku letniskowego, w miejscowości są dookoła jeziora, las teren fajny na wypo...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka nad Jeziorem L brzeg78m K.Choszczna.1 Ha. OKAZJA
    1 / 15
    Działka nad Jeziorem L brzeg78m K.Choszczna.1 Ha. OKAZJA

    Zieleniewo

    • 300 000 zł cena
    • 11 403 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna z linią brzegową Jeziora Pławno w Zieleniewie okolice Choszczna. Działka z bezpośrednim dostępem do jeziora. Teren położony między brzegiem atrakcyjnego jeziora a dro...

  • Działka w Zieleniewie, 7km od morza
    1 / 9
    Działka w Zieleniewie, 7km od morza

    Zieleniewo

    • 329 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DUŻA, ponad 0,5 ha DZIAŁKA W ZIELENIEWIE k/KOŁOBRZEGU ! Przedstawiamy Państwu atrakcyjnie zlokalizowaną, niezabudowaną działkę położoną w Zieleniewie w gminie Kołobrzeg, w odległo...

  • Sprzedaż udziału w nieruchomości zabudowanej

    Chłopowo

    • 35 482 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk Masy Upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Agnieszki Kowalczyk sprzeda z wolnej ręki: - udział w wysokości ¼ w prawie własności nieruchomo...

  • Działka pod budownictwo mieszkaniowe Kołobrzeg- Zieleniewo
    1 / 8
    Działka pod budownictwo mieszkaniowe Kołobrzeg- Zieleniewo

    Zieleniewo

    • 4 840 000 zł cena
    • 28 488 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Duża działka o pow 28 488m2 inwestycyjna idealna dla dewelopera pod zabudowę domów jednorodzinnych w okolicy Parku rozrywki Dziki Zachód w Kołobrzeg- Zieleniewo 170zł/m2

  • 1 / 2
    Sprzedaż udziału w nieruchomości zabudowanej

    Chłopowo

    • 26 611 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka rolna Zieleniewo gm. Kołobrzeg
    1 / 3
    Działka rolna Zieleniewo gm. Kołobrzeg

    Zieleniewo

    • 300 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA ROLNA W ZIELENIEWIE K/KOŁOBRZEGU! Przedstawiamy Państwu grunt rolny położony w Zieleniewie w gminie Kołobrzeg, w odległości 7 km od morza, blisko Kołobrzegu. OPIS LOKALIZ...

  • Działka siedliskowa nad rozlewiskiem 4 km od morza

    Zieleniewo

    • 375 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Marzysz o własnej posesji z widokiem na wodę, a jednocześnie chcesz być o krok od tętniącego życiem kurortu? Ta oferta łączy ekologiczny styl życia, ciszę natury i bliskość Kołobrz...

  • Działka rolna Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Jantarowa
    1 / 8
    Działka rolna Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Jantarowa

    Zieleniewo

    • 375 280 zł cena
    • 4 691 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka dla inwestora o pow. 4.691 m2, który poczeka na zmianę planu zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową. Wymiary działki: długość 28,5 m wzdłuż ul. Jantarowej. głębokość-...

  • Działka budowlana Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Chabrowa
    1 / 13
    Działka budowlana Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Chabrowa

    Zieleniewo

    • 718 800 zł cena
    • 3 594 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przeznaczenie: grunt rolny z prawem zabudowy Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na infor...

  • Działka budowlana Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Liliowa
    1 / 5
    Działka budowlana Zieleniewo gm. Kołobrzeg, Liliowa

    Zieleniewo

    • 650 000 zł cena
    • 5 172 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zieleniewo na sprzedaż działka gruntu o pow. 5.172 m2 oddalona ok. 3 km do morza. Działka położona na granicy administracyjnej Kołobrzegu i Zieleniewa w sąsiedztwie nowo powstając...

  • Działka Zieleniewo gm. Kołobrzeg
    Działka Zieleniewo gm. Kołobrzeg

    Zieleniewo

    • 516 120 zł cena
    • 2 346 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zieleniewo ul. Malinowa na sprzedaż niezabudowana działka budowlana o pow. 2.346 m2 (nad działką biegnie linia energetyczna). Teren obniżony, trzeba go nawozić. Pozostałe media są...

  • Nieruchomość - Chłopowo

    Chłopowo

    • 14 192 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka budowlana
    1 / 7
    Działka budowlana

    Zieleniewo

    • 675 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych o pow. 1500 m2 z możliwością powiększenia do 4500m2. Wszystkie media { prąd, woda, kanaliza, gaz, świat...

  • Działka budowlana na obrzeżach Starego Klukomia
    1 / 9
    Działka budowlana na obrzeżach Starego Klukomia

    Stary Klukom

    • 70 000 zł cena
    • 843 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ofertą sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 843 m2 na obrzeżach miejscowości Stary Klukom od strony wyjazdu na Choszczno , do miasta 5 km drogą asfaltową. W ofercie o tej...

  • działki letniskowe
    1 / 4
    działki letniskowe

    Chłopowo

    • 52 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działki rekreacyjne pod zabudowę całoroczną, działki położone w pobliżu jezior i lasów . Energia elektryczna w drodze przy działkach. Spokój do wypoczynku, raj do wędkowan...

  • Nieruchomość - Chłopowo

    Chłopowo

    • 10 644 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż