• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Suliborek
  • Drzeńsk Mały
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Bytowo

(1)
  • Dom w urokliwej okolicy 98 tys.!
    1 / 12
    Dom w urokliwej okolicy 98 tys.!

    Bytowo

    • 98 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 817 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ofertą sprzedaży jest dom w urokliwej miejscowości Bytowo , zachodniopomorskie , gmina Dobrzany w pobliżu miejscowości Krzemień (ok. 2 km) i pięknie zagospodarowanego jeziora " Krz...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • SPRZEDAM DZIAŁKE BUDOWLANĄ
    1 / 3
    SPRZEDAM DZIAŁKE BUDOWLANĄ

    Recz

    • 200 000 zł cena
    • 1 284 m2 powierzchnia
    • 156 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka polożona jest w centrum miasteczka przy ulicy, wszelkie media w chodniku

  • DOBRZANY- DOM PILNE!!!!

    Dobrzany

    • 620 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 2 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOBRZANY- DOM PILNA SPRZEDAŻ!!!!!Proponujemy Państwu do sprzedaży ładny zadbany, podpiwniczony dom -bliźniak, z 5 pokojami, garażem w bryle budynku, piwnicą i  dużym strychem...

  • działka budowlana
    1 / 6
    działka budowlana

    Marianowo

    • 75 000 zł cena
    • 910 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną. 910 m2 za 75 000 zł.- położona w Marianowie, gmina Marianowo, pow. Stargard, województwo zachodniopomorskie. Numer działki: 759/164 Nr dzi...

  • Działka budowlano rekreacyjna
    1 / 5
    Działka budowlano rekreacyjna

    Marianowo

    • 109 000 zł cena
    • 1 448 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży działkę budowlano-rekreacyjną o powierzchni 1448 m2 położoną w Marianowie, gmina Marianowo, pow. Stargard, województwo zachodniopomorskie. Numer działki: 75...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Ińsko

    • 169 900 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 2 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Biuro Nieruchomości DOM-STYL
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Suchań

    • 199 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    KERNER NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • KAMIENICĘ Z PIEKARNIĄ CUKIERNIĄ
    1 / 7
    KAMIENICĘ Z PIEKARNIĄ CUKIERNIĄ

    Recz

    • 1 300 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYPOSAŻONĄ , NIECZYNNĄ Z TRADYCJAMI PIEKARNIĘ CUKIERNIE SPRZEDAM WRAZ Z KAMIENICĄ JEDNOPIĘTROWĄ Z WYSOKIM STRYCHEM , PODPIWNICZONĄ W CENTRUM MIASTECZKA SPRZEDAM WRAZ Z WŁASNYMI RE...

  • SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ
    1 / 4
    SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ

    Recz

    • 210 000 zł cena
    • 1 287 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka o wymiarach średnio 32 m x 41 m, płaska, pośrodku z uskokiem, znajduje się w centrum miasta. Wszystkie media są w chodniku.

  • Zainwestuj w działki budowlane
    1 / 3
    Zainwestuj w działki budowlane

    Ińsko

    • 395 000 zł cena
    • 3 049 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień Dobry. Na sprzedaż są trzy niezabudowane działki w obrębie Miałka w gminie Ińsko, woj. zachodniopomorskim. Dz. nr 1/42 o pow. 3.049m2, 1/43 o pow. 3.030m2 i 1/48 o pow. 3.015...

  • 1 / 3

    Nowe

    Atrakcyjna dzialka budowlana w ok . jeziora Ińsko

    Linówko

    • 392 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjnie położona działka budowlana w miejscowości Linówko o pow. 4900 m2. Działka jest położona w okolicy malowniczego jeziora Ińsko i jest objęta Miejscowym Planem Zagospodaro...

  • Atrakcyjna dzialka budowlana w ok. jeziora Ińsko
    1 / 3
    Atrakcyjna dzialka budowlana w ok. jeziora Ińsko

    Linówko

    • 392 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Ińsko
    1 / 4
    Działka Ińsko

    Ińsko

    • 149 900 zł cena
    • 476 m2 powierzchnia
    • 315 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko u nas ! Na Sprzedaż: Dwie Działki Budowlane - Centrum Miasta Ińsko, 150 m od Plaży Lokalizacja: Centrum miasta Ińsko, woj. zachodniopomorskie Odległość od jeziora: zaledwi...

  • Dom nad jeziorem Szadzko – własna linia brzegowa
    1 / 16
    Dom nad jeziorem Szadzko – własna linia brzegowa

    Szadzko

    • 995 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 547 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jedyna taka okazja na mapie Zachodniopomorskiego — dom w pierwszej linii brzegowej jeziora Szadzko, z bezpośrednim, prywatnym dostępem do wody. Nie szukaj dalej. Dom i jego charak...