• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Trzebownisko
  • Katowice
  • Dobrzyń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Ińsko

(1)
  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Ińsko

    • 169 900 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 2 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Biuro Nieruchomości DOM-STYL
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie własnościowe 77m2

    Drawsko Pomorskie

    • 240 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 3 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie Drawsko Pomorskie w centrum powierzchni 77 m2 Mieszkanie zlokalizowane na parterze posiada 4 pokoje, w tym duży salon, 3 sypialnie, kuchnia z aneksem,łazienk...

  • Mieszkanie sprzedaż Choszczno

    Choszczno

    • 250 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 209 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie sprzedaż , położone w CHOSZCZNIE w centrum miasta, na które składają się trzy pokoje, kuchnia, łazienka , o pow 48m,  usytuowane na czwartym piętrze. Stan mieszkani...

  • Sprzedam mieszkanie w Rzęśnicy, blisko Złocieniec

    Złocieniec

    • 138 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam !!! Mieszkanie dwupokojowe (46 metrów) w Rzęśnicy, 4 km od Złocieńca. Do mieszkania przynależy murowany GARAŻ i duży OGRÓDEK z miejscem na grilla. Mieszkanie w bloku, w...

  • 4 p. Złocieniec

    Złocieniec

    • 350 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 224 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Widok na rzekę. P 17, 13 , 9, 9 M2. Miejsca parkingowe po obu stronach budynku.

  • CHOSZCZNO-OKOLICA 8KM-MIESZKANIE SPRZEDAŻ

    Choszczno

    • 145 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 2 736 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    CHOSZCZNO-okolica, wieś ok. 8km-mieszkanie na sprzedaż w cenie do negocjacji.Dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój., balkon, piwnica, pomieszczenie gospodarcze.W pokojach ścian...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Linowno

    • 95 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 2 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Biuro Nieruchomości DOM-STYL
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Drawsko Pomorskie

    • 365 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 4 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    DRAWSKIE NIERUCHOMOŚCI Ewa Jakszuk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Suchań

    • 199 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    KERNER NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Maszewo

    • 260 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Łobez

    • 1 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Biuro Nieruchomości DOM-STYL
    Biuro nieruchomości

  • Okazja ! Mieszkanie 2 pokojowe Koszalin-Bonin
    Okazja ! Mieszkanie 2 pokojowe Koszalin-Bonin

    Bonin

    • 199 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie dwu pokojowe - 37, 92 m2, około 3 km od granicy Koszalina na parterze w budynku wielorodzinnym o niskiej zabudowie, niepodpiwniczonym. Budynek po modernizacji w 2023r. W...

  • Mieszkanie 3 pokojowe na parterze
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe na parterze

    Maszewo

    • 199 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ustawne 3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem w Maszewie! Lokalizacja: Maszewo, ul. Sportowa Powierzchnia: 47,26 m² Liczba pokoi: 3 Z przyjemnością prezentujemy wyjątkow...

  • Nieruchomość - Wysiedle

    Wysiedle

    • 41 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 977 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Burmistrz Łobza ogłasza trzeci przetarg ustny nieograniczony na zbycie udziału Gminy Łobez w ½ części prawa własności nieruchomości gruntowej zabudowanej oznaczonej numerem geodezy...

  • Kawalerka w spokojnej okolicy Łobez
    1 / 7
    Kawalerka w spokojnej okolicy Łobez

    Łobez

    • 159 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 5 679 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie jednopokojowe z oddzielną, widną kuchnią o pow. 28 mkw położone na 2 piętrze w niskim bloku na Osiedlu Hanki Sawickiej w Łobzie. Standard: okna PCV, na podłogach panele,...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 4
    Sprzedam mieszkanie

    Runowo

    • 250 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie w bloku dwupiętrowym o pow. 65,90. 3 pokoje, kuchnia,łazienka, przedpokój.Do mieszkania należą pomieszczenia gospodarcze, piwnica, i dostęp do strychu.Dobra lok...

  • Kawalerka do wynajęcia w spokojnej okolicy Łobez
    1 / 7
    Kawalerka do wynajęcia w spokojnej okolicy Łobez

    Łobez

    • 1 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

• Sprzedam Mieszkanie do remontu TANIO
    1 / 8
    Sprzedam Mieszkanie do remontu TANIO

    Choszczno

    • 22 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie własnościowe (jeden właściciel), niezadłużone, bezczynszowe do generalnego remontu - własnej aranżacji 17km od Choszczna, do mieszkania przynależą piwnica, stry...

  • Mieszkanie na sprzedaż Koszalin Bonin po generalnym remoncie
    1 / 16
    Mieszkanie na sprzedaż Koszalin Bonin po generalnym remoncie

    Bonin

    • 310 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 850 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie przeszło gruntowny remat w 24roku zostały wymienione wszystkie instalacje elektryczne nowe dzwi okna podłogi nowe gładzie nowa instalacja hydrauliczna duży garaż 35m2 pr...

  • Mieszkanie 90,4m2 Duży potencjał-Smoleń/k.Choszczna
    1 / 5
    Mieszkanie 90,4m2 Duży potencjał-Smoleń/k.Choszczna

    Choszczno

    • 340 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 90,4 m², położone w spokojnej miejscowości Smoleń, zaledwie 6 km...

  • Sprzedam mieszkanie w Rzęśnicy, blisko Złocieniec
    1 / 4
    Sprzedam mieszkanie w Rzęśnicy, blisko Złocieniec

    Rzęśnica

    • 180 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam !!! Mieszkanie dwupokojowe (46 metrów) w Rzęśnicy, 4 km od Złocieńca. Do mieszkania przynależy murowany GARAŻ i duży OGRÓDEK z miejscem na grilla. Mieszkanie w bloku, w sk...

  • Choszczno - 4 pokoje, 1 piętro, duża loggia
    1 / 3
    Choszczno - 4 pokoje, 1 piętro, duża loggia

    Choszczno

    • 360 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    4 pokoje 56,33 m² 1 piętro loggia Choszczno, ul. Grunwaldzka Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 56,33 m², położone na 1. piętrze budynku po termomod...