• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Katowice
  • Jastarnia
  • Bodzęcin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Tucze

(3)
  • 1 / 4

    Nowe

    Działka z linia brzegową jeziora .

    Tucze

    • 960 740 zł cena
    • 87 340 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Atrakcyjna działka o pow. 87340 m2 położona w miejscowości Tucze, gm Dobra nad jeziorem Woświn. Działka z linią brzegową jeziora Woświn, które jest jednym z największych jezior w P...

  • Działka z linią brzegową jeziora Woświn
    1 / 3
    Działka z linią brzegową jeziora Woświn

    Tucze

    • 960 740 zł cena
    • 87 340 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem oferty jest działka o pow. 87340 m2 położona w miejscowości Tucze, gm Dobra nad jeziorem Woświn. Działka z linią brzegową jeziora Woświn, które jest jednym z największy...

  • Działka rekreacyjna nad jeziorem Woświn, miejscowość Tucze, 500m2

    Tucze

    • 42 500 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 500 m2, położona w miejscowości Tucze, gm. Dobra, powiat Łobeski. Działka położona jest nad jeziorem Woświn, jednym z największych...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Ińsko

    • 169 900 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 2 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Biuro Nieruchomości DOM-STYL
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Dębice

    • 550 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 4 701 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka z WZ, 3566 m2 Gildnica gm. Radowo Małe, las, rzeka
    1 / 7
    Działka z WZ, 3566 m2 Gildnica gm. Radowo Małe, las, rzeka

    Gostomin

    • 80 000 zł cena
    • 3 566 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twoje miejsce wśród zieleni – cisza, spokój i natura! Szukasz idealnej działki na wymarzony dom lub wakacyjny azyl? Ta przestronna działka 3 566 m² w malowniczej okolicy nad rzeką...

  • Działka rekreacyjna Owsino gm.chociwel
    Działka rekreacyjna Owsino gm.chociwel

    Oświno

    • 30 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna 150 m kwadratowych ogrodzona 100 m do jeziora. Owświno gm.chociwal. 30 tyś.zł. tel.[tel]

  • Zainwestuj w działki budowlane
    1 / 3
    Zainwestuj w działki budowlane

    Ińsko

    • 395 000 zł cena
    • 3 049 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień Dobry. Na sprzedaż są trzy niezabudowane działki w obrębie Miałka w gminie Ińsko, woj. zachodniopomorskim. Dz. nr 1/42 o pow. 3.049m2, 1/43 o pow. 3.030m2 i 1/48 o pow. 3.015...

  • Działka budowlana, usługowa
    1 / 5
    Działka budowlana, usługowa

    Bobrowniki

    • 81 000 zł cena
    • 2 671 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow. 2671 m2, przy skrzyżowaniu dróg w Bobrownikach, 30 min. od Szczecina "Berlinką, DK 142". Dogodny kształt działki na dom lub usługi różnego rodzaju. WIele możliwości...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 4
    Sprzedam mieszkanie

    Runowo

    • 250 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie w bloku dwupiętrowym o pow. 65,90. 3 pokoje, kuchnia,łazienka, przedpokój.Do mieszkania należą pomieszczenia gospodarcze, piwnica, i dostęp do strychu.Dobra lok...

  • Zostań Rolnikiem! Działka 1,5 ha!
    1 / 9
    Zostań Rolnikiem! Działka 1,5 ha!

    Radowo Wielkie

    • 149 000 zł cena
    • 15 400 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca! Na sprzedaż atrakcyjna działka siedliskowa o powierzchni 1,54 ha, położona w miejscowości Kolon...

  • 1 / 3

    Nowe

    Atrakcyjna dzialka budowlana w ok . jeziora Ińsko

    Linówko

    • 392 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjnie położona działka budowlana w miejscowości Linówko o pow. 4900 m2. Działka jest położona w okolicy malowniczego jeziora Ińsko i jest objęta Miejscowym Planem Zagospodaro...

  • Atrakcyjna dzialka budowlana w ok. jeziora Ińsko
    1 / 3
    Atrakcyjna dzialka budowlana w ok. jeziora Ińsko

    Linówko

    • 392 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Ińsko
    1 / 4
    Działka Ińsko

    Ińsko

    • 149 900 zł cena
    • 476 m2 powierzchnia
    • 315 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko u nas ! Na Sprzedaż: Dwie Działki Budowlane - Centrum Miasta Ińsko, 150 m od Plaży Lokalizacja: Centrum miasta Ińsko, woj. zachodniopomorskie Odległość od jeziora: zaledwi...

  • Dom z lokalem usł. pośród zieleni i ciszy.
    1 / 11
    Dom z lokalem usł. pośród zieleni i ciszy.

    Lesięcin

    • 919 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 3 535 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wśród lasów i jezior – Lesięcin Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w miejscowości Lesięcin (gmina Węgorzyno, powiat łobeski, woj. zachodniopomorskie). Nieruchom...