• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Słubice
  • Tarnowskie Góry
  • Wieleń +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Nowogard

(2)
  • Dom inwestycyjny z oddzielnymi mieszkaniami
    1 / 14
    Dom inwestycyjny z oddzielnymi mieszkaniami

    Nowogard

    • 499 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 1 996 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ofertą sprzedaży jest dom inwestycyjny o powierzchni około 250 m² położony 6 km od Nowogardu. Budynek jednokondygnacyjny znajduje się na działce o powierzchni 557 m². Nieruchomość...

  • Piękny,rodzinny dom z ogrodem w spokojnej okolicy.

    Nowogard » ul. Norwida

    • 1 150 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 5 252 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    !UWAGA!Istnieje możliwość na ZAMIANĘ na mieszkanie w Szczecinie w rozliczeniu.Na sprzedaż wolnostojący dom murowany, niepodpiwniczony z poddaszem użytkowym i zagospodarowanym stryc...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Płoty

    • 505 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 4 676 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Płoty

    • 466 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 4 199 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Dębice

    • 550 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 4 701 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Bliźniak w stanie deweloperskim - Białuń
    Bliźniak w stanie deweloperskim - Białuń

    Białuń

    • 680 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 4 595 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koszty pośrednictwa pokrywa strona sprzedająca. Cena obejmuje stan deweloperski jednego z ostatnich nowoczesnych domów na Osiedlu Harmonii. Dom znajduje się na funkcjonującym już...

  • Bliźniak w stanie deweloperskim - Białuń
    1 / 15
    Bliźniak w stanie deweloperskim - Białuń

    Białuń

    • 829 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 5 602 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koszty pośrednictwa pokrywa strona sprzedająca. Atrakcyjna oferta jednego z ostatnich nowoczesnych domów na Osiedlu Harmonii. Dom znajduje się na funkcjonującym już od kilku lat...

  • Bezpieczna przystań dla rodziny-woda, prąd, ogrzewanie-własne
    1 / 16
    Bezpieczna przystań dla rodziny-woda, prąd, ogrzewanie-własne

    Budzieszewice

    • 749 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 682 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    To nie jest dom z katalogu dewelopera. To solidna, poniemiecka konstrukcja, która przetrwała wojny i kryzysy, a teraz została zmodernizowana do standardów XXI wieku. Kupujesz tu ni...