• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kierlikówka
  • Bąkowice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Nowogard

(2)
  • Mieszkanie Nowogard
    1 / 11
    Mieszkanie Nowogard

    Nowogard

    • 387 855 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,46 m². Lokal usytuowany jest na 3 piętrze niskiego bloku w Nowogardzie. Mieszkanie składa się z : *2 rozkładowe...

  • Mieszkanie Nowogard
    1 / 3
    Mieszkanie Nowogard

    Nowogard

    • 285 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 786 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m². Lokal znajduje się na 2 piętrze niskiego bloku w Nowogardzie. Mieszkanie składa się z : *2 rozkładowe pokoj...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Goleniów

    • 529 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    KERNER NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rusinowo

    • 490 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Maszewo

    • 260 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Łobez

    • 1 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Biuro Nieruchomości DOM-STYL
    Biuro nieruchomości

  • Goleniów, cztery pokoje 87 m2 w otulinie lasu.

    Goleniów » ul. Matejki

    • 739 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 8 398 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

      Goleniów mieszkanie czteropokojowe usytuowane na zamkniętym osiedlu przy ul. Jana Matejki. Lokal o powierzchni 87 m2 usytuowany na trzecim piętrze.  Budynek&n...

  • Mieszkanie 3 pokojowe na parterze
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe na parterze

    Maszewo

    • 199 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ustawne 3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem w Maszewie! Lokalizacja: Maszewo, ul. Sportowa Powierzchnia: 47,26 m² Liczba pokoi: 3 Z przyjemnością prezentujemy wyjątkow...

  • Przestronne mieszkanie 150 m², możliwość podziału
    1 / 16
    Przestronne mieszkanie 150 m², możliwość podziału

    Goleniów

    • 730 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Niższa cena o 69.000 zł! Mieszkanie o powierzchni 150,85 m² znajdujące się w domu wolnostojącym dwulokalowym, położonym na działce o powierzchni 402 m². Dla lokali ustanowiono umo...

  • Kawalerka w spokojnej okolicy Łobez
    1 / 7
    Kawalerka w spokojnej okolicy Łobez

    Łobez

    • 159 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 5 679 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie jednopokojowe z oddzielną, widną kuchnią o pow. 28 mkw położone na 2 piętrze w niskim bloku na Osiedlu Hanki Sawickiej w Łobzie. Standard: okna PCV, na podłogach panele,...

  • Mieszkanie 4 pokojowe, 130 m2 w centrum Goleniowa
    1 / 15
    Mieszkanie 4 pokojowe, 130 m2 w centrum Goleniowa

    Goleniów

    • 559 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    WYJĄTKOWA PRZESTRZEŃ – 130 m² POTENCJAŁU W CENTRUM GOLENIOWA Na sprzedaż niezwykle przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w kamienicy przy ul. Konstytucji 3 Maj...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 4
    Sprzedam mieszkanie

    Runowo

    • 250 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie w bloku dwupiętrowym o pow. 65,90. 3 pokoje, kuchnia,łazienka, przedpokój.Do mieszkania należą pomieszczenia gospodarcze, piwnica, i dostęp do strychu.Dobra lok...

  • Wynajem mieszkania
    1 / 4
    Wynajem mieszkania

    Goleniów

    • 2 300 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie umeblowane w centrum miasta, blisko sklepy szkoły, park. Balkon francuski. Czynsz 540zł, gaz 40 zł, prąd wg zużycia. Kaucja 2000 zł,

  • Mieszkanie 34,11 m2- Goleniów
    1 / 15
    Mieszkanie 34,11 m2- Goleniów

    Goleniów

    • 229 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 736 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 34,11 m² położone w centrum Goleniowa przy Kościuszki 3. Lokal znajduje się na czwartym piętrze bloku. Zgodnie z księgą wieczystą...

  • Kawalerka do wynajęcia w spokojnej okolicy Łobez
    1 / 7
    Kawalerka do wynajęcia w spokojnej okolicy Łobez

    Łobez

    • 1 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

• Stepnica-blisko plaży-3 wejścia-garaż-ogród

    Stepnica » ul. Sikorskiego

    • 280 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 2 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym położone w urokliwej nadmorskiej miejscowości Stepnica ( woj. zachodniopomorskie) nad Zalewem Szczecińskim zaledwie kilka minut spac...

  • Mieszkanie Gryfice
    Mieszkanie Gryfice

    Gryfice

    • 285 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe, słoneczne mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią, położone w spokojnej części Gryfic przy ul. Dąbskiego 42B. To propozycja dla rodziny, która szuka komforto...