• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Witkowice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Nowogard

(2)
  • Mieszkanie Nowogard
    1 / 11
    Mieszkanie Nowogard

    Nowogard

    • 387 855 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,46 m². Lokal usytuowany jest na 3 piętrze niskiego bloku w Nowogardzie. Mieszkanie składa się z : *2 rozkładowe...

  • Mieszkanie Nowogard
    1 / 3
    Mieszkanie Nowogard

    Nowogard

    • 285 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 786 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m². Lokal znajduje się na 2 piętrze niskiego bloku w Nowogardzie. Mieszkanie składa się z : *2 rozkładowe pokoj...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Goleniów

    • 529 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    KERNER NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Maszewo

    • 260 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Wynajem mieszkania
    1 / 4
    Wynajem mieszkania

    Goleniów

    • 2 300 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie umeblowane w centrum miasta, blisko sklepy szkoły, park. Balkon francuski. Czynsz 540zł, gaz 40 zł, prąd wg zużycia. Kaucja 2000 zł,

  • Mieszkanie Gryfice
    Mieszkanie Gryfice

    Gryfice

    • 285 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe, słoneczne mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią, położone w spokojnej części Gryfic przy ul. Dąbskiego 42B. To propozycja dla rodziny, która szuka komforto...