• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Goleniów

(6)
  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Goleniów

    • 1 190 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 5 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KERNER NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Goleniów

    • 890 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KERNER NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Przestronny dom ze stawem-możliwa negocjacja ceny
    1 / 16
    Przestronny dom ze stawem-możliwa negocjacja ceny

    Goleniów

    • 1 280 000 zł cena
    • 251 m2 powierzchnia
    • 5 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CENA DOMU DO NEGOCJACJI! - prezentacja możliwa po wcześniejszej rezerwacji terminu! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 251 m², na działce 846...

  • Unikatowy dom łączący ekologię i świetny styl
    1 / 14
    Unikatowy dom łączący ekologię i świetny styl

    Goleniów

    • 2 500 000 zł cena
    • 217 m2 powierzchnia
    • 11 521 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy dom w Marszewie – Symbioza Natury, Designu i Ponadprzeciętnej Jakości Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący, wybudowany według indywidualnego projektu. To pro...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Goleniów

    • 920 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KERNER NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Goleniów

    • 1 350 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 6 888 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KERNER NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom do remontu z dużą działką
    1 / 10
    Dom do remontu z dużą działką

    Komarowo

    • 299 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 984 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Niższa cena o 17% Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku? Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe siedlisko położone w malowniczej i spokojnej wsi Komarowo, zaledwie kilka minut drogi...

  • Bliźniak w stanie deweloperskim - Białuń
    Bliźniak w stanie deweloperskim - Białuń

    Białuń

    • 680 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 4 595 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koszty pośrednictwa pokrywa strona sprzedająca. Cena obejmuje stan deweloperski jednego z ostatnich nowoczesnych domów na Osiedlu Harmonii. Dom znajduje się na funkcjonującym już...

  • Bliźniak w stanie deweloperskim - Białuń
    1 / 15
    Bliźniak w stanie deweloperskim - Białuń

    Białuń

    • 829 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 5 602 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koszty pośrednictwa pokrywa strona sprzedająca. Atrakcyjna oferta jednego z ostatnich nowoczesnych domów na Osiedlu Harmonii. Dom znajduje się na funkcjonującym już od kilku lat...

  • Dom Żdżary gm. Goleniów
    1 / 9
    Dom Żdżary gm. Goleniów

    Żdżary

    • 739 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 390 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom parterowy na sprzedaż - Zdżary k. Goleniowa - 769 000 zł Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim położony w spokojnej miejscowości Zdżary...

  • Cichy dom wolnostojący przy lesie blisko Szczecina
    1 / 11
    Cichy dom wolnostojący przy lesie blisko Szczecina

    Bolechowo

    • 699 999 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 5 933 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący z 1930 roku, położony w Bolechowie gminie Goleniów, na działce 1057 m², z budynkiem gospodarczym i 3 garażami blaszanymi. Nieruchomość położona bezpośr...

  • 0% prowizji, nowy dom wolnostojący TYLKO 6 500/mkw
    1 / 13
    0% prowizji, nowy dom wolnostojący TYLKO 6 500/mkw

    Modrzewie

    • 999 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 6 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego domu wolnostojącego na kameralnym osiedlu w Modrzewiu. Promocja na pierwszy z 3 domów na tym osiedlu oferta 0% prowizji - wynagrodzenie...

  • Parterowy dom z pięknym ogrodem i wyjściem do lasu
    1 / 16
    Parterowy dom z pięknym ogrodem i wyjściem do lasu

    Kąty

    • 1 290 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 9 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam na Dzień Otwarty 16.05(sobota) Godzina 12:00-14:00 Prezentacja możliwa po wcześniejszej rezerwacji Nie czekaj i zadzwoń już dziś! ----------------------------------------...