dom na sprzedaż
31 mar 2023

Dom jednorodziny o pow. 216, 6 pokoi

woj. Zachodniopomorskie pow. goleniowski gm. goleniowski
Dodane 3 lata temu, Piątek, 31 marzec 2023 16:50
999 999 zł 216 m2
999 999 zł 216 m2 4 630 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 216 m2
Cena za metr 4 630 zł/m2
ID oferty K26367703

Opis

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego domu jednorodzinnego znajdujący się w Czarnej Łące.

Spokojna cicha okolica z pięknym krajobrazem 800 m2 do jeziora Dąbie. Szybki dojazd do Szczecina 10 km. Dom leży na działce o pow. 1450 m2, dom ma pow. 216 m2, pow. użytkowa 160 m2.

Dom składa się z parteru, w skład którego wchodzi przestronny salon z kominkiem wyjściem na taras i aneksem kuchennym, wiatrołapem, wnęka, która może służyć jako spiżarka, duży przestronny przedpokój, łazienka, plus dwie sypialnia, garderoba. I piętro skalda się z 3 dużych sypialni, dużego przedpokoju i dziej łazienki.

Cała działka jest ogrodzona, dookoła znajdują się domki jednorodzinne. Na działce znajduje się garaż wolnostojący dwustanowiskowy/warsztat o powierzchni 70 m.

Ogrzewanie jest ogrzewany gazem oraz kominkiem jest też możliwość podłączenia zwykłego kotła w garażu. Dom został całkowicie odmalowany.

Polecam i zapraszam do kontaktu.

*********************************************************
INWESTOR NIERUCHOMOŚCI — Agenci PRO

Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą.
ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości.

Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !!

Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości.
Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny.
Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość.
Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych.
Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej.