działka na sprzedaż
8 lis 2022

Działka 2.3103ha,m.Bobolice,las,dr.asfaltowa.

woj. Zachodniopomorskie pow. koszaliński gm. koszaliński
Dodane 3 lata temu, Wtorek, 8 listopad 2022 11:40
1 189 800 zł 23 103 m2
1 189 800 zł 23 103 m2 52 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 23 103 m2
Cena za metr 52 zł/m2
Typ działki Rolne
ID oferty K23275376

Opis

Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntową niezabudowaną zlokalizowaną w miejscowości Bobolice, powiat koszaliński, woj. zachodniopomorskie o powierzchni 2.3103 ha. Rodzaje użytków, tj: RV-0.4052 ha,RVI-1.0677 ha,N-0.8374 ha.
Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

Kompleks działek z możliwością zabudowy, który przylega do drogi wojewódzkiej w kierunku Koszalina i sąsiaduje z budynkami jednorodzinnymi.
Teren jest wspaniale ukształtowany ze strumieniami płynącymi wzdłuż malowniczych jarów, obszarem leśnym oraz pięknym jeziorem wraz z tamą. Z działki rozpościera się wspaniała panorama na okolicę. Teren znajduje się w obrębie miasta, więc istnieje możliwość podziału na dużą ilość atrakcyjnych działek.
Poza niniejszą działką do sprzedazy są działki współgraniczące o powierzchni - 12.0880 ha, 1.000 ha, 1.0770 ha, 18.0224 ha. Łącznie powierzchnia- 34.4977 ha.
Bardzo atrakcyjna i godna polecenia nieruchomość gruntowa dla inwestorów.

Cena do rozmów.

*********************************************************
INWESTOR NIERUCHOMOŚCI — Agenci PRO

Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą.
ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości.

Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !!

Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości.
Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny.
Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość.
Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych.