• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Szczecin

(38)
  • Dom Szczecin Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce
    Dom Szczecin Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce

    Szczecin

    • 1 450 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 14 949 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom o pow. 97 m2 , z piwnicą położony na działce 3191 m2 w urokliwej dzielnicy Szczecina - Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce. Ta lokalizacja to idealne m...

  • Dom sprzedam
    1 / 6
    Dom sprzedam

    Szczecin

    • 1 790 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 6 173 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Sprzedam dom cały wynajęty , dobra inwestycjia + Lokal 50m z osobnym wejściem + Inpost co przynosi przyzwoity przychód . Wrazie pytań prosze dzwonić .

  • Dom Szczecin Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce, Nauczycielska
    Dom Szczecin Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce, Nauczycielska

    Szczecin

    • 829 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 769 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy dom z ogromnym potencjałem Szczecin, Płonia | przestrzeń, cisza i możliwości Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 165 m, położony na dużej, u...

  • Dom bezczynszowy z ogromnym potencjałem – Gumieńce, Szczecin
    1 / 16
    Dom bezczynszowy z ogromnym potencjałem – Gumieńce, Szczecin

    Szczecin

    • 799 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom o powierzchni 160 m², z ekspozycją z każdej strony świata, co zapewnia bardzo dobre doświetlenie wnętrz przez cały dzień. Najważniejsze informacje: Cena: 799 000 zł Cena za...

  • Dom Szczecin Pogodno, Grzegorza z Sanoka
    Dom Szczecin Pogodno, Grzegorza z Sanoka

    Szczecin

    • 11 900 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Na wynajem wyjątkowy, skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ok.200 m, położony w sercu Pogodna, zaledwie kilka kroków od Rynku Pogodno. Nieruchomość po generalnym remon...

  • Dom Szczecin Wielgowo, Gościniec
    Dom Szczecin Wielgowo, Gościniec

    Szczecin

    • 1 349 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 6 364 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu wolnostojącego w Szczecinie Wielgowo - w sąsiedztwie lasu. Dom zlokalizowany jest w cichej, spokojnej u...

  • Dom Szczecin Warszewo
    Dom Szczecin Warszewo

    Szczecin

    • 859 999 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 10 618 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesne domy i bliźniaki w zabudowie przy ul Andersena Przedsprzedaż! Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w nowo powstającym osiedlu przy ul. Andersena. Inwest...

  • Dom Szczecin Warszewo
    Dom Szczecin Warszewo

    Szczecin

    • 949 999 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 10 796 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Już pod koniec 2025 roku/początek 2026 będziesz mógł wprowadzić się do nowoczesnego domu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Szczecina - Warszewie. Kameralne, zamknięte...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Szczecin Bezrzecze
    Dom Szczecin Bezrzecze

    Szczecin

    • 1 549 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 10 259 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu w spokojnej, zielonej okolicy, z dużym ogrodem i przestronnymi wnętrzami? Ta oferta łączy wygodę, nowoczesną architekturę i indywidualny projekt w jednym! Dom o powi...

  • Dom Szczecin Warszewo, Gwiazdy Polarnej
    Dom Szczecin Warszewo, Gwiazdy Polarnej

    Szczecin

    • 799 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 8 978 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    |Ogródek, balkon | 4 pokoje | poddasze do adaptacji | 2 msc. postojowe | do wykończenia | Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalne mieszkania położonego n...

  • Dom Szczecin Osów, Andersena
    1 / 9
    Dom Szczecin Osów, Andersena

    Szczecin

    • 959 999 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 10 323 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Szczecin Bezrzecze, Zaściankowa
    1 / 9
    Dom Szczecin Bezrzecze, Zaściankowa

    Szczecin

    • 898 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 10 090 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ gotowy szeregowiec położony przy ul. Zaściankowej na Bezrzeczu. Domy w cenie mieszkania z wydanym pozwoleniem na użytkowanie w topowej lokalizacji Szczecin- Bezrzecze...

  • Dom Szczecin
    1 / 9
    Dom Szczecin

    Szczecin

    • 9 900 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Dom na wynajem - Szczecin, ul. Chlebowa| idealny dla firm / pracowników Do wynajęcia przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny w Szczecinie, doskonały pod zakwaterowan...

  • Dom Szczecin Osów
    1 / 6
    Dom Szczecin Osów

    Szczecin

    • 789 999 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 10 260 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    789 999 zł cena tylko do 10.05.2026! - Po tym terminie cena wrośnie To ostatnie dni, aby wybrać segment z największym ogrodem w inwestycji. Szukasz 4 pokoi w cenie mieszkania w...

  • Nowoczesny wolnostojący, 5-pokoi, garaż, ogród!!!
    1 / 4
    Nowoczesny wolnostojący, 5-pokoi, garaż, ogród!!!

    Szczecin

    • 1 549 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 10 259 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeżeli chcesz zamieszkać w domu wolnostojącym zlokalizowanym w zielonej spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, ta oferta jest dla Ciebie. Dom zlokalizowany w Bezrzeczu. Duże prze...

  • Środkowy segment z dużym garażem, 4-pokoje ogródek
    1 / 9
    Środkowy segment z dużym garażem, 4-pokoje ogródek

    Szczecin

    • 889 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 9 560 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa inwestycja w Prżęsocinie, na trasie Szczecin Północ - Police. Zamieszkaj w nowym w pełni rozkładowym domu w pięknej i malowniczej miejscowości, w sąsiedztwie niskiej kameralne...

  • Skrajny segment, 2 m.parkingowe,, 4-pokoje ogródek
    1 / 10
    Skrajny segment, 2 m.parkingowe,, 4-pokoje ogródek

    Szczecin

    • 859 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 9 440 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Duży przestronny dom Gumieńce!!!
    1 / 16
    Duży przestronny dom Gumieńce!!!

    Szczecin

    • 6 900 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    OFERTA WYŁĄCZNIE U NAS W BIURZE! Szukasz domu do wynajęcia? Ta oferta skierowana jest dla firm szukających domu dla maksymalnie 9 pracowników ale nie tylko nadaje się pod biura ,ga...

  • Warszewo-Bliźniak z ogromnym potencjałem

    Szczecin » ul. Na Stoku

    • 3 180 000 zł cena
    • 483 m2 powierzchnia
    • 6 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bliźniak z ogromnym potencjałem – 3 niezależne mieszkania | 483 m² | Garaż 2-stanowiskowy Na sprzedaż przestronny, solidnie wybudowany dom w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierz...

  • Dom Szczecin Gumieńce, Osikowa
    1 / 15
    Dom Szczecin Gumieńce, Osikowa

    Szczecin

    • 1 599 000 zł cena
    • 247 m2 powierzchnia
    • 6 474 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu wolnostojącego w rewelacyjnej lokalizacji - w dzielnicy Gumieńce, w rejonie ulicy Wierzbowej. Dom zloka...