• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rzeszów
  • Kowalów
  • Gliwice
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Żabnica

(1)
  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Żabnica

    • 900 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PRONOVO Kordus
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom w Mierzynie ul. Rolnicza

    Mierzyn

    • 890 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 6 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom idealny dla rodziny. Oferujemy Państwu domy w zabudowie bliźniaczej znajdujące się w Mierzynie na ul. Rolniczej . Domy budowane są na jednej ze ślepych uliczek, co sprawi...

  • 1 / 4
    Ustowo 80m3+30 strych +2miejsca parkingowe

    Szczecin

    • 689 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 6 264 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam bliźniaka w Ustowie 80 m2 + ok 30 m2 powierzchni strychowej, ogród ok 135 m2, przed budynkiem dwa miejsca parkingowe na wyłączność. Stan do wykończenia tel. [tel]

  • Nieruchomość inwestycyjna - dom na sprzedaż.

    Szczecin

    • 1 150 000 zł cena
    • 307 m2 powierzchnia
    • 3 746 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w dzielnicy Gumieńce w Szczecinie. - DOPUSZCZAMY w częściowym ROZLICZENIU przyjęcie nieruchomości (dom, mieszkanie, działka budowl...

  • Niepowtarzalna oferta dla inwestora.

    Szczecin

    • 1 120 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 1 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dwa niezależne mieszkania i hala z potencjałem w cenie poniżej kosztów budowy. Działka gratis! Na gruncie 1127m2 budynek o pow. całkowitej 700m2,użytkowej 551m2. Na parterze budyn...

  • Bliźniak z 2020 roku, Podjuchy

    Szczecin

    • 1 150 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 9 746 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do oferty domu  w pięknej okolicy w dzielnicy Podjuchy.  Oferta dla osób ceniących sobie spokój i bliskość lasów. Dom z 2020  urządzony z wysokiej klasy...

  • Szeregowiec, 5 pokoi + 2 miejsca postojowe-gotowe!

    Szczecin

    • 799 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 5 790 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Polecam na sprzedaż nowy segment na osiedlu Bukowo z ogródkiem o powierzchni 220 mkw.!Budynki są już wybudowane i obecnie trwają prace związane z zagospodarowaniem terenu.Na powier...

  • Częściowo wykończony szeregowiec, Bukowo, bez PCC!

    Szczecin

    • 799 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 5 790 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Polecam na sprzedaż nowy, częściowo wykończony segment na osiedlu Bukowo.Budynki są już wybudowane i obecnie trwają prace związane z zagospodarowaniem terenu. Wszystkie ściany zost...

  • ROD"SKARBÓWKA"DOM REKREACYJNY,NA DZIAŁCE 420M2.

    Szczecin

    • 329 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 784 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Proponujemy do zakupu zlokalizowany na działce o powierzchni 420 m2, dom rekreacyjny, murowany, na Rodzinnych Ogrodach Działkowych pn.""SKARBÓWKA'', m. Szczecin. Dom rekreacyjny...

  • Dom bliźniak
    1 / 4
    Dom bliźniak

    Kurów

    • 899 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 8 027 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRO-WIE Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • dzialka i dom w lasie w srodku miasta Prawobrzeze
    1 / 5
    dzialka i dom w lasie w srodku miasta Prawobrzeze

    Szczecin

    • 1 500 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dzialka otoczona z trzech stron LASEM. Prawdziwym starym lasem. Nie ma sasiadow. W srodku miasta!!! Z jednej strony ulica Pszenna. Bardzo dobrze skomunikowana. Na dzialce stara n...

  • 1 / 4
    Syndyk sprzeda duży dom wolnostojący

    Mierzyn

    • 1 863 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 5 822 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Volhy Karcheuskaya ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż z wolnej ręki: nieruchomości, po...

  • Syndyk sprzeda duży dom wolnostojący – nowa, niższa cena

    Mierzyn

    • 1 490 400 zł cena
    • 319 m2 powierzchnia
    • 4 673 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Gumieńce na sprzedaż nowoczesny szeregowiec.

    Szczecin

    • 1 399 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 10 065 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję Państwu na sprzedaż szeregowiec w znakomitej lokalizacji na Gumieńcach o powierzchni 139 m2 w stanie deweloperskim. Wybudowany z bardzo dobrych materiałów jakościowo. Stro...

  • Bardzo ładny dom w kameralnej lokalizacji .

    Szczecin

    • 2 690 000 zł cena
    • 273 m2 powierzchnia
    • 9 854 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję Państwu na sprzedaż bardzo ładny dom jednorodzinny w kameralnej lokalizacji na Warszewie. Dom o powierzchni użytkowej 273,5 m2, położony jest na działce o powierzchni 690 m...

  • Szczecin-komfortowy dom.

    Szczecin » ul. Zdrojowa

    • 1 699 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 7 230 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny zadbany, doskonale doświetlony dom o powierzchni około 235 m2 posadowiony na zagospodarowanej działce gruntu 587 m2 w pełni ogrodzony.Okolica zielona, spokojna o niskie...

  • Dom z ogromnym potencjałem przy lesie

    Szczecin

    • 999 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 3 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Polecam na sprzedaż dom w spokojnej części osiedla Zdroje w otulinie lasu.Szukasz swojego nowego miejsca, które możesz dostosować do swoich potrzeb?Ofertę stanowi dom w zabudowie b...

  • Duży przestronny dom Gumieńce!!!
    1 / 16
    Duży przestronny dom Gumieńce!!!

    Szczecin

    • 6 900 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    OFERTA WYŁĄCZNIE U NAS W BIURZE! Szukasz domu do wynajęcia? Ta oferta skierowana jest dla firm szukających domu dla maksymalnie 9 pracowników ale nie tylko nadaje się pod biura ,ga...

  • Środkowy segment z dużym garażem, 4-pokoje ogródek
    1 / 9
    Środkowy segment z dużym garażem, 4-pokoje ogródek

    Szczecin

    • 889 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 9 560 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa inwestycja w Prżęsocinie, na trasie Szczecin Północ - Police. Zamieszkaj w nowym w pełni rozkładowym domu w pięknej i malowniczej miejscowości, w sąsiedztwie niskiej kameralne...

  • Nowoczesny wolnostojący, 5-pokoi, garaż, ogród!!!
    1 / 4
    Nowoczesny wolnostojący, 5-pokoi, garaż, ogród!!!

    Szczecin

    • 1 549 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 10 259 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeżeli chcesz zamieszkać w domu wolnostojącym zlokalizowanym w zielonej spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, ta oferta jest dla Ciebie. Dom zlokalizowany w Bezrzeczu. Duże prze...

  • Sprzedam dom letniskowy nad jeziorem Wełtyń k. Gryfina
    1 / 12
    Sprzedam dom letniskowy nad jeziorem Wełtyń k. Gryfina

    Wełtyń

    • 175 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 5 148 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opis Na sprzedaż dom letniskowy o łącznej powierzchni 34 m2. LOKALIZACJA: Domek drewniany zlokalizowany na terenie ośrodka stowarzyszenia „Rusałka” nad jeziorem Wełtyń. Dogodny doj...

  • Dom Siadło Dolne gm. Kołbaskowo
    1 / 15
    Dom Siadło Dolne gm. Kołbaskowo

    Siadło Dolne

    • 7 900 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    | Skrajny szereg | 4 pokoje | ogród | Siadło Dolne | Widok na Odrę | Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu skrajnego segmentu domu w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w m...

  • Dom Lubicz gm. Widuchowa
    1 / 15
    Dom Lubicz gm. Widuchowa

    Lubicz

    • 420 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SUPER OFERTA, NOWA NA RYNKU! W ofercie dom w zabudowie szeregowej, dwa poziomy, o łącznej powierzchni całkowitej 120 m2, w księdze wieczystej 66,50 m2, z tarasem, piwnicą i stryche...

  • Dom Szczecin Warszewo, Gwiazdy Polarnej
    Dom Szczecin Warszewo, Gwiazdy Polarnej

    Szczecin

    • 799 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 8 978 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    |Ogródek, balkon | 4 pokoje | poddasze do adaptacji | 2 msc. postojowe | do wykończenia | Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalne mieszkania położonego n...

  • Dom Szczecin Wielgowo, Gościniec
    Dom Szczecin Wielgowo, Gościniec

    Szczecin

    • 1 349 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 6 364 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu wolnostojącego w Szczecinie Wielgowo - w sąsiedztwie lasu. Dom zlokalizowany jest w cichej, spokojnej u...

  • Dom Szczecin Warszewo
    Dom Szczecin Warszewo

    Szczecin

    • 859 999 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 10 618 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesne domy i bliźniaki w zabudowie przy ul Andersena Przedsprzedaż! Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w nowo powstającym osiedlu przy ul. Andersena. Inwest...

  • Dom Szczecin Warszewo
    Dom Szczecin Warszewo

    Szczecin

    • 949 999 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 10 796 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Już pod koniec 2025 roku/początek 2026 będziesz mógł wprowadzić się do nowoczesnego domu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Szczecina - Warszewie. Kameralne, zamknięte...

  • Dom bezczynszowy z ogromnym potencjałem – Gumieńce, Szczecin
    1 / 16
    Dom bezczynszowy z ogromnym potencjałem – Gumieńce, Szczecin

    Szczecin

    • 799 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom o powierzchni 160 m², z ekspozycją z każdej strony świata, co zapewnia bardzo dobre doświetlenie wnętrz przez cały dzień. Najważniejsze informacje: Cena: 799 000 zł Cena za...

  • Dom Szczecin Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce, Nauczycielska
    Dom Szczecin Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce, Nauczycielska

    Szczecin

    • 829 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 769 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy dom z ogromnym potencjałem Szczecin, Płonia | przestrzeń, cisza i możliwości Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 165 m, położony na dużej, u...

  • Dom sprzedam
    1 / 6
    Dom sprzedam

    Szczecin

    • 1 790 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 6 173 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Sprzedam dom cały wynajęty , dobra inwestycjia + Lokal 50m z osobnym wejściem + Inpost co przynosi przyzwoity przychód . Wrazie pytań prosze dzwonić .

  • Dom Szczecin Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce
    Dom Szczecin Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce

    Szczecin

    • 1 450 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 14 949 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom o pow. 97 m2 , z piwnicą położony na działce 3191 m2 w urokliwej dzielnicy Szczecina - Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce. Ta lokalizacja to idealne m...