• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tucze
  • Katowice
  • Jastarnia
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Burowo

(1)
  • 1 / 4
    Działka 2400m2,Burowo, gm Goleniów

    Burowo

    • 125 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miejscowości Burowo, gm. Goleniów, pow. goleniowski, woj. zachodniopomorskie, o powierzchni 2.400m2.W ewidencji gruntów działk...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Niezabudowana działka rolna – udział

    Komarowo

    • 962 zł cena
    • 20 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Ogłoszenie o sprzedaży Sylwester Zięciak – Syndyk masy upadłości Krystyny Marszałkiewicz – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zaprasza do składania ofert na...

  • Bądź pierwszy! Wybierz piękną działkę.

    Białuń

    • 142 000 zł cena
    • 1 137 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Jesteś pierwszy ? To twoja działka będzie najtańsza i najładniej położona. Oferujemy na sprzedaż pięknie położony kompleks 12 działek .Białuń położony w odległości 7 km od Golenio...

  • Bliźniak z pompą ciepła i fotowoltaiką- Promocja

    Kliniska Wielkie

    • 925 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 5 818 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Obniżona cena o 60 000 PLN tylko dla pierwszego Klienta- nie czekaj! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego domu w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu w Kliniskach Wie...

  • Nowy dom wolnostojący- PROMOCJA!

    Kliniska Wielkie

    • 1 100 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 5 671 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Obniżona cena o 95 000 PLN tylko dla pierwszego Klienta- nie czekaj!Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego domu wolnostojącego na kameralnym osiedlu w Kliniskach Wielkich.Osie...

  • Syndyk sprzeda udział w działce rolnej

    Komarowo

    • 961 zł cena
    • 20 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sylwester Zięciak – Syndyk masy upadłości Piotra Marszałkiewicza – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zaprasza do składania ofert na zakup składników wchodząc...

  • Sprzedam trzy działki w Białuniu blisko lasu.

    Białuń

    • 150 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż trzy działki po 1000m2 w znakomitej i topowej lokalizacji blisko lasu. Nieruchomość znajduje się w kompleksie kilkunastu działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniow...

  • Sprzedam trzy działki w Białuniu blisko lasu.

    Białuń

    • 150 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Sprzedam trzy działki w Białuniu blisko lasu.

    Białuń

    • 150 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• 1 / 2
    Działka 2240 m2,Kliniska Wielkie, gm. Goleniów

    Kliniska Wielkie

    • 335 000 zł cena
    • 2 241 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana w Kliniskach Wielkich, gm. Goleniów, powiat goleniowski, o powierzchni 2241 m2 ( łącznie),tj: powierzchnia działki wynosi 2090 m2...

  • Piękny ekonomiczny i ekologiczny dom.

    Kliniska Wielkie

    • 1 440 000 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy Państwa do skorzystania z wyjątkowej oferty dostępnej wyłącznie u nas! Przedstawiamy ekonomiczny i ekologiczny dom wolnostojący z garażem w bryle i wiatą na drugi samoc...

  • Dom bliźniak
    1 / 16
    Dom bliźniak

    Kliniska Wielkie

    • 640 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 4 777 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w działce rolnej

    Komarowo

    • 2 000 zł cena
    • 10 317 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Waldemara Zakrzewskiego sprzeda z wolnej ręki udział w wysokości 1/10 w nieruchomości rolnej położone...

  • 1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w działce rolnej – nowa cena

    Komarowo

    • 1 600 zł cena
    • 10 317 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• 1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w cenie 60% wartości działki rolnej

    Komarowo

    • 1 200 zł cena
    • 10 317 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• 1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w cenie 40% wartości działki rolnej

    Komarowo

    • 800 zł cena
    • 10 317 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• 1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w działce

    Komarowo

    • 100 zł cena
    • 10 317 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Nieruchomość zabudowana - Kliniska Wielkie

    Kliniska Wielkie

    • 216 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 2 603 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Małgorzaty Abramczuk-Pajor sprzeda z wolnej ręki udział do ½ części w prawie własności nieruchomości...

  • Dom do remontu z dużą działką
    1 / 10
    Dom do remontu z dużą działką

    Komarowo

    • 299 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 984 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Niższa cena o 17% Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku? Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe siedlisko położone w malowniczej i spokojnej wsi Komarowo, zaledwie kilka minut drogi...

  • Dom Wolnostojący Klimatyczny 190m2 dzialka 1229m2
    1 / 15
    Dom Wolnostojący Klimatyczny 190m2 dzialka 1229m2

    Kliniska Wielkie

    • 1 690 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 8 895 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam własnościowy dom bez pośredników i niepotrzebnych kosztów. Dom wolnostojący 103m2 parter, poddasze około 60m2 przygotowanie do adaptacji jeśli taka potrzeba, garaż 25m2 w...

  • Nieruchomość zabudowana - Kliniska Wielkie

    Kliniska Wielkie

    • 172 800 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 2 082 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Na sprzedaż dom 134m², działka 480m²
    1 / 9
    Na sprzedaż dom 134m², działka 480m²

    Kliniska Wielkie

    • 798 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z dużą działką w spokojnej i zielonej części Klinisk Wielkich. Na powierzchnię 134m² składa się: PARTER: Salon...

  • Nieruchomość zabudowana - Kliniska Wielkie

    Kliniska Wielkie

    • 129 600 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 1 562 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Dom w Kliniskach Wielkich Gm. Goleniów- bliźniak
    1 / 13
    Dom w Kliniskach Wielkich Gm. Goleniów- bliźniak

    Kliniska Wielkie

    • 699 100 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 3 108 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej w Kliniskach Wielkich – idealny dla rodziny ceniącej przestrzeń i bliskość natury. DUŻA obniżka ceny o 170 900,00 zł!!! Dodatkowa korzyść i oszczędnoś...

  • Bliźniak w stanie deweloperskim - Białuń
    Bliźniak w stanie deweloperskim - Białuń

    Białuń

    • 680 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 4 595 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koszty pośrednictwa pokrywa strona sprzedająca. Cena obejmuje stan deweloperski jednego z ostatnich nowoczesnych domów na Osiedlu Harmonii. Dom znajduje się na funkcjonującym już...

  • Lokal użytkowy Kliniska Wielkie gm. Goleniów, Rzemieślnicza
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kliniska Wielkie gm. Goleniów, Rzemieślnicza

    Kliniska Wielkie

    • 2 500 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 3 572 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nietuzinkowa nieruchomość komercyjna oddalona 40 km od Szczecina i 12 km od Goleniowa. Do drogi szybkiego ruchu S6 tylko 2 km Kliniska Wielkie ul. Rzemieślnicza na sprzedaż wiel...

  • Bliźniak w stanie deweloperskim - Białuń
    1 / 15
    Bliźniak w stanie deweloperskim - Białuń

    Białuń

    • 829 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 5 602 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koszty pośrednictwa pokrywa strona sprzedająca. Atrakcyjna oferta jednego z ostatnich nowoczesnych domów na Osiedlu Harmonii. Dom znajduje się na funkcjonującym już od kilku lat...

  • Działka 1506 m2 Białuń, ul. Jarzębinowa - MPZP
    1 / 7
    Działka 1506 m2 Białuń, ul. Jarzębinowa - MPZP

    Białuń

    • 135 540 zł cena
    • 1 506 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz idealnego miejsca na dom, który połączy spokój wsi z doskonałym dojazdem do miasta? Ta działka w Białuniu to propozycja właśnie dla Ciebie. Najważniejsze informacje: Przez...

  • Na sprzedaż działka w Białuniu objęta MPZP- 1661m2
    1 / 16
    Na sprzedaż działka w Białuniu objęta MPZP- 1661m2

    Białuń

    • 179 000 zł cena
    • 1 661 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ***REZERWACJA*** Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki nr 26/15 o powierzchni 1661 m², położonej w miejscowości Białuń, przy ul. Parkowej (dz...

  • Cichy dom wolnostojący przy lesie blisko Szczecina
    1 / 11
    Cichy dom wolnostojący przy lesie blisko Szczecina

    Bolechowo

    • 699 999 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 5 933 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący z 1930 roku, położony w Bolechowie gminie Goleniów, na działce 1057 m², z budynkiem gospodarczym i 3 garażami blaszanymi. Nieruchomość położona bezpośr...

  • Parterowy dom z pięknym ogrodem i wyjściem do lasu
    1 / 16
    Parterowy dom z pięknym ogrodem i wyjściem do lasu

    Kąty

    • 1 290 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 9 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam na Dzień Otwarty 16.05(sobota) Godzina 12:00-14:00 Prezentacja możliwa po wcześniejszej rezerwacji Nie czekaj i zadzwoń już dziś! ----------------------------------------...