działka na sprzedaż
17 lis 2023

Działka z pozwoleniem na budowę bliźniaka

woj. Zachodniopomorskie pow. stargardzki gm. stargardzki
Dodane 2 lata temu, Piątek, 17 listopad 2023 22:40
116 532 zł 1 079 m2
116 532 zł 1 079 m2 108 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 079 m2
Cena za metr 108 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K36255810

Opis

Polecam na sprzedaż działkę z wydanym pozwoleniem na budowę bliźniaka!

Działka ma regularny kształt prostokąta i aktualne pozwolenie na budowę umożliwia wybudowanie domu w zabudowie bliźniaczej. Każda projektowana połówka bliźniaka ma powierzchnię użytkową 126,70 mkw., 5 pokoi i garaż. Istnieje możliwość przekazania dokumentacji projektowej i przepisania pozwolenia na budowę w cenie działki.

Jest również możliwość zmiany projektowanego budynku na budynek jednorodzinny. Warunki zabudowy określały:
-maksymalna powierzchnia zabudowy 18%
-maksymalna wysokość do 9 metrów
-nachylenie dachu min. 30 stopni
-powierzchnia biologicznie czynna min. 60%

Dostępna jest również działka o powierzchni 1 081 mkw. i 1 084 mkw.

Bezpośrednio przy działce w drodze znajduje się woda z sieci gminnej (ul. Ogrodowa), prąd w drodze wewnętrznej przy działce (ul. Warzywna)- została wydana decyzja o warunkach przyłączeniowych, gaz w drodze wewnętrznej przy działce (ul. Warzywna).

Wartym uwagi jest lokalizacja, która bardzo prężnie się rozwija i stanowi częsty wybór okolicznych mieszkańców. Za transport publiczny  odpowiadają autobusy MPK linii 38 oraz świeżo wyremontowana stacja PKP, z której odjeżdżają pociągi w kierunku Stargardu i Szczecina. W miejscowości znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole i sklepy. Do Stargardu jest zaledwie 5 minut drogi samochodem (3,5 km), a do Szczecina 15 minut (18 km).

Podana cena jest ceną netto i należy do niej doliczyć 23% VAT. Wystawiana jest faktura VAT, w związku z czym Kupujący jest zwolniony z podatku PCC!!