• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tanowo
  • Bartoszyce
  • Krzeszyce
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Pyrzyce

(2)
  • mieszkanie 80 mkw do wynajęcia Pyrzyce
    1 / 7
    mieszkanie 80 mkw do wynajęcia Pyrzyce

    Pyrzyce

    • 1 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajecia 80cio metrowe mieszkanie bezczynszowe w domu jednorodzinnym w Pyrzycach z niezależnym wejściem.dwa pokoje (jeden na piętrze) ,kuchnia,łazienka,przedpokój,plus piwnica....

  • Sprzedam Bliźniak
    1 / 8
    Sprzedam Bliźniak

    Pyrzyce

    • 290 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 678 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Sprzedam mieszkanie bliźniak z małym ogródkiem . Mieszkanie jest w stanie dobrym do zamieszkania. Na parterze znajduje się jeden pokój ,kuchnia oraz zejście do piwnicy . Na piętrz...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie bezczynszowe w centrum miasta

    Stargard Szczeciński

    • 320 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż udział w nieruchomości w centrum Stargardu na którą składa się samodzielne bezczynszowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m2, usytuowane na drugim piętrze (poddasz...

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Stargard Szczeciński

    • 777 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 7 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Stargard Szczeciński

    • 359 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Stargard Szczeciński

    • 289 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Stargard Szczeciński

    • 520 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Stargard Szczeciński

    • 369 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Okazja ! Mieszkanie 2 pokojowe Koszalin-Bonin
    Okazja ! Mieszkanie 2 pokojowe Koszalin-Bonin

    Bonin

    • 199 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie dwu pokojowe - 37, 92 m2, około 3 km od granicy Koszalina na parterze w budynku wielorodzinnym o niskiej zabudowie, niepodpiwniczonym. Budynek po modernizacji w 2023r. W...

  • Jedyny taki apartament w Stargardzie

    Stargard Szczeciński » ul. Czarnieckiego

    • 1 200 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 9 837 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Luksusowy apartament w otulinie dwóch parków w samym centrum Stargardu. Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 122m2 usytuowanego na drugim piętrze budynku trzypiętrow...

  • Nieruchomosci
    1 / 12
    Nieruchomosci

    Stargard Szczeciński

    • 280 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 3 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Stargard- okolica- miejscowosc Sądów, Na sprzedaż 4-ro pokojowe mieszkanie, o pow.76,42m, na drugim piętrze, niskiego bloku z lat 80 tych usytuowane na zielonym zamkniętym Osiedlu,...

  • NAJTANIEJ MIESZKANIE 1 PIĘTRO, GARAŻ MUROWAN, DZIAŁKA REKREA
    1 / 16
    NAJTANIEJ MIESZKANIE 1 PIĘTRO, GARAŻ MUROWAN, DZIAŁKA REKREA

    Gryfino

    • 320 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    BARDZO TANIO MIESZKANIE 1 PIĘTRO, GARAŻ MUROWANY NA WŁASNOŚĆ I DZIAŁKA REKREACYJNA 1,5km GRYFINO tablica z napisem Gryfino widnieje przy wyjeżdzie z Żabnicy lub jest dojazd do Gr...

  • Mieszkanie Myślibórz, ul. Niedziałkowskiego

    Myślibórz » ul. Niedziałkowskiego

    • 235 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 5 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż umeblowane mieszkanie 2 pokojowe. Przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w centrum miasta przy ulicy Niedziałkowskiego w bloku 4 piętrowym w Myśliborzu, zlokalizo...

  • Mieszkanie w Wierzbówku - cena do negocjacji!
    1 / 11
    Mieszkanie w Wierzbówku - cena do negocjacji!

    Myślibórz

    • 115 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 3 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania w spokojnym miejscu, z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dojazdem do Myśliborza? Marzysz o własnym kącie, który urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Mamy...

  • TANIO MIESZKANIE 1PIĘTRO, GARAŻ MUROWANY DZIAŁKA REKREACYJNA
    1 / 8
    TANIO MIESZKANIE 1PIĘTRO, GARAŻ MUROWANY DZIAŁKA REKREACYJNA

    Gryfino

    • 320 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    [tel] tel.SPRZEDAM BARDZO TANIO MIESZKANIE 1 PIĘTRO, GARAŻ MUROWANY NA WŁASNOŚĆ I DZIAŁKĘ REKREACYJNĄ. GARAŻ MUROWANY Z MIESZKANIEM 1,5 KM DO NAPISU GRYFINO CZYLI W MIEJSCOWOŚĆI ŻA...

  • Dwa mieszkania na jednej księdze – idealna inwestycja!
    1 / 3
    Dwa mieszkania na jednej księdze – idealna inwestycja!

    Stargard Szczeciński

    • 820 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 7 736 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam nieruchomość składającą się z dwóch odrębnych mieszkań, objętych jedną księgą wieczystą. Doskonała okazja dla inwestorów, rodzin poszukujących przestrzeni lub osób planują...

  • Mieszkanie Lipiany, ul. Henryka Sienkiewicza

    Lipiany » ul. Sienkiewicza

    • 225 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na III piętrze. Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie w bloku w m. Lipiany przy ulicy Henryka Sienkiewicza. Mieszkanie o powierzchni 46,81...

  • Mieszkanie Stargard, Towarowa
    1 / 8
    Mieszkanie Stargard, Towarowa

    Stargard Szczeciński

    • 259 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 9 962 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Osiedle Perła Centrum MIESZKANIE NR 3 Powierzchnia użytkowa: 26,08 m Położenie: parter Budynek A mieszkanie z prywatnym ogródkiem o powierzchni 24 m Kawalerka, funkcjonalnie zapr...

  • Nowoczesne 2 pokoje gotowe do wprowadzenia
    1 / 13
    Nowoczesne 2 pokoje gotowe do wprowadzenia

    Stargard Szczeciński

    • 467 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż jasne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Idealne dla pary, singla lub jako inwestycja. Gotowe do zamieszkania od zaraz Układ: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia -...

  • Wyjątkowe dwa pokoje  gotowe do wprowadzenia.
    1 / 6
    Wyjątkowe dwa pokoje gotowe do wprowadzenia.

    Stargard Szczeciński

    • 350 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 10 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania sie z ofertą mieszkania, dwa pokoje o powierzchni 32,16 m2 z dużym balkonem (13m2) na drugim piętrze nowoczesnego bloku, cicha i spokojna okolica, wokół du...

  • Perła Centrum – komfort w sercu miasta
    1 / 11
    Perła Centrum – komfort w sercu miasta

    Stargard Szczeciński

    • 270 500 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 10 019 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Perła Centrum – Twój prestiżowy adres w sercu Stargardu Nowoczesne osiedle premium przy ul. Towarowej łączy wygodę życia w centrum z prywatnością i spokojem. To idealna propozycja...

  • Sprzedam Kawalerke 29m w Gryfinie (Dziękuje pośrednikom)
    1 / 6
    Sprzedam Kawalerke 29m w Gryfinie (Dziękuje pośrednikom)

    Gryfino

    • 280 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 9 656 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Sprzedam kawalerkę 29m w Gryfinie, mieszkanie w dobrej lokalizacji ul. Flisacza, praktycznie w centrum , w poblizu przystanki autobusowe i sklepy itp.. duży pokój, duża oddzielna k...

  • Do wynajęcia kawalerka
    Do wynajęcia kawalerka

    Stargard Szczeciński

    • 1 100 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Wynajmę kawalerkę w domku jednorodzinnym, umeblowana 38 m. ,wspólne wejście. WYNAJMĘ bezdzietnym bez nałogów .CENA1100 złoty plus liczniki kaucja 2000 złoty wolne od 15,02,2026 r...

  • Mieszkanie Barlinek
    1 / 16
    Mieszkanie Barlinek

    Barlinek

    • 350 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 4 pokojowe w dobrej lokalizacji. W pobliżu las, jeziora, szpital, przychodnia lekarska, szkoła, sklepy, zakłady pracy, węzeł komunikacyjny (PKS, BUS). Nowe okna. Podłogi...

  • Mieszkanie Barlinek, ul. Fryderyka Chopina

    Barlinek » ul. Chopina

    • 599 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 076 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE 3 POKOJOWE ZLOKALIZOWANE NA I PIĘTRZE W NISKIM BLOKU W M. BARLINEK PRZY ULICY FRYDERYKA CHOPINA. MIESZKANIE SKŁADA SIĘ Z SALONU Z ANEKSEM KUCHENNYM, Z SALO...

  • Mieszkanie na sprzedaż Koszalin Bonin po generalnym remoncie
    1 / 16
    Mieszkanie na sprzedaż Koszalin Bonin po generalnym remoncie

    Bonin

    • 310 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 850 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie przeszło gruntowny remat w 24roku zostały wymienione wszystkie instalacje elektryczne nowe dzwi okna podłogi nowe gładzie nowa instalacja hydrauliczna duży garaż 35m2 pr...

  • Mieszkanie na sprzedaż, pow. 56,16 m2, Stargard

    Stargard Szczeciński » ul. Bułgarska

    • 379 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedmiotem sprzedaży jest rozkładowe mieszkanie położone na 2 piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku z 1976 roku. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej częś...

  • Na wynajem - 3-pokojowe mieszkanie w Niemczech po generalnym remoncie + garaż | Bagemühl (blisko Szc
    Na wynajem - 3-pokojowe mieszkanie w Niemczech po generalnym remo...

    Gryfino

    • 1 600 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na wynajem – 3-pokojowe mieszkanie w Niemczech po generalnym remoncie z garażem | Bagemühl (okolice Szczecina) Mieszkanie dostępne od zaraz – gotowe do wprowadzenia, bez konieczno...

  • Nowoczesne 3 pokoje po remoncie, 1 piętro, balkon
    1 / 8
    Nowoczesne 3 pokoje po remoncie, 1 piętro, balkon

    Stargard Szczeciński

    • 499 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m², położone na 1. piętrze niskiego bloku na os. Zachód w Stargardzie. Lokal po generalnym remoncie zakończonym w marcu 2026 – ws...

  • Mieszkanie Myślibórz, ul. Pomorska

    Myślibórz » ul. Pomorska

    • 325 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na parterze w centrum miasta. Przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w bloku w m. Myślibórz przy ulicy Pomorskiej. Mieszkanie o powierzchni...

  • Przytulne mieszkanie z balkonem - Górny Taras
    1 / 12
    Przytulne mieszkanie z balkonem - Górny Taras

    Gryfino

    • 459 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie, do którego chce się wracać. Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,07 m², położone na 3 piętrze w zadbanym bloku przy ul. Krasińskiego w Gryf...

  • 3 pokoje, Osiedle Pyrzyckie, Balkon i duża piwnica
    3 pokoje, Osiedle Pyrzyckie, Balkon i duża piwnica

    Stargard Szczeciński

    • 420 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Pyrzyckim w Stargard idealne dla osób, które szukają światła, prywatności i codziennego komfortu. Mieszkanie jest...