• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Stargard Szczeciński

(86)
  • Mieszkanie na inwestycję pokoje robotnicze, 3 mieszkania
    1 / 2
    Mieszkanie na inwestycję pokoje robotnicze, 3 mieszkania

    Stargard Szczeciński

    • 400 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 077 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    SPRZEDAM mieszkanie w Stargardzie w centrum miasta ul. Śląska w zabytkowej kamienicy. Mieszkanie posiada piękne wysokie sufity jak na kamienice przystało. Mieszkanie do kapitalne...

  • Nowoczesne 3 pokoje po remoncie, 1 piętro, balkon
    1 / 8
    Nowoczesne 3 pokoje po remoncie, 1 piętro, balkon

    Stargard Szczeciński

    • 499 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m², położone na 1. piętrze niskiego bloku na os. Zachód w Stargardzie. Lokal po generalnym remoncie zakończonym w marcu 2026 – ws...

  • Stargard - przytulne 2 pok mieszkanie
    1 / 7
    Stargard - przytulne 2 pok mieszkanie

    Stargard Szczeciński

    • 275 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 8 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2 -pok. mieszkanie | Stargard, Osiedle Lotnisko I 31,88 m² I 2 piętro Przytulne 2-pokojowe mieszkanie na poddaszu — idealne na start lub pod inwestycję! Jeśli marzysz...

  • Mieszkanie Stargard, Powstańców Warszawy
    Mieszkanie Stargard, Powstańców Warszawy

    Stargard Szczeciński

    • 2 100 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie z miejscem postojowym - na wynajem Mieszkanie znajduje się na drugim pietrze z balkonem o pow. 43,4 m2 przy ul. Powstańców Warszawy w Stargardzie. Mieszkanie...

  • STYLOWY Apartament w idealnym stanie, Centrum!

    Stargard Szczeciński » ul. Kasztelańska

    • 849 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 8 490 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedmiotem oferty jest piękne, rozkładowe mieszkanie w centrum Stargardu, przy ul. Kasztelańskiej , o powierzchni 100,48 m² z tarasem!Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego b...

  • Mieszkanie na sprzedaż, pow. 56,16 m2, Stargard

    Stargard Szczeciński » ul. Bułgarska

    • 379 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedmiotem sprzedaży jest rozkładowe mieszkanie położone na 2 piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku z 1976 roku. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej częś...

  • Lokal w dobrej lokalizacji, pow. 164 m2, Stargard

    Stargard Szczeciński

    • 1 414 500 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 8 625 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 164 m², zlokalizowany w Stargardzie przy al. Żołnierza. Cena brutto: 1.414.500 zł.Nieruchomość położona...

  • Sprzedam kawalerkę.

    Stargard Szczeciński

    • 249 500 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 339 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam kawalerkę. Sprzedam kawalerkę w centrum Stargardu o powierzchni 34,2 m kw. Mieszkanie położone jest na parterze w bloku z lat 60/70. Składa się z przestronnego pokoju,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Stargard, Śląska
    Mieszkanie Stargard, Śląska

    Stargard Szczeciński

    • 918 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 5 598 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA SPRZEDAŻY PRZESTRONNE MIESZKANIE Z POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM STARGARD, UL. ŚLĄSKA Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni całkowitej 164 m (powierzchnia...

  • Mieszkanie Stargard, Marszałka Józefa Piłsudskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Stargard, Marszałka Józefa Piłsudskiego

    Stargard Szczeciński

    • 630 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 5 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie 121 m w Stargardzie możliwość podziału na dwa osobne lokale ! Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 121 m, położone w s...

  • Lokal użytkowy Stargard, Stalowa
    1 / 8
    Lokal użytkowy Stargard, Stalowa

    Stargard Szczeciński

    • 120 000 zł cena
    • 3 745 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferta sprzedaży hali produkcyjno-biurowej w Stargardzie Informacje o nieruchomości: Lokalizacja: Park Przemysłowy Nowoczesnych Technologii, Stargard Powierzchnia działki: 20.000...

  • Lokal użytkowy Stargard, Stalowa
    1 / 8
    Lokal użytkowy Stargard, Stalowa

    Stargard Szczeciński

    • 15 000 000 zł cena
    • 3 745 m2 powierzchnia
    • 4 006 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 4 pokoje! taras, parter, Stargard
    1 / 12
    4 pokoje! taras, parter, Stargard

    Stargard Szczeciński

    • 829 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 6 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie na osiedlu Lotnisko w Stargardzie. Przestronne, słoneczne mieszkanie o łącznej powierzchni 119m² (mieszkanie 84,5m² + piwnica 34,5 m²),...

  • Dom sprzedam Stargard
    Dom sprzedam Stargard

    Stargard Szczeciński

    • 820 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 467 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opis Sprzedam duży dom jednorodzinny o powierzchni 150 mkw. Nieruchomość położona w Stargardzie w spokojnej dzielnicy Lokalizacja ze świetnym dojazdem do centrum Atuty Nieruchomo...

  • ŚLICZNE 74m2 W centrum, 2 Balkony Winda, parking

    Stargard Szczeciński » ul. Czarnieckiego

    • 599 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 8 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedmiotem oferty jest piękne, rozkładowe mieszkanie w centrum Stargardu, przy ul. Czarneckiego, o powierzchni 73,6 m², z dwoma balkonami. Lokal znajduje się na 2. piętrze nowocze...

  • Wynajmę mieszkanie os.Lotnisko/48m2/2 pokoje
    1 / 11
    Wynajmę mieszkanie os.Lotnisko/48m2/2 pokoje

    Stargard Szczeciński

    • 1 800 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia zadbane i w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m² w Stargardzie na Osiedlu Lotnisko. Mieszkanie znajduje się na parterze w spokojnej lokalizacji w...

  • Wynajmę 2-pokoje Os. Zachód
    1 / 16
    Wynajmę 2-pokoje Os. Zachód

    Stargard Szczeciński

    • 1 900 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmę mieszkanie dwupokojowe na Os. Zachód. 4 piętro bez windy. Osobno kuchnia oraz WC i łazienka. Blisko przedszkole, szkoła, sklepy, przychodnia. Koło bloku parking. Cena 1900...

  • Perła Centrum – komfort w sercu miasta
    1 / 11
    Perła Centrum – komfort w sercu miasta

    Stargard Szczeciński

    • 270 500 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 10 019 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Perła Centrum – Twój prestiżowy adres w sercu Stargardu Nowoczesne osiedle premium przy ul. Towarowej łączy wygodę życia w centrum z prywatnością i spokojem. To idealna propozycja...

  • Osiedle Horyzont kawalerka z ogródkiem
    1 / 5
    Osiedle Horyzont kawalerka z ogródkiem

    Stargard Szczeciński

    • 229 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 8 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż nowe mieszkanie 1-pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 26,68 m² z ogródkiem 5,72 m² , idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Bez p...

  • Cztery pokoje - kamienica w centrum miasta.
    1 / 12
    Cztery pokoje - kamienica w centrum miasta.

    Stargard Szczeciński

    • 410 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 4 713 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zakupu mieszkania 4 pokoje o powierzchni 87,81m2 na czwartym piętrze kamienicy w centrum miasta, co daje swobodę codziennego funkcjonowania. Lokalizacja: Marszałka J...