• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Stargard Szczeciński

(86)
  • Wyjątkowe dwa pokoje  gotowe do wprowadzenia.
    1 / 6
    Wyjątkowe dwa pokoje gotowe do wprowadzenia.

    Stargard Szczeciński

    • 350 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 10 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania sie z ofertą mieszkania, dwa pokoje o powierzchni 32,16 m2 z dużym balkonem (13m2) na drugim piętrze nowoczesnego bloku, cicha i spokojna okolica, wokół du...

  • Trzy pokoje z balkonem os.Chopina.
    1 / 9
    Trzy pokoje z balkonem os.Chopina.

    Stargard Szczeciński

    • 384 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania sie z ofertą mieszkania o powierzchni 57,8 m2 z balkonem na 3 piętrze niskiego bloku, cicha i spokojna okolica, wokół dużo zieleni, place zabaw , idealne...

  • Malownicza Działka na Obrzeżach Stargardu
    1 / 4
    Malownicza Działka na Obrzeżach Stargardu

    Stargard Szczeciński

    • 119 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o budowie domu w cichej, zielonej okolicy, a jednocześnie chcesz mieć szybki dostęp do udogodnień miasta? Ta wyjątkowa działka o powierzchni 1200 m² na obrzeżach Stargardu...

  • Os.Chopina cztery pokoje - przestronny balkon.
    1 / 13
    Os.Chopina cztery pokoje - przestronny balkon.

    Stargard Szczeciński

    • 510 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 6 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zakupu mieszkania -4 pokojowego, o powierzchni 84,2m2, położonym na 4 piętrze niskiego bloku na os.Chopina, z przestronnym balkonem z wyjściem od strony salonu jak rów...

  • Nowoczesne 2 pokoje gotowe do wprowadzenia
    1 / 13
    Nowoczesne 2 pokoje gotowe do wprowadzenia

    Stargard Szczeciński

    • 467 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż jasne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Idealne dla pary, singla lub jako inwestycja. Gotowe do zamieszkania od zaraz Układ: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia -...

  • Działka Stargard, ul. Brzozowa/Torfowa
    1 / 3
    Działka Stargard, ul. Brzozowa/Torfowa

    Stargard Szczeciński

    • 250 000 zł cena
    • 647 m2 powierzchnia
    • 387 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę położoną w obrębie miasta Stargard zlokalizowaną przy ulicy Torfowej. Powierzchnia 647 m kw. wymiary: 43m od ulicy x 15 m. Prąd, woda, kanalizacja bezpośrednio p...

  • Mieszkanie Stargard, Towarowa
    1 / 8
    Mieszkanie Stargard, Towarowa

    Stargard Szczeciński

    • 365 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Osiedle Perła Centrum MIESZKANIE NR 16 powierzchnia użytkowa - 40,64 m2 II piętro BUDYNEK A Mieszkanie dwupokojowe, funkcjonalnie zaprojektowane: - Pokój z aneks. kuchennym 19,...

  • Mieszkanie Stargard, Towarowa
    1 / 8
    Mieszkanie Stargard, Towarowa

    Stargard Szczeciński

    • 480 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Osiedle Perła Centrum MIESZKANIE NR 8 powierzchnia użytkowa - 55,49 m2 I piętro BUDYNEK A Mieszkanie trzypokojowe, funkcjonalnie zaprojektowane: - Pokój z aneks. kuchennym 21,4...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Stargard, Towarowa
    1 / 8
    Mieszkanie Stargard, Towarowa

    Stargard Szczeciński

    • 259 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 9 962 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Osiedle Perła Centrum MIESZKANIE NR 3 Powierzchnia użytkowa: 26,08 m Położenie: parter Budynek A mieszkanie z prywatnym ogródkiem o powierzchni 24 m Kawalerka, funkcjonalnie zapr...

  • Dwa mieszkania na jednej księdze – idealna inwestycja!
    1 / 3
    Dwa mieszkania na jednej księdze – idealna inwestycja!

    Stargard Szczeciński

    • 820 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 7 736 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam nieruchomość składającą się z dwóch odrębnych mieszkań, objętych jedną księgą wieczystą. Doskonała okazja dla inwestorów, rodzin poszukujących przestrzeni lub osób planują...

  • Mieszkanie bezczynszowe z potencjałem udział w nieruchomości
    1 / 3
    Mieszkanie bezczynszowe z potencjałem udział w nieruchomości

    Stargard Szczeciński

    • 530 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 6 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam jedno z dwóch mieszkań wchodzących w skład nieruchomości objętej jedną księgą wieczystą (udział w nieruchomości) tj. mieszkanie bezczynszowe 3-pokojowe o powierzchni 81 m2...

  • Mieszkanie bezczynszowe 43 m2, udział w nieruchomości
    1 / 3
    Mieszkanie bezczynszowe 43 m2, udział w nieruchomości

    Stargard Szczeciński

    • 320 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam jedno z dwóch mieszkań wchodzących w skład nieruchomości objętej jedną księgą wieczystą (udział w nieruchomości) tj. mieszkanie bezczynszowe 2-pokojowe o powierzchni 43 m2...

  • Hala magazyn.-prod. z zapleczem i wolnym terenem

    Stargard Szczeciński » ul. Podleśna

    • 1 699 990 zł cena
    • 1 415 m2 powierzchnia
    • 1 202 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ! UWAGA ! NOWA CENA !OKAZJA INWESTYCYJNA: Obiekt Produkcyjno-Magazynowy w Stargardzkim Parku PrzemysłowymPrezentujemy na sprzedaż funkcjonalną nieruchomość komercyjną o profilu pro...

  • Nieruchomosci
    1 / 12
    Nieruchomosci

    Stargard Szczeciński

    • 280 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 3 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Stargard- okolica- miejscowosc Sądów, Na sprzedaż 4-ro pokojowe mieszkanie, o pow.76,42m, na drugim piętrze, niskiego bloku z lat 80 tych usytuowane na zielonym zamkniętym Osiedlu,...

  • Sprzedam działkę ROD im. S. Czarnieckiego Stargard
    Sprzedam działkę ROD im. S. Czarnieckiego Stargard

    Stargard Szczeciński

    • 14 000 zł cena
    • 459 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka ROD Czarnieckiego w Stargardzie Doskonałe miejsce do wypoczynku, ogrodnictwa i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Lokalizacja: ROD im. S. Czarnieckiego Powi...

  • Działka z rozpoczętą budową
    1 / 10
    Działka z rozpoczętą budową

    Stargard Szczeciński

    • 165 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, mam na sprzedaż działkę 18 arów z rozpoczętą budową. Postawione zostały mury, strop jest kupiony również. Działka bez sąsiadów, bardzo cicha i fajna okolica. Więcej informac...

  • Dwa domy jednorodzinne z garażem w budowie.

    Stargard Szczeciński » ul. Klonowa

    • 330 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 1 756 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Realizacja zgodnie z projektem " Dom w Piniach"Do sprzedaży w trakcie budowy dwa budynki mieszkalne jednorodzinne z garażami, usytuowane w ostrej granicy działki. Oferta dotyczy...

  • Jedyny taki apartament w Stargardzie

    Stargard Szczeciński » ul. Czarnieckiego

    • 1 200 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 9 837 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Luksusowy apartament w otulinie dwóch parków w samym centrum Stargardu. Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 122m2 usytuowanego na drugim piętrze budynku trzypiętrow...

  • Działka na ROD Stargard 459m2

    Stargard Szczeciński

    • 30 000 zł cena
    • 459 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam prawa do działki ROD w Stargardzie z piętrową altaną i udogodnieniami. Ul. Grudziądzka w Stargardzie – wejście od ulicy Klonowej. Powierzchnia działki 459m2. Na działce...

  • 3 pokoje/Stargard Centrum

    Stargard Szczeciński » ul. Dworcowa

    • 395 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 172 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3 pokoje/Stargard CentrumZapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania w centrum Stargardu.Lokal znajduje się na 4 piętrze czteropiętrowego budynku. Ekspozycja o...