lokal na sprzedaż
19 sie 2025

Hala magazyn.-prod. z zapleczem i wolnym terenem

woj. Zachodniopomorskie pow. stargardzki gm. stargardzki
Dodane 8 miesięcy temu, Wtorek, 19 sierpień 2025 09:30
1 699 990 zł 1 415 m2
1 699 990 zł 1 415 m2 1 202 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 415 m2
Cena za metr 1 202 zł/m2
ID oferty K37265102

Opis

! UWAGA ! NOWA CENA !
OKAZJA INWESTYCYJNA: Obiekt Produkcyjno-Magazynowy w Stargardzkim Parku Przemysłowym

Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalną nieruchomość komercyjną o profilu produkcyjno-magazynowym, zlokalizowaną w strategicznej, północnej części Stargardu.
Obiekt o bogatej historii przemysłowej, idealnie przystosowany do kontynuowania działalności produkcyjnej lub adaptacji pod nowoczesne centrum logistyczne.

KLUCZOWE ATUTY I KORZYŚCI:
● Strategiczna Lokalizacja: Bezpośrednie sąsiedztwo Stargardzkiego Parku Przemysłowego zapewnia prestiż oraz doskonałe otoczenie biznesowe (zakłady produkcyjne, logistyka).
● Doskonała skomunikowanie: Tylko 5 km od węzła drogi ekspresowej S10, co gwarantuje szybkie połączenie z aglomeracją szczecińską oraz resztą kraju.
● Logistyka ciężka: Utwardzony dojazd oraz nawierzchnie betonowe przy wjazdach do hal umożliwiają sprawną obsługę transportu ciężarowego.
● Gotowość operacyjna: Do 2024 roku w obiekcie funkcjonowała fabryka pieców i wkładów kominkowych. Istnieje unikatowa możliwość odkupienia parku maszynowego, co pozwala na błyskawiczne uruchomienie produkcji.

Charakterystyka zabudowy Łączna powierzchnia budynków wynosi ponad 1361 m² (wg operatu) i obejmuje zróżnicowane strefy funkcjonalne:

1. Główny budynek przemysłowy z zapleczem
● Powierzchnia zabudowy: 718 m².
● Powierzchnia użytkowa: 964,53 m².
● Struktura:
- Hala produkcyjno-montażowa (wysokość 7 m) – ok. 680 m².
- Zaplecze magazynowo-narzędziowe – ok. 134 m².